compare_arrows
Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Technologia
Rozdzielczość
Filtruj

Projektor laserowy 4K i Full HD

W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo profesjonalne rzutniki i projektory laserowe 4K, których wysoka jakość oraz zastosowanie wielu innowacyjnych funkcji sprawia, że stworzą one efekt kinowej sali w przestrzeni domowego salonu. To projektory do wyświetlania obrazów, multimediów, które idealnie sprawdzą się podczas długich seansów filmowych oraz oglądania relacji sportowych. Projektory wyposażone w ledowe lub laserowe źródło światła oferują niespotykaną dotąd jakość obrazu – czyste, żywe kolory oraz automatycznie dopasowywana jasność ekranu gwarantują maksymalną przyjemność odbioru. Dzięki zastosowaniu technologii led&laser w naszych projektorach laserowych urządzenia te są również ekonomicznym rozwiązaniem, które pozwala na ograniczenie zużywanej energii. Modele te są również niezwykle proste w montażu – Wybrane modele można obracać o pełne 360 stopni i ustawiać w dowolnie wybranym miejscu – obraz pozostaje czysty i nie ulega zniekształceniom. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych projektorów laserowych  4K.

Projektor Optoma ZU606Te

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje odnośnie ceny oraz dostępności tego produktu

compare_arrows
16 999,00 zł
compare_arrows
compare_arrows
Technologia: DLP
Rozdzielczość: 1920 x 1200 (WUXGA)
Jasność: 6300 ANSI lm
Kontrast: 300000:1
Zapytaj o produkt

Projektor LG HU810PW NETFLIX 4K webOs

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje odnośnie ceny oraz dostępności tego produktu

compare_arrows
10 000,00 zł
compare_arrows
compare_arrows
Technologia: DLP
Rozdzielczość: 3840 x 2160 (UHD)
Jasność: 2700 ANSI lm
Kontrast: 2000000:1
Zapytaj o produkt

Projektory laserowe Full HD i 4k – imponująca technologia, która zapewnia perfekcyjnie wyostrzony obraz

Projektory laserowe wyposażone w nowoczesne, technologie zapewniają płynną pracę, bez strat na jasności obrazu i gwarantują żywotność do 20000 godzin. Po uruchomieniu rzutnik laserowy jest gotowy do pracy w zaledwie kilka sekund. Tak samo jest w przypadku zakończenia działania – dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych systemy led&laser w naszych projektorach laserowych 4Knie wymagają chłodzenia – projektor można wyłączyć zaraz po zakończonym seansie czy prowadzonej prezentacji.

Laserowe projektory – gwarancja jakości

Dostępne w sklepie Avpoint laserowe projektory ledowe Full 4K i Full HD to gwarancja najlepszej jakości i niezawodnego działania – lekkie, kompaktowe rzutniki 4Ksą niezwykle łatwe w codziennym użytkowaniu. Prosty, czytelny interfejs zapewnia swobodne korzystanie z wszystkich dostępnych funkcji projektorów laserowych 4K, a imponująco mała waga umożliwia bezpieczny transport. Projektory laserowe są również niezwykle wytrzymałe – posiadają koło fosforowe, które jest odporne na działanie wysokich temperatur oraz mocnego światła. Technologia 4k stosowana w naszych projektorach laserowych zapewnia czysty, idealnie wyostrzony obraz, który umożliwia dostrzeżenie każdego, nawet najdrobniejszego detalu. Wysoka rozdzielczość projektorów 4K pozwala na maksymalną widoczność wyświetlanych multimediów z każdego miejsca.

Jeżeli zależy nam na jak najwyższej jakości obrazu, to warto skierować swoją uwagę w kierunku 4K. Projektory z rozdzielczością 4K będą wyświetlać lepszy, bardziej wyrazisty obraz z wykorzystaniem technologii HDR (High Dynamic Range). Full HD gwarantuje równie dobrą rozdzielczość, jednak nie obsługuje HDR.

Projektory laserowe świetnie sprawdzają się w przestrzeni domowej, ponieważ są mniejszych rozmiarów i dobrze komponują się w pomieszczeniu, a obraz dalej pozostaje wyraźny i czysty. Jednym z polecanych modeli jest projektor BenQ X1300i, który oferuje jakość obrazu na wysokim poziomie.