compare_arrows
Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Akcesoria do projektorów

Projektor może spełniać dziś wiele zadań. Jednak bez względu na to, do jakich celów dane urządzenie zostało zakupione – zawodowych, edukacyjnych czy prywatnych – do wygodnej obsługi oraz pełnego wykorzystywania jego możliwości będą potrzebne akcesoria do projektorów. W naszej ofercie można znaleźć niezbędne wyposażenie, obejmujące np. okablowanie, stoliki, uchwyty sufitowe, głośniki i wiele innych elementów, które są kompatybilne z szeroką gamą nowoczesnych modeli. Dostępne akcesoria do projektorów wyróżnia solidne wykonanie, ergonomia oraz funkcjonalność.

Uchwyt sufitowy B-Tech BT899/B

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje odnośnie ceny oraz dostępności tego produktu

compare_arrows
550,00 zł
compare_arrows
compare_arrows
Zapytaj o produkt

Popularność projektorów stale rośnie, ich potencjał wykorzystywany jest w wielu miejscach niezależnie od prezentowanych treści. Projektor już dawno przestał kojarzyć się wyłącznie z salami wykładowymi, klasami lekcyjnymi, salami konferencyjnymi i biurami, w których to ukazywane są różnego rodzaju treści czy rozmaite projekty. Od kilku sezonów jego zakup jest również coraz popularniejszym rozwiązaniem wśród użytkowników prywatnych, którzy chętnie korzystają z jego funkcjonalności w warunkach domowych. Wybierając urządzenie o dobrych parametrach technicznych i niewygórowanej cenie, można bez problemu zapewnić sobie komfort i jakość obrazu w czasie seansu ulubionych ekranizacji w domowym zaciszu. Aby jednak proces użytkowania był w pełni satysfakcjonujący, należy dopasować odpowiednie akcesoria do projektorów, które będą kompatybilne z wybranym modelem urządzenia i znacznie wpłyną na jakość prezentowanych materiałów. Do dyspozycji klienta oddajemy szeroki wachlarz możliwości - od elementów niezbędnych, by zachować najwyższe standardy, po urządzenia, dzięki którym można jeszcze lepiej wykorzystać potencjał zakupionego projektora. Wśród dostępnych możliwości można doszukać się profesjonalnych głośników, uchwytów o różnych właściwościach, dodatkowych kabli o różnej długości przewodu oraz wielu innych urządzeń o różnorodnym zastosowaniu.

Jakie akcesoria do projektorów wybrać?

Z pewnością każdy posiadacz projektora powinien wyposażyć się w niezbędne kable i inne przewody, które będą kompatybilne ze sprzętem. Oprócz standardowych kabli HDMI do dyspozycji klientów oddajemy również wygodne adaptery kątowe, splittery HDMI, kable VGA, jak również konwertery FXN. Zazwyczaj w domowych warunkach przydatne jest standardowe wyposażenie, a po dodatkowe elementy o zaawansowanych możliwościach sięgają profesjonaliści, którzy oczekują od sprzętu znacznie więcej. Nie bez znaczenia pozostaje również dobór odpowiedniego uchwytu lub stojaka dla projektora, który zadba o odpowiednią widoczność i doskonałość obrazu. Wśród popularnych rozwiązań zainteresowaniem cieszą się uchwyty sufitowe, które są wygodne i zarazem niezwykle bezpieczne. Ich montaż nie naraża urządzenia na przypadkowe uszkodzenia mechaniczne powstałe w wyniku upadku. Konstrukcja uchwytów oraz szeroki wybór dostępnych wymiarów spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Ponadto, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom profesjonalistów, oprócz podstawowych modeli uchwytów oferujemy również specjalne windy, których możliwości systemowe gwarantują ponadprzeciętną jakość i niebywały komfort. Windy są nieco droższym rozwiązaniem, z uwagi na konstrukcję oraz wyposażenie w specjalny sterownik radiowy operowany za pomocą pilota.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty akcesoriów do projektorów o różnym zastosowaniu. Jesteśmy przekonani, że nasze rozwiązania doskonale sprawdzą się w każdych warunkach i znacznie usprawnią proces użytkowania sprzętu. Kompatybilne z projektorem dodatkowe elementy wpłyną zarówno na jakość obrazu, płynność przepływu danych, jak i zagwarantują komfort oraz bezpieczeństwo.