compare_arrows
Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Farby projekcyjne

Farby projekcyjne to doskonała propozycja dla entuzjastów oglądania ulubionych filmów na dużym ekranie. Z ich pomocą możesz zamienić swój pokój w prawdziwe kino. Wystarczy, że pokryjesz wybraną ścianę dedykowaną farbą. Nasz sklep chcąc zapewnić najwyższej jakości produkty, oferuje szeroką gamę farb projekcyjnych o różnej pojemności. Na niniejszej stronie internetowej znajdziesz zarówno pojemniki o pojemności 0,5 litra, jak i 2 litrów. Jeśli jesteś dumnym posiadaczem projektora bądź klasyczny sprzęt audio nie spełnia Twoich oczekiwań, warto zastanowić się nad zakupem farb projekcyjnych. Sprawdź proponowany przez nas asortyment i stwórz swoje prywatne kino!

Fenomen farb od Screen Goo

Polski rynek farb stale się rozwija. Producenci wprowadzają nowe rozwiązania, dzięki czemu produkty wyróżniają się coraz wyższą jakością. Jedną z ciekawszych propozycji wprowadzonych na polski rynek są farb projekcyjne. To najnowsze rozwiązanie, które pozwoli zamienić pokój w prywatne kino, a seanse staną się nieodłącznym elementem każdego dnia. Z myślą o nawet najbardziej wymagających klientach oferujemy wysokiej jakości farby projekcyjne w przystępnych cenach. Na naszej stronie internetowej znajdziesz produkty od popularnego producenta - Screen Goo. Ta kanadyjska firma jest czołowym producentem specjalistycznych farb projekcyjnych na podstawie akrylu. Produkty pozwalają na przekształcenie każdej gładkiej powierzchni w najwyższej jakości ekran projekcyjny. Jednak należy pamiętać, aby przed pokryciem ściany farbą Screen Goo użyć farby podkładowej, zwanej także Reflective Coat, a na koniec pokryć farbą właściwą, czyli Finish Coat.

Szeroki wybór farb projekcyjnych Screen Goo

Ile razy widziałeś w internecie zdjęcie prywatnego ekranu kinowego? Ile razy marzyłeś, żeby zamienić pokój w salę kinową? Właśnie teraz możesz spełnić swoje marzenia. Profesjonalne farby projekcyjne to najnowsza alternatywa dla klasycznego kina domowego, które nie tylko jest mało kompaktowe, ale także zabiera przestrzeń z nawet przestronnego pomieszczenia. Nasza firma, chcąc wyjść naprzeciw aktualnym trendom oraz wymaganiom klientów oferuje najwyższej jakości farby projekcyjne od kanadyjskiego producenta. Proponujemy zarówno Screen Goo Max Contrast, jak i High Contrast oraz Reference White. Screen Goo Max Contrast tudzież High Contrast to farby projekcyjne o właściwościach wysoko-kontrastowych. Doskonale sprawdzą się na szarej powierzchni, podkreślając nawet najsubtelniejsze elementy obrazu. Produkty Max i High Contrast to świetne odpowiedniki szarych powierzchni projekcyjnych typu Matt Grey. Natomiast produkty Screen Goo Reference White pozwalają na stworzenie ekranu projekcyjnego o dużym współczynniku odbicia światła. Są odpowiednikiem białych ekranów projekcyjnych, takich jak Matt White. Największym ich atutem jest możliwość projekcji filmów w 4K. W naszym sklepie z pewnością każdy znajdzie farbę projekcyjną dostosowaną do ich indywidualnych potrzeb.