compare_arrows
Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Projektor do biura

Projektor biurowy jest praktycznym narzędziem pracy wykorzystywanym zarówno w niewielkich firmach, jak i międzynarodowych korporacjach. Służy do prezentowania treści multimedialnych w postaci zdjęć, filmów i grafik oraz wyświetlania wykresów i tabel. W asortymencie naszego sklepu oferujemy wysokiej klasy rzutniki do biura charakteryzujące się wysoką jakością wyświetlanego obrazu, nasyconymi kolorami, wysoki kontrastem oraz jasnością. W tej kategorii można znaleźć wyłącznie projektory renomowanych marek, takich jak Sony, Panasonic, BenQ, NEC, Epson, czy LG i nie tylko.

Projektor Sony VPL-PHZ50

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje odnośnie ceny oraz dostępności tego produktu

compare_arrows
10 500,00 zł
compare_arrows
compare_arrows
Technologia: 3LCD
Rozdzielczość: 1920 x 1200 (WUXGA)
Jasność: 5000 ANSI lm
Kontrast: ∞:1
Zapytaj o produkt

Projektor Sony VPL-PHZ60

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje odnośnie ceny oraz dostępności tego produktu

compare_arrows
12 000,00 zł
compare_arrows
compare_arrows
Technologia: 3LCD
Rozdzielczość: 1920 x 1200 (WUXGA)
Jasność: 6000 ANSI lm
Kontrast: ∞:1
Zapytaj o produkt

Rzutnik do biura - wysoka jakość obrazu, długa żywotność i energooszczędność

Rzutnik do firmy powinien przede wszystkim wyróżniać się niezawodnością i pełną gotowością do pracy natychmiast po włączeniu urządzenia. Asortyment AvPoint obejmuje projektory wyświetlające obraz m.in. dzięki wykorzystaniu technologii 3LCD, DLP, LCD.

  • Dostępne są modele charakteryzujące się różną rozdzielczością wyświetlanego obrazu. Podstawowe rzutniki wyświetlają obraz SVGA (800x600), XGA (1024x768), WXGA (1024x800 pikseli). Z kolei zaawansowany projektor biurowy oferuje szczegółowość obrazu na poziomie FullHD (1920x1080) lub WUXGA (1920x1200 pikseli). Profesjonalny projektor umożliwia prezentowanie treści multimedialnych z maksymalną rozdzielczością 4K (3840x2160).
  • Bez względu na technologię wyświetlanego obrazu, wszystkie projektory biurowe dostępne w ofercie AvPoint charakteryzują się długą żywotnością, bez względu na intensywność eksploatacji i rodzaj wyświetlanych treści. W zależności od konkretnego producenta może to być od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu tysięcy godzin.
  • Niskie zapotrzebowanie na energię elektryczną, w połączeniu z praktycznymi funkcjami odpowiedzialnymi za automatyczne wyłączanie urządzenia oraz trybami ECO gwarantują małe koszty eksploatacji.

Oferujemy certyfikowane rzutniki w pełni odporne na kurz i inne drobne zanieczyszczenia mogące uszkodzić np. silnik optyczny. Specjalnie zaprojektowana konstrukcja urządzeń ogranicza do minimum czynności konserwacyjne.

Szeroki wybór projektorów

Jaki projektor do biura będzie najlepszy? Odpowiedź jest uzależniona przede wszystkim od konkretnych oczekiwań i sposobu wykorzystania rzutnika. W ofercie AvPoint można znaleźć m.in. modele wyposażone we wbudowane głośniki umożliwiające odtwarzanie np. filmów lub prezentacji z muzyką, czy podkładem głosowym. Niezwykle wysoki kontrast w połączeniu z wysoką jasnością maksymalną sprawia, że projektor biurowy gwarantuje wysokiej jakości czytelny obraz - bez względu na warunki oświetleniowe i nasłonecznienie pomieszczenia.

  • W tej sekcji oferujemy rzutniki do biura wyposażone we wszystkie najpopularniejsze interfejsy komunikacyjne, takie jak USB, HDMI, VGA, złącze kompozytowe, mini Jack, S-Video, RS232, Ethernet i inne. Dzięki nim użytkownik może podłączyć różnego rodzaju urządzenia emitujące sygnał oraz akcesoria.
  • Proponujemy kompaktowe projektory biurowe wyróżniające się stosunkowo niską wagą, zapewniającą pełną mobilność urządzenia.
  • Pomimo zaawansowanej konstrukcji i dodatkowych funkcjonalności, rzutniki biurowe są łatwe i intuicyjne w obsłudze. Nawet osoby bez żadnego doświadczenia mogą z powodzeniem wykorzystywać je do prezentacji.
  • Dzięki pilotom zdalnego sterowania można bez przeszkód zarządzać pracą urządzenia z praktycznie każdego miejsca w pomieszczeniu.
  • Kolejną zaletą profesjonalnych projektorów biurowych jest niski poziom szumów. W codziennym użytkowaniu oznacza to możliwość prowadzenia prezentacji bez jakichkolwiek zakłóceń i rozpraszających dźwięków.

Jeżeli pojawiają się jakiekolwiek pytania dotyczące wyboru, obsługi lub konserwacji projektora biurowego, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem e-maila. Doświadczona kadra doradców z chęcią odpowie na każde pytanie, a także pomoże w wyborze urządzenia indywidualnie dopasowanego do konkretnych potrzeb i wymagań.