Zaktualizowaliśmy ważne informacje o przetwarzaniu danych. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności oraz regulaminie naszego sklepu. Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. zamknij
Kategorie

Filtruj według

Producent

Producent

Typ

Typ

Format powierzchni

Format powierzchni

Ekran elektryczny z napinaczami

Zakup projektora jest pierwszym krokiem do wykonania przez wszystkich miłośników odtwarzania obrazów na dużym formacie. Równie ważny staje się bowiem odpowiedni dobór ekranu. W tym celu należy wziąć pod uwagę kilka elementów. 

Warto zastanowić się nad tym, jakiego rodzaju powierzchnia ma zostać użyta oraz jaka przekątna będzie najbardziej odpowiednia. Odpowiednio dobrany ekran powinien również współgrać z pomieszczeniem, w którym się znajdzie, a mianowicie z jego wielkością oraz wystrojem. Oczekiwania klientów mogą być bardzo różne, dlatego w naszym sklepie uwzględniliśmy dużą liczbę produktów, które zadowolą każdego. Ekrany elektryczne z napinaczami to jeden z wielu rodzajów ekranów, które można w sklepie AVPoint. Szeroka oferta bardzo dobrych jakościowo produktów z pewnością trafi w gusta przyszłych nabywców.

Jest 24 produktów.
Pokazano 1-24 z 60 pozycji

Aktywne filtry

Ekran Kauber Blue Label XL 290x163 Tensioned

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje odnośnie ceny oraz dostępności tego produktu

9 999,00 zł
Typ: elektrycznie rozwijany z napinaczami
Format powierzchni: 16:9
Powierzchnia całkowita: 325x196
Rodzaj kasety: aluminiowa anodowana
Zapytaj o produkt

Nowoczesne i użytkowe

Elektryczne ekrany projekcyjne z napinaczami łączą zalety ekranów rozwijanych i ramowych. Dzięki zastosowaniu systemu napinaczy uzyskuje się gwarancję idealnie płaskiej, naciągniętej powierzchni. Montaż w kasecie lub zabudowie sufitowej, zapewnia dyskrecję. Różnorodne rozmiary sprawdzą się w odmiennych zastosowaniach. Ekran z napinaczami może być z powodzeniem stosowany zarówno do użytku domowego, jak również w salach konferencyjnych. 

Różnorodność zastosowania

Oferowane w AVPoint ekrany, dają zróżnicowane możliwości do codziennego zastosowania. Ekran Kauber Blue Label, świetnie sprawdzi się do domowego użytku, w przypadku wykorzystywania go do kina domowego. Jednocześnie spełni dobrze swoją rolę w niewielkich salach konferencyjnych, przy prowadzeniu różnego rodzaju prezentacji, wykładów lub prelekcji. Do produkcji tego rodzaju ekranów wykorzystywane są różnorodne materiały, szeroka jest także paleta rozmiarów powierzchni projekcyjnych. Wszystko to sprawia, że ekran doskonale sprawdzi się praktycznie w każdym wnętrzu i przy różnych aranżacjach. Jego rozwijanie oraz zwijanie jest niezwykle wygodne dzięki zastosowaniu napędu elektrycznego. 

Dla najbardziej wymagających klientów poszukujących ekranów elektrycznych z napinaczami, stworzono ekran Adeo OnSuperior FTS Tensio. Jego konstrukcja spełnia najwyższe oczekiwania. Zastosowany materiał, jest bardzo sztywny, wytrzymały i ognioodporny. Charakteryzuje się długą żywotnością, także jego znakomite właściwości nie ulegną zmianie, nawet po latach jego użytkowania. 

Warty uwagi, jest także ekran Kauber InCeiling Tensioned BT. To idealny model zarówno do kina domowego, jak również auli i sal konferencyjnych. Czarna ramka, która znajduje się wokół ekranu projekcyjnego zwiększa kontrast, przez co obraz wyświetlany przy użyciu projektora jest wyraźniejszy. Oprócz typowego przycisku ściennego, istnieje również możliwość skorzystania z pilota i sterowania bezprzewodowego. Produkt znajdzie uznanie u zróżnicowanej grupy odbiorców. Jego głównymi atutami są przede wszystkim bardzo dobra jakość wykonania oraz długa żywotność.