compare_arrows

Firma i sklep internetowy AVPoint.pl powstała w myśl zasady, pokażemy innym oraz sobie że potrafimy stworzyć biznes oparty na zaufaniu i szczerym podejściu do klienta i handlu. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży AV, zaowocowało stworzeniem nowoczesnej platformy handlowej opartej w dużej mierze na sprawdzonym modelu dropshipping-u. Wyrobione przez lata bezpośrednie kontakty handlowe z największymi producentami ekranów i projektorów a także z Polskimi dystrybutorami ze Świata Audio-Video, dają gwarancję odpowiedzialności, solidności w podejściu do obsługi klienta, szybkim i sprawnym realizacjom zamówień oraz adekwatnym do rynku internetowego cenom.

To, co wyróżnia Nas na tle innych sklepów internetowych to indywidualne podejście do każdego klienta. Wszystkie zamówienia nawet drobne są przez Nas traktowane tak samo, jak duże zamówienia przetargowe. Pracujmy z czystej pasji, odkąd pamiętamy fascynowały Nas nowe technologie. Wiele zapytań i projektów jest mocno skomplikowanych co dodaje nam tylko siłę i motywację, aby w pełni temu sprostać. Lubimy kontakt z klientem i bardzo szanujemy wciąż rozrastającą się branże AV, która dynamicznie się zmienia. Przekłada się to na ciekawe i pełne inspiracji projekty, które możemy przekazać swoim klientom, aby wcielali jej w swoich inwestycjach. Cechuje Nas umiejętność słuchania, to klient wie czego potrzebuje, a My możemy jedynie doradzić tak, aby ten wybór był najkorzystniejszy i przełożył się na komfort użytkowania produktu.

AVPoint to sklep prokonsumencki co potwierdza certyfikat. Staramy się dbać o dobro klienta, jesteśmy na bieżąco z obowiązującym prawem handlowym. Każda reklamacja czy zgłoszenie rozpatrywane jest przez Nas bardzo poważnie. W większości przypadków na korzyść konsumenta. Przecież nie ma nic ważniejszego niż w pełni zadowolony klient.

W naszej ofercie znajdą Państwo propozycję sprzętową najlepszych i największych producentów sprzętu audiowizualnego, krajowych, jak i zagranicznych. Oczywiście tylko i wyłącznie z Polskiej legalnej dystrybucji, potwierdzeniem tego są  gwarancje producenta oraz autoryzowane serwisy.
Naszą ambicją jest zaoferować i dostarczyć swoim klientom produkty najwyższej jakości w sposób szybki i profesjonalny. Współpracujemy w tym zakresie z najlepszymi firmami logistycznymi a jak zajdzie taka, potrzeba jesteśmy w stanie osobiście dostarczyć klientowi towar.

Ofertę sklepu stanowią głównie ekrany projekcyjne, projektory, tablice i monitory interaktywne, oraz wszelkiego rodzaju akcesoria z nimi związane. Okablowania, złączki, uchwyty i mocowania. Firma wciąż się rozwija i stale poszerza swoją ofertę. Nie jest dla Nas problemem dobranie sprzętu na podstawie często chaotycznych dla niewtajemniczonych w te branże rozpisanych w przetargach specyfikacjach tzw. SIWZ’om (Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia).


Pracujemy z każdym klientem, począwszy od osób indywidualnych, które pragną stworzyć w zaciszu domowym dobrej jakości kino, poprzez instytucje edukacyjne takie jak Szkoły, Uniwersytety i wszelkiego rodzaju jednostki budżetowe oraz instytucje porządku publicznego. Które starają się wydać jak najkorzystniej publicznie pieniądze. Dużą grupę klientów stanowią też podmioty handlowe, które uczestniczą w różnego rodzaju przetargach, szukając najkorzystniejszych ofert handlowych, aby w tzw. dalszej odsprzedaży móc konkurować na tle innych firm.
Zapraszamy serdecznie do kontaktu i życzmy udanych zakupów.

Zespół AVPOINT
www.avpoint.pl