Zaktualizowaliśmy ważne informacje o przetwarzaniu danych. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności oraz regulaminie naszego sklepu. Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. zamknij

Ekrany do projektorów

Skorzystaj z naszej oferty i wybierz innowacyjne, w pełni dostosowane do warunków panujących w komercyjnych biurach, szkolnych salach oraz akademickich aulach profesjonalne ekrany do projektorów. W naszym asortymencie znajdują się modele wszystkich krajowych producentów. Dużym zainteresowanie cieszą się ekrany do zabudowy sufitowej, które pozwalają na ukrycie ich w syficie. To niezwykle funkcjonalne produkty, dzięki którym jakość prezentowanych treści zyskuje wysoki poziom oraz podkreśla designerski wystrój każdego eleganckiego salonu lub biura.

Jest 24 produktów.
Pokazano 1-24 z 721 pozycji
Aktywne filtry

Dostosowane do potrzeb nowego biznesu ekrany projekcyjne – sprawdź atrakcyjną ofertę sklepu internetowego Avpoint

Ekrany do projektorów tworzą nową jakość w przestrzeni komercyjnych firm oraz placówek użyteczności publicznej – zapewniają świetną jakość oraz niezawodne działanie – nasza oferta skierowana jest nie tylko do klientów z Legionowa oraz okolic – obsługujemy cały kraj. Zapewniamy najwyższą jakość oraz sprzęt, który dystrybuujemy wyłącznie od sprawdzonych, renomowanych firm. Każdy model posiada certyfikację oraz jest objęty gwarancją producenta. Dostępne w sprzedaży ekrany projekcyjne do wyświetlania multimedialnych treści są z pełną Polską gwarancją oraz serwisem. 

Ekrany projekcyjne pozwalają uzyskać efekt doskonale wyostrzonego obrazu – żywe, realistyczne obrazy. Pozwalają na prezentowanie treści multimedialnych szerokiemu gronu odbiorców. Modele dostępne w ofercie naszego sklepu odznaczają się zastosowaniem najnowszych technologii. System separowanej kasety pozwala na cichą pracę, redukując przy tym odgłosy i szumy dochodzące z silnika urządzenia. Oprócz tego, to innowacyjne rozwiązanie umożliwia niwelowanie drgań, powstających na linii montażowej, tuż koło sufitu, do którego podwiesza się kasetę – dzięki czemu obraz pozostaje ostry i jasny w każdych warunkach.

Profesjonalny rzutnik, wyposażony w pakiet funkcjonalnych rozwiązań zapewnia czysty, wyraźny obraz oraz możliwość prezentowania informacji tekstowych, nagrań audio i wideo w wysokiej rozdzielczości. Elektryczny ekran jest w pełni dostosowany do montażu w biurach firm oraz salach konferencyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą wysokiej jakości modeli. Zapewniamy innowacyjne, niezawodne rozwiązania, które znacząco podnoszą walory wizualne tworzonych prezentacji.