Zaktualizowaliśmy ważne informacje o przetwarzaniu danych. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności oraz regulaminie naszego sklepu. Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. zamknij
Kategorie

Filtruj według

Marka

Marka

Typ projektora

Typ projektora

Technologia

Technologia

Rozdzielczość

Rozdzielczość

Projektor laserowy Full HD i 4K

W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo profesjonalne rzutniki laserowe, których wysoka jakość oraz zastosowanie wielu innowacyjnych funkcji sprawia, że stworzą one efekt kinowej sali w przestrzeni domowego salonu. To urządzenia do wyświetlania multimediów, które idealnie sprawdzą się podczas długich seansów filmowych oraz oglądania relacji sportowych. Wyposażone w ledowe lub laserowe źródło światła oferują niespotykaną dotąd jakość obrazu – czyste, żywe kolory oraz automatycznie dopasowywana jasność ekranu gwarantują maksymalną przyjemność odbioru. Dzięki zastosowaniu technologii led&laser urządzenia te są również ekonomicznym rozwiązaniem, które pozwala na ograniczenie zużywanej energii. Modele te są również niezwykle proste w montażu – Wybrane modele można obracać o pełne 360 stopni i ustawiać w dowolnie wybranym miejscu – obraz pozostaje czysty i nie ulega zniekształceniom.

Jest 24 produktów.
Pokazano 1-24 z 53 pozycji

Aktywne filtry

Projektory laserowe Full HD i 4k – imponująca technologia, która zapewnia perfekcyjnie wyostrzony obraz

Projektory laserowe wyposażone w nowoczesne, technologie zapewniają płynną pracę, bez strat na jasności obrazu i gwarantują żywotność do 20000 godzin. Po uruchomieniu rzutnik jest gotowy do pracy w zaledwie kilka sekund. Tak samo jest w przypadku zakończenia działania – dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych systemy led&laser nie wymagają chłodzenia – projektor można wyłączyć zaraz po zakończonym seansie czy prowadzonej prezentacji.

Dostępne w sklepie Avpoint projektory ledowe Full HD i 4K to gwarancja najlepszej jakości i niezawodnego działania – lekkie, kompaktowe modele są niezwykle łatwe w codziennym użytkowaniu. Prosty, czytelny interfejs zapewnia swobodne korzystanie z wszystkich dostępnych funkcji, a imponująco mała waga umożliwia bezpieczny transport. Rzutniki laserowe są również niezwykle wytrzymałe – posiadają koło fosforowe, które jest odporne na działanie wysokich temperatur oraz mocnego światła. Technologia 4k zapewnia czysty, idealnie wyostrzony obraz, który umożliwia dostrzeżenie każdego, nawet najdrobniejszego detalu. Wysoka rozdzielczość pozwala na maksymalną widoczność wyświetlanych multimediów z każdego miejsca.