Zaktualizowaliśmy ważne informacje o przetwarzaniu danych. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności oraz regulaminie naszego sklepu. Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. zamknij

Ekrany elektryczne

Ekrany elektryczne są innowacyjnym rozwiązaniem dla biznesu – zapewniają czytelność oraz doskonałą widoczność prezentowanych treści. Modele z systemem napinaczami dają gwarnację na idealnie płaską i bez pofałdowań powierzchnię. Tworzą najwyższej klasy warunki do prowadzenia szkoleń, wykładów oraz innych aktywności naukowo-biznesowych. W naszej ofercie znajdują się wysokiej klasy modele, które pochodzą wyłącznie od sprawdzonych, renomowanych firm. Każdy produkt jest certyfikowany oraz posiada gwarancję producenta i możliwość serwisowania na terenie kraju.

Jest 24 produktów.
Pokazano 1-24 z 577 pozycji
Aktywne filtry

Ekran elektryczny sufitowy – nowoczesne rozwiązania z zakresu technologii użytkowej

Ekran elektryczny sufitowy tworzy nową jakość w sposobie przekazywania informacji. Pliki multimedialne – obrazy, grafiki, filmy, nagrania audio oraz dokumenty tekstowe zyskują nową jakość. Funkcja separowanej kasety to gwarancja redukcji szumów silnika, dzięki czemu wyostrza się głębia i głośność nagrań audiowizualnych. To innowacyjne rozwiązanie pozwala również na uzyskanie ostrego, jasnego obrazu – wyeliminowane zostają drgania powstające na styku kasety i sufitu, do którego jest ona montowana. Funkcja ta pozwala więc na uzyskanie profesjonalnych warunków do prezentowania i odbioru przygotowanych treści.

Ekran elektryczny do projektorów - idealne urządzenia do użytku domowego

Ekran elektryczny sufitowy to również bardzo atrakcyjne rozwiązanie w przestrzeni prywatnych salonów – sposób montażu umożliwia wygodne użytkowanie. Ten innowacyjny sprzęt pozwala zaaranżować profesjonalne kino domowe. Szeroki ekran z białym, matowym materiałem zapewnia czysty, wyraźny obraz. Istnieje możliwość personalizacji formatu, wymiarów ekranu oraz wyboru koloru obudowy, tak by wymarzony ekran pasował do każdego pomieszczenia - salonu, czy pokoju konferencyjnego.

Pliki multimedialne na ścianie, czyli ekran do projektora dla każdego!

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym pełnym asortymentem – posiadamy produkty z kasetą wykonaną z trwałego aluminium. Każdy model to gwarancja wysokiej jakości oraz niezawodnego, funkcjonalnego działania.Wszystkie nasze urządzenia, ekrany, projektory pochodzą z zaufanych źródeł i są produktami najwyższej jakości!