Zaktualizowaliśmy ważne informacje o przetwarzaniu danych. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności oraz regulaminie naszego sklepu. Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. zamknij
Kategorie

Filtruj według

Marka

Marka

Typ projektora

Typ projektora

Technologia

Technologia

Rozdzielczość

Rozdzielczość

Projektory instalacyjne

Projektory instalacyjne to urządzenia, dzięki którym możemy wyświetlać obraz źródłowy (pochodzący na przykład z komputera) w formie projekcji na specjalnie przeznaczonym do tego celu ekranie lub bezpośrednio na ścianie pomieszczenia. Wykorzystują one różne technologie (między innymi LED, LCD, DLP, laser), w zależności od tego, jaki obraz chcemy uzyskać. Oferowane przez nas projektory są nowoczesne oraz zaprojektowane i wykonane z najwyższą starannością. Dzięki temu pozwalają pozbyć się problemów, które zawsze były związane z tym sposobem wyświetlania obrazu: słaby kontrast, mdłe kolory, nieestetyczne paski po bokach lub deformacje i drgania odchodzą do przeszłości. Nasze projektory instalacyjne pozwalają uzyskać niezwykle żywy, naturalny obraz o dużej rozdzielczości i odpowiednim poziomie kontrastów oraz nasyceniu. Ich jasność jest na tyle duża, że świetnie poradzą sobie z wyświetlaniem obrazu nawet w niezbyt dokładnie zaciemnionym pomieszczeniu. Dzięki starannemu, eleganckiemu wykonaniu nie tylko nie będą zwracać na siebie uwagi w negatywny sposób, ale będą stanowić ozdobę każdego pomieszczenia, w którym zostaną zainstalowane.

Jest 24 produktów.
Pokazano 1-24 z 27 pozycji

Aktywne filtry

Projektory renomowanych marek - zróżnicowana oferta

Oferowane przez nas projektory są bardzo uniwersalne, jeśli chodzi o odległość od ekranu lub ściany, na którą rzucają obraz, dzięki czemu sprawdzą się zarówno w małych, jak i dużych pomieszczeniach. Ich zastosowanie jest naprawdę szerokie: projektor stanowi doskonałą pomoc edukacyjną w szkole lub na sali wykładowej, sprawdzą się też na wszelkiego rodzaju szkoleniach i konferencjach biznesowych, a także jako źródło rozrywki (na przykład w postaci elementu kina domowego lub w miejscach zapewniających opiekę nad dziećmi, takich jak przedszkola). W naszym asortymencie znajduje się bardzo wiele projektorów, które mocno różnią się parametrami technicznymi - dzięki temu mamy pewność, że każdy klient będzie mógł znaleźć idealny dla swoich potrzeb sprzęt. Posiadamy w ofercie urządzenia w różnym zakresie cenowym - od podstawowych modeli po profesjonalne. Satysfakcja klienta jest dla nas najważniejszą, dlatego dokładamy wszelkich starań, by oferowane przez nas projektory instalacyjne były najwyższej jakości, pochodzące od renomowanych producentów.

Urządzenia z gwarancją producenta

W razie problemów z dobraniem perfekcyjnie dopasowanego do potrzeb kupującego sprzętu, chętnie doradzimy; udzielimy też wskazówek dotyczących użytkowania i konserwacji nabytych u nas urządzeń. Dzięki specjalistycznej wiedzy, którą wciąż rozszerzamy, możemy selekcjonować projektory, wybierając do włączenia w nasz asortyment tylko te najdoskonalsze, cechujące się precyzyjnym wykonaniem i stworzone z najlepszych materiałów. Pozwala nam to mieć pewność, że każdy z oferowanych na naszej stronie produktów będzie niezawodnie służył przez długie lata i stanie się nieocenioną pomocą w wykonywanej pracy lub radosnym źródłem rozrywki dla swojego użytkownika. Dlatego serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą projektorów instalacyjnych na naszej stronie, a w razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań do kontaktu z nami.