compare_arrows
Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Urządzenia interaktywne

Zestaw interaktywny myBoard Black 86" Short

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje odnośnie ceny oraz dostępności tego produktu

compare_arrows
6 000,00 zł
compare_arrows
compare_arrows
Zapytaj o produkt

Zestaw interaktywny myBoard Black 86" Ultra

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje odnośnie ceny oraz dostępności tego produktu

compare_arrows
6 800,00 zł
compare_arrows
compare_arrows
Zapytaj o produkt

Urządzenia interaktywne

Interaktywność to cecha, która umożliwia wzajemne, zwrotne komunikowanie oraz rozmaitą aktywność. Jest bardzo często wykorzystywana w celach edukacyjnych i rozrywkowych, łącząc w produktach te dwa, bardzo ważne aspekty. W naszym sklepie internetowym przygotowaliśmy kompleksową ofertę urządzeń interaktywnych, stworzonych przede wszystkim z myślą o zwiększeniu atrakcyjności edukacji w szkołach i na uczelniach. Tego typu produkty w znacznym stopniu o wiele lepiej pobudzają zmysły, motywują do działania, ciekawią i pozwalają na zwrotne komunikowanie, które jest niezwykle wartościowe. Mają korzystny wpływ nie tylko na naukę, ale przede wszystkim myślenie, logikę i koncentrację. Interaktywność łączy w sobie zabawę i nowoczesną technologię, co pozwala osiągać pozytywne efekty kształcenia. Urządzenia interaktywne doskonale sprawdzą się w każdej szkole, na uczelni czy sali konferencyjnej. Po chwili użytkowania stanie się niezbędnym elementem wyposażenia każdego pomieszczenia, będąc bardzo potrzebnym zarówno dla nauczyciela, jak i ucznia.

W odpowiedzi na potrzeby współczesnych klientów przygotowaliśmy szeroką oraz niezwykle kompleksową ofertę tego typu urządzeń, wyróżniających się ultranowoczesnością i innowacją. W naszym asortymencie posiadamy produkty interaktywne takie, jak: tablice interaktywne, półki interaktywne, głośniki, inteligentne pisaki oraz moduły wifi do tablic. Wszystkie wyprodukowane są w zgodzie z nowymi technologiami i innowacyjnymi rozwiązaniami, co pozwala na osiągnięcie wyjątkowych funkcji oraz wielu kompleksowych możliwości.

Połączenie nowych technologii z zabawą i nauką

Najszerszą gamę naszych produktów stanowią tablice interaktywne, które są najbardziej popularnym i najczęściej wybieranym urządzeniem. W asortymencie prezentujemy modele wielu znanych i cenionych marek, które różnią się nie tylko wielkością, ale także właściwościami. Tablice Qomo zachwycają niezwykle smukłą i wyjątkową strukturą, która dodatkowo wzbogacona została o odporną na uszkodzenia powierzchnię. Nowoczesna technologia pozwala na wykrywanie dotyku przez podczerwień o naprawdę wysokiej rozdzielczości, z nową wersją oprogramowania z niezwykle przyjaznym interfejsem. Tablice interaktywne Qomo pozwalają na osiągnięcie mnóstwa możliwości, gwarantując najwyższą jakość. Inna firma - Newline - posiada obszerne powierzchnie robocze. Można ją obsługiwać na trzy sposoby - zarówno pisakiem, palcem, jak i dowolnym przedmiotem. Tablice interaktywne tej marki dostępne są w klasycznych odcieniach kolorystycznych, które będą idealnie współgrać z barwami ścian lekcyjnych czy powierzchni sal wykładowych lub konferencyjnych. MyBoard specjalizuje się w produkcji praktycznych półek na pisaki, głośników do połączenia z komputerem, inteligentnych pisaków kompatybilnych z tablicami oraz modułu wifi, który umożliwia bezprzewodowe połączenia. Oferta urządzeń interaktywnych jest niezwykle kompleksowa.

Zastosowanie tablic interaktywnych

Nowoczesne tablice interaktywne dostępne w naszej ofercie, od lat wykorzystywane są w oświacie i biznesie. Doskonale nadają się do celów dydaktycznych. Z powodzeniem sprawdzą się także w biurach. Tablica interaktywna staje się urządzeniem, które wypiera tradycyjne tablice suchościeralne i kredowe. Nic dziwnego! Tablica interaktywna daje dydaktykom całkowicie nowe możliwości.

W przypadku szkół i uczelni zastosowanie tablicy interaktywnej może być niesamowicie szerokie. Jak się okazuje, zajęcia prowadzone w tej formie są bardziej angażujące dla uczniów lub studentów. Tablica interaktywna umożliwia prowadzenie zajęć w nowej formie. Ułatwia zastosowanie nowoczesnych metod nauczania, do których należą m.in. gry dydaktyczne. Poza tym dzięki tablicy interaktywnej można łatwo wyświetlać treści filmowe. Tego typu elementy zajęć są bardzo atrakcyjne dla uczniów. Co więcej, wykorzystanie urządzenia takiego jak tablica multimedialna pozytywnie wpływa na koncentrację. Dzieje się tak, ponieważ uczniowie lub studenci są bardziej zainteresowani tym, co dzieje się na tablicy. Jednak działa to nie tylko na młodych ludzi. Zastosowanie tablicy interaktywnej np. przy prezentacjach biznesowych również okazuje się bardzo praktyczne. Umożliwia szybkie zaangażowanie dorosłych osób.

Przed zakupem produktu, jakim jest tablica interaktywna do placówki oświatowej lub biura, należy zapoznać się ze specyfikacją techniczną produktów. W naszej ofercie dostępne są najwyższej jakości tablice interaktywne. Wyróżniają się doskonałym poziomem parametrów technicznych w stosunku do ceny. Ważna jest też wytrzymałość – tablica multimedialna należy do urządzeń, które powinny być użytkowane przez długie lata. Dostępne w naszym asortymencie tablice interaktywne doskonale poradzą sobie z tym wyzwaniem. W przypadku wątpliwości przy wyborze odpowiedniego sprzętu warto skonsultować się z naszym biurem obsługi klienta. Nasi specjaliści z pewnością pomogą w wyborze i rozwieją wszystkie potencjalne obawy. Dzięki temu każda placówka oświatowa lub biuro będzie mogło cieszyć się doskonałą tablicą.