compare_arrows
Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Kabel do projektora

Kabel do projektora to niezbędny element, który decyduje o wysokiej jakości obrazu. W naszym sklepie znajdą Państwo modele od renomowanych, najlepszych producentów. Posiadamy przejściówki, konwertery, extendery oraz kable HDMI wykonane z wysokojakościowych materiałów, gwarantujących doskonałe dopasowanie. Dostępne w naszej ofercie modele są dedykowane dla urządzeń zapewniających wysoką rozdzielczość oraz czysty, pełny dźwięk. To, co wyróżnia nasze produkty to także wysoka elastyczność oraz pokryte złotem zakończenia kabli.

Kabel HDMI Key Digital KD-HIFI75X 22,9m

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje odnośnie ceny oraz dostępności tego produktu

compare_arrows
2 190,00 zł
compare_arrows
compare_arrows
Zapytaj o produkt

Kabel do projektora

Oferujemy kabel do projektora najwyższej jakości, który zapewnia perfekcyjny obraz, bez zakłóceń i czysty, wyraźny dźwięk. Profesjonalne modele są doskonałym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie wydajne działanie i niezawodność. Nasze produkty są dostępne w różnych wymiarach długości od 0,5 do 100 metrów, co zapewnia swobodne dopasowanie modelu do konkretnego urządzenia audiowizualnego oraz sposobu jego mocowania. Lekkie i elastyczne są gwarancją pełnej przepustowości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą – czekają na Państwa niezawodne produkty, stworzone do pracy przy profesjonalnych urządzeniach oferujących multimedialne, interaktywne rozwiązania.

W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalny kabel do projektora, który zapewnia niezawodne działanie – bez przerw w transmisji i zakłóceń w jakości obrazu i dźwięku. Posiadamy giętkie, elastyczne modele, które chronią przed skrętem i ułatwiają proces instalacyjny. Ich zastosowanie sprawdzi się zarówno w przestrzeniach firm i placówek edukacyjnych, jak również jest to idealny element kina domowego i innych nośników wysokojakościowego obrazu. Zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim asortymentem. Czekają na Państwa certyfikowane modele, które sprowadzamy wyłącznie od najlepszych producentów, dzięki czemu dostępny w naszym sklepie sprzęt odznacza się niezawodnością i trwałym działaniem.