Zaktualizowaliśmy ważne informacje o przetwarzaniu danych. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności oraz regulaminie naszego sklepu. Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. zamknij
Kategorie

Filtruj według

Marka

Marka

Typ projektora

Typ projektora

Technologia

Technologia

Rozdzielczość

Rozdzielczość

Projektor do kina domowego

Domowa rozrywka na najwyższym poziomie! Ciesz się imponującym, pełnym obrazem z doskonale nasyconymi, żywymi kolorami – projektor do kina domowego 4k zapewni Ci niezapomniane wrażenia i pozwoli rozkoszować się perfekcyjnie dobraną paletą barw, dzięki której ujrzysz każdy detal podczas długich filmowych seansów – modele dostępne w naszej ofercie wykorzystują najnowszą technologię 4k, która posiada czterokrotnie większą ilość pikseli niż w przypadku dotychczasowych systemów wyświetlania Full HD. Oprócz tego, wybrane rzutniki zostały wyposażone w tryb piłka nożna – co zapewnia doskonałe dopasowanie się obrazu podczas grania w gry wideo i oglądania dynamicznie zmieniających się scen akcji i wydarzeń sportowych.

Jest 24 produktów.
Pokazano 1-24 z 58 pozycji

Aktywne filtry

Projektory do kina domowego – szeroki wybór modeli w sklepie Avpoint

Projektor do kina domowego to innowacyjny sprzęt do wyświetlania treści audiowizualnych, który posiada szereg innowacyjnych funkcji wspomagających pracę urządzenia i zapewniających maksymalny komfort podczas wyświetlanych projekcji. Identyczny stopień natężenia światła białego i kolorowego w technologii LCD zapewnia realistyczne odwzorowanie kolorów i nasycenia barw. Obiektyw rzutnika jest prosty w ustawieniu – może być przesuwany w pionie i poziomie dzięki funkcji Lens Shift, dostarczając obraz w idealnej proporcji – bez efektu trapezu, rozciągnięć i zakłóceń.

Dostępny w asortymencie naszego sklepu projektor do kina domowego jest w pełni innowacyjnym urządzeniem. Zaawansowana funkcja obrazowania umożliwia przetworzenie obrazu z formy 2D na obraz w technologii 3D – zapewniając wyraźny, wyostrzony obraz w doskonałym kontraście i nasyceniu barw. Dodatkowe funkcje jak np. Pure Motion gwarantuje brak rozmycia i efektu tęczy, dostarczając intensywne barwy i niezwykle realistycznie przedstawione obrazy. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą pełną ofertą – zapewniamy wysokiej jakości sprzęt o doskonałych parametrach technicznych.