compare_arrows
Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Projektory dla przedszkoli

W asortymencie sklepu AvPoint są dostępne zarówno krótko, jak i ultra ogniskowe projektory dla przedszkoli, które mogą być z powodzeniem wykorzystywane zarówno w dużych, jak i niewielkich pomieszczeniach. Oferujemy wyłącznie urządzenia renomowanych marek, gwarantujące niezwykle wyraźny obraz wyróżniający się wysoką szczegółowością, nasyceniem kolorów oraz wysoką jasnością i kontrastem. Projektory dla przedszkoli dostępne w tej kategorii charakteryzują się długą żywotnością i niezawodnym działaniem nawet w przypadku intensywnej eksploatacji. Ponadto prosta i intuicyjna obsługa sprawia, że urządzenia mogą być bez przeszkód obsługiwane nawet przez osoby bez doświadczenia.

Projektory dla przedszkoli - nowoczesne narzędzia edukacyjne

Projektory w przedszkolu są wykorzystywane nie tylko do wyświetlania prezentacji, ale również filmów, grafik, slajdów, tekstów i innych treści edukacyjnych. W AvPoint są dostępne modele wyróżniające się niskim zapotrzebowaniem na energię elektryczną, długą żywotnością lampy, a także niewielką ilością emitowanego ciepła. Projektory dla przedszkoli są doskonałymi narzędziami edukacyjnymi, które w naturalny sposób skupiają uwagę. W praktyce oznacza to efektywniejszą edukację oraz bardziej interesujący sposób prowadzenia zajęć.

Rodzaje projektorów dla przedszkoli

W asortymencie naszego sklepu można znaleźć szeroki wybór wysokiej klasy projektorów wykorzystujących różne technologie do wyświetlania obrazu, w tym 3LCD, DLP, Laser&LED, LCD, SXRD i inne.

  • W zależności od konkretnych wymagań i przeznaczenia oferujemy projektory dla przedszkoli wyświetlające obraz w rozdzielczości SVGA (800x600), XGA (1024x768), WXGA (1280x800) i Full HD (1920x1080 pikseli). Ponadto dostępne są także projektory umożliwiające wyświetlanie obrazu z maksymalną rozdzielczością WUXGA (1920x1200), a nawet 4K (3840x2160 pikseli).
  • Dzięki kompaktowym rozmiarom i stosunkowo niskiej wadze, projektory dla przedszkoli są w pełni mobilne. Wysoki kontrast i jasność maksymalna sprawiają, że prezentowany obraz jest doskonale czytelny, bez względu na warunki oświetleniowe i nasłonecznienie pomieszczenia.
  • W zależności od konkretnego modelu i producenta projektory są wyposażone w różne interfejsy komunikacyjne, takie jak HDMI, VGA, USB, Ethernet, RS232, mini-jack i inne.

Czym jeszcze wyróżniają się projektory dla przedszkoli dostępne w ofercie AvPoint? Przede wszystkim prostym i intuicyjnym montażem, a także szeregiem funkcji dodatkowych. Najpopularniejsze z nich mają możliwość dokonania błyskawicznej korekcji geometrii obrazu zarówno w pionie, jak i poziomie. Posiadają także funkcje sterowania gestami oraz łączność NFC. Ponadto proponujemy modele z funkcją zarządzania pracą sprzętu z poziomu urządzenia mobilnego. Szeroki zakres współczynnika projekcji pozwala na prezentowanie obrazu zarówno w niewielkich, jak i przestronnych pomieszczeniach. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących projektorów, ich obsługi lub sposobu montaż, zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Doświadczeni doradcy z chęcią pomogą w wyborze konkretnego projektora, który będzie w pełni spełniał wymagania użytkowników.