compare_arrows
Kategorie
Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Technologia
Rozdzielczość
Filtruj

Projektor do kina domowego

Domowa rozrywka na najwyższym poziomie! Ciesz się imponującym, pełnym obrazem z doskonale nasyconymi, żywymi kolorami – projektor do kina domowego 4k zapewni Ci niezapomniane wrażenia i pozwoli rozkoszować się perfekcyjnie dobraną paletą barw, dzięki której ujrzysz każdy detal podczas długich filmowych seansów – modele dostępne w naszej ofercie wykorzystują najnowszą technologię 4k, która posiada czterokrotnie większą ilość pikseli niż w przypadku dotychczasowych systemów wyświetlania Full HD. Oprócz tego, wybrane rzutniki zostały wyposażone w tryb piłka nożna – co zapewnia doskonałe dopasowanie się obrazu podczas grania w gry wideo i oglądania dynamicznie zmieniających się scen akcji i wydarzeń sportowych.

Projektor Optoma UHD55

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje odnośnie ceny oraz dostępności tego produktu

compare_arrows
6 040,00 zł
compare_arrows
compare_arrows
Technologia: DLP
Rozdzielczość: 3840 x 2160 (UHD)
Jasność: 3600 ANSI lm
Kontrast: 1200000:1
Zapytaj o produkt

Projektor LG HU810PW NETFLIX 4K webOs

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje odnośnie ceny oraz dostępności tego produktu

compare_arrows
10 000,00 zł
compare_arrows
compare_arrows
Technologia: DLP
Rozdzielczość: 3840 x 2160 (UHD)
Jasność: 2700 ANSI lm
Kontrast: 2000000:1
Zapytaj o produkt

Projektory do kina domowego – szeroki wybór modeli w sklepie Avpoint

Projektor do kina domowego to innowacyjny sprzęt do wyświetlania treści audiowizualnych, który posiada szereg innowacyjnych funkcji wspomagających pracę urządzenia i zapewniających maksymalny komfort podczas wyświetlanych projekcji. Identyczny stopień natężenia światła białego i kolorowego w technologii LCD zapewnia realistyczne odwzorowanie kolorów i nasycenia barw. Obiektyw rzutnika jest prosty w ustawieniu – może być przesuwany w pionie i poziomie dzięki funkcji Lens Shift, dostarczając obraz w idealnej proporcji – bez efektu trapezu, rozciągnięć i zakłóceń.

Dostępny w asortymencie naszego sklepu projektor do kina domowego jest w pełni innowacyjnym urządzeniem. Zaawansowana funkcja obrazowania umożliwia przetworzenie obrazu z formy 2D na obraz w technologii 3D – zapewniając wyraźny, wyostrzony obraz w doskonałym kontraście i nasyceniu barw. Dodatkowe funkcje jak np. Pure Motion gwarantuje brak rozmycia i efektu tęczy, dostarczając intensywne barwy i niezwykle realistycznie przedstawione obrazy. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą pełną ofertą – zapewniamy wysokiej jakości sprzęt o doskonałych parametrach technicznych.

Projektory są świetną alternatywą dla telewizorów. Dzięki nim można zmienić swój salon w salę kinową. Jednym z polecanych modeli jest projektor ViewSonic X10-4K, nowoczesne urządzenie z dobrą rozdzielczością.

Technologia 3D pozwala nie tylko cieszyć się jeszcze większymi emocjami podczas oglądania filmów, lecz także dodaje realizmu grom komputerowym. Warto więc zainwestować w sprzęt, taki jak projektor BenQ TK800M.

Przy wyborze projektora do kina letniego trzeba zwrócić uwagę na kilka istotnych parametrów. Powinien być możliwie jak najbardziej jasny i kontrastowy. W tym przypadku sprawdzą się projektory laserowe.

Projektory zajmują mniej miejsca. Dodatkowo obraz z projektora nie męczy tak szybko jak wzroku jak wpatrywanie się w ekran. Telewizor jednak daje możliwość szybkiego dostępu do różnych programów, ponieważ jest odbiornikiem, a nie projektorem.