Zaktualizowaliśmy ważne informacje o przetwarzaniu danych. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności oraz regulaminie naszego sklepu. Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. zamknij

Odtwarzacze sieciowe

Oferujemy Państwu profesjonalne odtwarzacze sieciowe, które prezentują nową, ulepszoną jakość dźwięku i obrazu. Wbudowany dwuzakresowy moduł WiFi zapewnia szybkie połączenie bezprzewodowe, a funkcja Picture in Picture gwarantuje oglądanie dwóch programów jednocześnie – głównego kanału na ekranie wyświetlacza oraz innego kanału na pomniejszonym okienku. Ponadto istnieje możliwość płynnego, swobodnego nagrywania odtwarzanych multimediów. Kompaktowa, elegancka obudowa stworzona z trwałego aluminium jest uzupełniona czytelnym wyświetlaczem LED w kolorze niebieskim.

Jest 23 produktów.
Pokazano 1-23 z 23 pozycji
Aktywne filtry

Odtwarzacze sieciowe – najlepsza jakość multimediów i niezawodne działanie

Modele wyposażone w dodatkowe wejście HDMI, które jest dedykowane sygnałom audio, pozwalają na odbiór dźwięku również starszym urządzeniom. To istotna cecha, dzięki której możliwe staje się używanie kilku rodzajów sprzętu jednocześnie – odtwarzacze sieciowe mogą współpracować z telewizorem wyposażonym w innowacyjną funkcję 4k oraz amplitunerem z maksymalną rozdzielczością wejściową 1080p. Wydajny zasilacz wbudowany wewnątrz urządzenia zapewnia płynną, niezawodną pracę i znacząco przedłuża żywotność całej konstrukcji.

Dostępne w ofercie naszego sklepu odtwarzacze sieciowe to perfekcyjnie wykonane urządzenia, gwarantujące najwyższą jakość multimediów – czysty, głęboki dźwięk oraz pełny, jasny obraz. Niezawodny procesor z wbudowanym modułem graficznym zapewnia profesjonalne działanie i uzupełnia działanie wyświetlaczy z innowacyjnym systemem 4k. Dzięki czemu odtwarzane wideo zachwyca żywymi, nasyconymi kolorami i imponująco realistycznym obrazem, w którym każdy szczegół jest przedstawiony w doskonałym wyostrzeniu. To innowacyjne urządzenia, które zostały zaprojektowane z myślą o dostarczeniu profesjonalnych rozwiązań, które gwarantują zupełnie nowe doświadczenia odbioru dźwięku i obrazu.

Odtwarzacze sieciowe, które kupią Państwo w naszym sklepie, to sprzęt najwyższej jakości – posiadamy certyfikowane modele renomowanych, sprawdzonych firm. To, co wyróżnia nasze urządzenia to przede wszystkim doskonałe parametry techniczne, szereg innowacyjnych funkcji oraz profesjonalne wsparcie od strony producentów – wszelkie aktualizacje systemu są pobierane i tworzone w sposób automatyczny, a użytkownik ma możliwość personalizacji oraz swobodnego korzystania z urządzenia np. pobrania napisów, czy też wybierania multimediów spośród katalogu z zasobami.