compare_arrows
Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Typ
Format powierzchni
Filtruj

Ekrany elektryczne

Ekrany elektryczne są innowacyjnym rozwiązaniem dla biznesu – zapewniają czytelność oraz doskonałą widoczność prezentowanych treści. Modele z systemem napinaczami dają gwarnację na idealnie płaską i bez pofałdowań powierzchnię. Tworzą najwyższej klasy warunki do prowadzenia szkoleń, wykładów oraz innych aktywności naukowo-biznesowych. W naszej ofercie znajdują się wysokiej klasy modele, które pochodzą wyłącznie od sprawdzonych, renomowanych firm. Każdy produkt jest certyfikowany oraz posiada gwarancję producenta i możliwość serwisowania na terenie kraju.

Ekran elektryczny sufitowy – nowoczesne rozwiązania z zakresu technologii użytkowej

Ekran elektryczny sufitowy tworzy nową jakość w sposobie przekazywania informacji. Pliki multimedialne – obrazy, grafiki, filmy, nagrania audio oraz dokumenty tekstowe zyskują nową jakość. Funkcja separowanej kasety to gwarancja redukcji szumów silnika, dzięki czemu wyostrza się głębia i głośność nagrań audiowizualnych. To innowacyjne rozwiązanie pozwala również na uzyskanie ostrego, jasnego obrazu – wyeliminowane zostają drgania powstające na styku kasety i sufitu, do którego jest ona montowana. Funkcja ta pozwala więc na uzyskanie profesjonalnych warunków do prezentowania i odbioru przygotowanych treści.

Ekran elektryczny do projektorów - idealne urządzenia do użytku domowego

Ekran elektryczny sufitowy to również bardzo atrakcyjne rozwiązanie w przestrzeni prywatnych salonów – sposób montażu umożliwia wygodne użytkowanie. Ten innowacyjny sprzęt pozwala zaaranżować profesjonalne kino domowe. Szeroki ekran z białym, matowym materiałem zapewnia czysty, wyraźny obraz. Istnieje możliwość personalizacji formatu, wymiarów ekranu oraz wyboru koloru obudowy, tak by wymarzony ekran pasował do każdego pomieszczenia - salonu, czy pokoju konferencyjnego.

Pliki multimedialne na ścianie, czyli ekran do projektora dla każdego!

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym pełnym asortymentem – posiadamy produkty z kasetą wykonaną z trwałego aluminium. Każdy model to gwarancja wysokiej jakości oraz niezawodnego, funkcjonalnego działania.Wszystkie nasze urządzenia, ekrany, projektory pochodzą z zaufanych źródeł i są produktami najwyższej jakości!

Jak zrobić kino domowe z projektorem?

Ekrany elektryczne z oferty Avpoint stwarzają wiele możliwości, nie tylko jeśli chodzi o odbiór obrazu. Mogą być także głównym centrum domowego kina, wokół którego będzie kręcić się cała akcja. Należy tylko zwrócić uwagę na to, aby wszystkie aspekty się ze sobą odpowiednio zgrały – spójna całość będzie stwarzać wrażenie, że w domowym pokoju powstało prawdziwe kino zapewniające znakomitą rozrywkę.

Światło nie powinno mieć dostępu do projektora

Jednym z najważniejszych czynników przy planowaniu kina domowego z projektorem elektrycznym w roli głównej jest to, żeby ograniczyć dostęp światła. Okna, lampki, LEDy czy inne źródła, mogą dotrzeć do lampy projektora i sprawić, że obraz na ekranie elektrycznym będzie gorszy. Dlatego warto przemyśleć, aby w danym pomieszczeniu znajdowało się jak najmniej takich urządzeń, które mogą zaszkodzić działaniu projektora, a także ekranowi elektrycznemu.

Obraz bez przeszkód

Ostatnim etapem jest to, żeby ustalić, gdzie będzie dokładnie siedziała osoba oglądająca filmy. Jest to nie tylko ważne w kontekście doboru właściwej wielkości ekranu elektrycznego, ale również ustawienia samego projektora. Wiązka światła powinna w całości padać na ekran i nie być narażona na zakłócenia, nie tylko jeśli chodzi o światło, ale także w kontekście pozostałych przedmiotów w pomieszczeniu – foteli, regałów czy roślin. Dobrym rozwiązaniem może być podwieszenie projektora pod sufitem.

Dlaczego warto zainwestować w dobry ekran elektryczny do projektora?

Żeby móc skorzystać z pełnego potencjału urządzenia rzucającego obraz, potrzebny jest dobry ekran elektrycznysufitowy lub stojący. W ofercie Avpoint bez problemu można znaleźć obie wersje. Produkty cechują się wysoką jakością wykonania, a renomowani wytwórcy jak Optoma, Suprema czy Kauber są gwarantem tego, że obraz emitowany przez projektor będzie zachwycał szczegółowością i pełnym odcieniem kolorów. A teraz dowiedzmy się, dlaczego warto zainwestować w dobry ekran elektryczny do projektora.

Warto przede wszystkim porównać elektryczny ekran do projektora ze zwykłą ścianą, ponieważ wiele osób nawet nie rozważa zakupu tego niezwykle ważnego produktu. Ekran rozwijany elektrycznie to rozwiązanie, które jest w stanie wyeksponować pełnię możliwości projektora. Dzieje się tak ze względu na to, że ekran projekcyjny elektryczny sufitowy po uruchomieniu i rozwinięciu, jest idealnie płaski. Nie ma na nim nierówności. Jest to ważne z tego względu, że podczas emitowania obrazu nie pojawiają się przebarwienia. Wpływa na to także to, że ekran do projektora odbija idealnie taką ilość światła, jaka jest potrzebna do czerpania jak największej przyjemności z rozrywki – oglądania filmów lub grania w gry.

W pierwszej kolejności trzeba zwrócić uwagę na jego rozmiar, aby ekran zmieścił się w pomieszczeniu. Należy też dobrać jego parametry pod specyficzne potrzeby – do wyświetlania prezentacji multimedialnych odpowiedni będzie ekran z ramką, a do wyświetlania filmów biały lub szary.

Ekrany elektryczne wymagają podłączenia do sieci elektrycznej oraz jak każde tego typu urządzenie, powinny być chronione przed działaniem wilgoci. Jeśli w ogrodzie jest miejsce z dostępem do prądu i zadaszeniem chroniącym sprzęt przed warunkami atmosferycznymi, to można tam zamontować ekran elektryczny.