compare_arrows
Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Technologia
Rozdzielczość
Filtruj

Rzutniki i projektory

Dostępne w sklepie Avpoint projektory oraz rzutniki to sprzęt najwyższej jakości, umożliwiający wyświetlanie najbardziej wymagających materiałów w doskonałej rozdzielczości – obraz jest czysty i jasny, pełen żywych, nasyconych barw. Naszą ofertę kierujemy do klientów w całym kraju, realizujemy również wysyłkę na terenie całego kraju. Urządzenia takie jak rzutnik do wyświetlania multimediów to niezwykle funkcjonalne rozwiązanie dla biznesu oraz edukacji. Zapewnia doskonałą widoczność przedstawianych prezentacji, filmów i nagrań dźwiękowych. Bezprzewodowa transmisja z wykorzystaniem projektorów i rzutników pozwala na lepszą, bardziej efektywną organizację pracy oraz uatrakcyjnia przekaz, maksymalnie angażując odbiorcę.

Projektor ViewSonic X2

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje odnośnie ceny oraz dostępności tego produktu

compare_arrows
5 500,00 zł
compare_arrows
compare_arrows
Technologia: DLP
Rozdzielczość: 1920 x 1080 (Full HD)
Jasność: 3100 ANSI lm
Kontrast: 3000000:1
Zapytaj o produkt

Projektor ViewSonic X1

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje odnośnie ceny oraz dostępności tego produktu

compare_arrows
4 690,00 zł
compare_arrows
compare_arrows
Technologia: DLP
Rozdzielczość: 1920 x 1080 (Full HD)
Jasność: 3100 ANSI lm
Kontrast: 3000000:1
Zapytaj o produkt

Projektory – Legionowo. Doskonała jakość i szeroki wybór modeli w sklepie Avpoint

Dostępne w ofercie naszego sklepu rzutniki 4k i projektory 4k, zapewniają wyrazisty, głęboko nasycony obraz, który może posłużyć również jako kino domowe, dostarczając niesamowitych wrażeń, prosto z kinowych sal. Precyzyjnie dostrojone kolory oraz perfekcyjna, wysoka rozdzielczość tworzą imponujący, jasny obraz, a wbudowane głośniki gwarantują przestrzenny dźwięk, dzięki któremu usłyszysz każdy odgłos nagrany w odtwarzanych scenach. Projektor zachwyca imponującym designem – lekka, kompaktowa obudowa zapewnia łatwe ustawienie i użytkowanie urządzenia.

Rzutniki i projektory Legionowo – sprzedaż online oraz stacjonarna

Funkcjonalny rzutnik i projektor, zapewniający perfekcyjne wyświetlanie materiałów audiowizualnych to gwarancja niezawodnego działania, bez efektu tęczy i zacinania. Przejrzysty interfejs rzutników zapewnia łatwość obsługi. Tryb dopasowania jasności gwarantuje doskonałą jasność obrazu bez potrzeby zaciemniania pomieszczenia – perfekcyjnie czyste kolory pozostają takie nawet wtedy, gdy projektor lub rzutnik pracuje w świetle dziennym. Zapraszamy klientów z miejscowości Legionowo i nie tylko do zapoznania się ze szczegółowymi parametrami naszych funkcjonalnych urządzeń takich jak projektory multimedialne – zapewniamy certyfikowane modele wyłącznie od sprawdzonych, renomowanych firm oraz szeroki wybór urządzeń.

Projektory i rzutniki

Zabierając się za wyposażenie kina domowego, niejednokrotnie stajemy przed dylematem – jaki projektor multimedialny wybrać? Rynek oferuje wiele produktów z tej kategorii, tymczasem trudno przed zakupem stwierdzić, który projektor okaże się tym najlepszym, skrojonym pod nasze potrzeby. Warto jednak wiedzieć, na jakie parametry zwracać uwagę, wybierając rzutniki multimedialne. Do dwóch najważniejszych czynników, jakie powinniśmy analizować podczas zakupu, należy liczba ANSI lumenów oraz rozdzielczość obrazu. Sprecyzujmy zatem, jaki wybór mają w tym zakresie klienci, szukający dobrego rzutnika.

Projektor multimedialny – rozdzielczości

Część użytkowników, wybierając projektor, w pierwszej kolejności zwraca uwagę na jego rozdzielczość. Nic w tym dziwnego – to właśnie rozdzielczość obrazu wpływa na to, czy będziemy czerpać przyjemność z wyświetlania filmów na ścianie lub ekranie. Dostępne w naszej ofercie rzutniki multimedialne oferują różną rozdzielczość. Wśród najczęściej spotykanych wymienić należy rozdzielczość WXGA (1280 × 800 pikseli), a także rozdzielczość Full HD (1920 × 1080 pikseli). Dostępny jest także projektor o rozdzielczości XGA (1024 × 768) czy WUXGA (1920 × 1200). Warto pamiętać o tym, że w zależności od rozdzielczości rzutnika trzeba będzie dobrać odpowiednią powierzchnię na ścianie lub właściwy format dodatkowego ekranu.

Projektor – jaka jasność?

Równie ważnym parametrem jest jasność wyświetlania obrazu. W przypadku tej zmiennej, różnice między poszczególnymi modelami mogą być naprawdę ogromne. Jasność wyświetlania obrazu może się wahać od 2200 ANSI lm do nawet 9000 ANSI lm, w przypadku projektorów instalacyjnych. Oczywiście można znaleźć także taki projektor, którego jasność wynosi zaledwie 1000 ANSI lm. Oczywiście im większa będzie wartość ANSI lumenów, tym jaśniejszy obraz będzie emitowany przez wybrany przez nas projektor. Warto także pamiętać o tym, że im jaśniejsze pomieszczenie, w którym docelowo zainstalujemy rzutnik multimedialny, tym wyższą jasność projektora powinniśmy wybrać, żeby możliwe było komfortowe odbieranie przez użytkownika wyświetlanych treści multimedialnych.

Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na jasność urządzenia. Jeżeli w pomieszczeniu jest dużo światła, to wyższym parametrem jasności powinno cechować się urządzenie.

Projektor z zadowalającą rozdzielczością można kupić już poniżej tysiąca złotych. Jednak naprawdę dobry sprzęt, który sprawdzi się w domu, to zazwyczaj koszt około 1400-2000 złotych.

W tej cenie warto zastanowić się nad projektorem ViewSonic PA503S. Cechuje się dobrym kontrastem, ma lampę o wydłużonej żywotności oraz jest niewielkich rozmiarów, dzięki czemu łatwo go transportować.

Słów rzutnik i projektor używa się zamiennie jako synonimów. Jest to jednak błąd, ponieważ to różne urządzenia. Są inaczej zbudowane i różni się ich działanie, ponieważ rzutnik wyświetla jedynie statyczne obrazy, podczas kiedy projektor może wyświetlać filmy.