compare_arrows
Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Typ
Format powierzchni
Filtruj

Ekrany ramowe do kina domowego

Przedstawiamy nowoczesne, w pełni profesjonalne ekrany ramowe do kina domowego. Czysty, imponująco głęboki obraz oraz redukcja światła to gwarancja seansów na miarę sal kinowych. Dostępne w naszej ofercie urządzenia posiadają specjalistyczną, w pełni dostosowaną do użytku prywatnego powierzchnię, która jest gwarancją nasyconych, pełnych i żywych kolorów, nawet podczas wyświetlania filmów i gier w świetle dziennym oraz z włączonym światłem żarówek. Konstrukcja modeli zbudowana z aluminiowych, trwałych profili zapewnia niezawodne działanie oraz stabilność emitowanych obrazów.

Wysokiej jakości ekran ramowy do kina domowego – sprawdź atrakcyjną ofertę sklepu Avpoint

Ekran ramowy do kina domowego zapewnia najwyższą jakość wyświetlanych obrazów. Seanse filmowe, gry oraz oglądanie sportowych relacji, są okraszone niebanalnym wyglądem i perfekcyjnie płaskim obrazem. Posiadamy modele z wygodnym systemem instalacji ściennej. Uchwyty mocujące są zakryte profilami, dzięki czemu całość wygląda estetycznie. W naszej ofercie znajdują się także ekrany ramowe których aluminiowe profile pokryte są czarnym aksamitem tzw. Velvet’em. Materiały projekcyjne wykonane z odpornego na uszkodzenia PVC, dają najwyższy poziom wykończenia. Każdy produkt jest dostępny na zamówienie w różnych wymiarach oraz proporcjach.

Oferujemy Państwu innowacyjne, idealnie wyprofilowane ekrany ramowe do kina domowego. Nasze produkty wyznaczają nowy standard w technologii użytkowej, gwarantując czysty, pełny obraz bez odblasków. Nasze ekrany zostały zaprojektowane tak, aby umożliwić wygodne użytkowanie – modele są kompatybilne z projektorami krótkiego rzutu, oznacza to, że sprzęt do wyświetlania multimediów może być ustawiony zaledwie 30 cm od ekranu. Czarne wykończenie profili zapewnia odbicie zbędnego światła z otoczenia i gwarantuje szerokie kąty widzenia, niezależnie od pozycji osoby oglądającej. Nasze produkty to najwyższa jakość i niezawodne działanie - gwarantują czystą przyjemność odbioru obrazu.

Dlaczego warto wybrać ekrany ramowe z naszego sklepu?

Zanim klient podejmie decyzję o zakupie ekranu ramowego, powinien dobrze się zastanowić, gdzie urządzenie będzie stało, a także, jak dużo miejsca będzie zajmowało i czy w pobliżu będzie dostęp do gniazda elektrycznego. To podstawowe kwestie, jeżeli chodzi o moment, kiedy klient chce kupić ekrany ramowe. Jednak dlaczego miałby się na to zdecydować?

Ekran projekcyjny ramowy a zwykła ściana – na czym polegają różnice?

Każdy, kto zdecyduje się na to, aby zakupić ekran projekcyjny ramowy, będzie mógł skorzystać z szeregu zalet produktów z tej grupy. Jedną z największych jest to, że dają znacznie większą kontrolę nad obrazem w porównaniu ze zwykłą ścianą. Nieraz zdarza się, że różne osoby kupują projektory o wysokiej jakości, wydając często kilka, a nawet kilkanaście tysięcy złotych. Żeby móc wykorzystać potencjał takiego urządzenia potrzebna jest nie ściana, ale dobry ekran projekcyjny ramowy. Dzięki temu nie będą pojawiać się przebarwienia lub załamania obrazu spowodowane nierównościami.

Co więcej, w porównaniu ze zwykłą, białą ścianą, ekrany projekcyjne, stwarzają większe możliwości w kontekście kadrowania. Dzięki ramom znacznie łatwiej jest ustawić obraz w odpowiedniej pozycji. Poza tym ekran projekcyjny ramowy będzie odbijał światło w takim stopniu, w jakim jest to potrzebne, nie powodując uszczerbku na jakości obrazu.

Ekran projekcyjny ramowy – różnorodna oferta Avpoint

W ofercie Avpoint znajdują się rozmaite ekrany projekcyjne ramowe. Różnią się głównie ceną, funkcjonalnością i wydajnością, co pozwala na znalezienie ekranu, który najlepiej pasuje do danego miejsca – pracy lub domu, a także nawyków oglądania i przede wszystkim budżetu.

Różnorodny katalog produktów Avpoint umożliwia wybranie ekranów projekcyjnych ramowych takich producentów, jak Xiaomi, Elite i Adeo Screens, a także Kauber, Suprema, Optoma i Epson. Są to ekrany projekcyjne ramowe, które wydobędą wszystko, co najlepsze z Twojego projektora, niezależnie od tego, do jakich celów będziesz go używać.

Współczynnik proporcji – ważny aspekt wybierania ekranu

Wybierając ekrany projekcyjne ramowe, należy zwrócić uwagę na współczynnik proporcji. Ten parametr określa stosunek szerokości do wysokości ekranu. W większości instalacji stosuje się współczynnik proporcji 16:9, czyli 16 jednostek szerokości do 9 jednostek wysokości. Jest to rozwiązanie, które sprawdzi się w przypadku osób mających na celu odtwarzanie z projektora treści HDTV, a także gier.

Rozmiar ekranu projekcyjnego ramowego – jaki wybrać?

Odniesieniem dla wyboru konkretnego ekranu projekcyjnego ramowego powinno być to, w jakiej odległości znajduje się od siedzenia. Jednak najważniejsze są w końcu takie kwestie, jak dostępna przestrzeń na ścianie, ogólna estetyka wystroju wnętrza, a także gust przyszłego użytkownika. Warto jednak dobrać taki rozmiar, który nie będzie zbytnio dominował nad resztą wystroju pomieszczenia. Zbyt duży ekran projekcyjny ramowy może sprawić, że oglądanie filmów lub korzystanie z rozrywki będzie trudniejsze.

Chcąc wybrać jak najlepszą opcję, warto zdecydować się na ekrany projekcyjne ramowe z oferty Avpoint. Dostępne są rozmaite rozmiary takie jak 180x101, 300x169, 220x124, 240x135, 250x140 czy 200x112. Całość uzupełnia atrakcyjna cena i szybka realizacja zamówienia.

Wybierając ekran ramowy do projektora 4K, należy zwrócić uwagę, aby miał funkcję redukcji światła, dzięki czemu wyświetlane barwy będą żywe i ostre nawet w świetle. Wysokiej jakości powierzchnia pozwoli uzyskać głęboki, realistyczny obraz. Takim ekranem jest na przykład ekran Adeo Plano z powierzchnią Ambient Grey.

Ekrany ramowe do kina domowego pozwalają na przeżywanie niesamowitych emocji w swoim salonie, bez wychodzenia do kina. Do 4000 złotych można znaleźć świetne jakościowo ekrany, które zapewnią niesamowitą głębię i ostrość obrazu. Ekran Adeo Prestige będzie świetnym wyborem do kina domowego.