Zaktualizowaliśmy ważne informacje o przetwarzaniu danych. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności oraz regulaminie naszego sklepu. Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. zamknij
Kategorie

Filtruj według

Marka

Marka

Standard VESA

Standard VESA

Rozdzielczość fizyczna

Rozdzielczość fizyczna

Czas reakcji

Czas reakcji

Przekątna

Przekątna

Monitory wielkoformatowe

Przedstawiamy Państwu niezawodne monitory wielkoformatowe, które należą do kategorii urządzeń do wyświetlania reklam, ofert handlowych oraz publicznych informacji. Ich lekka konstrukcja zapewnia możliwość łatwego, wygodnego montażu. Z powodzeniem można wykorzystać je w salach szkolnych, na uczelniach, w salach konferencyjnych oraz ośrodkach turystycznych i handlowych. To nowoczesny sposób przedstawiania informacji – obrazy, filmy i grafiki są wyświetlane w wysokiej rozdzielczości, zapewniając żywe, głębokie, doskonale nasycone kolory.

Jest 24 produktów.
Pokazano 1-24 z 146 pozycji

Aktywne filtry

Monitory wielkoformatowe 4K – imponująco głęboki, czysty obraz w najlepszej rozdzielczości

Dostępne w ofercie naszego sklepu monitory wielkoformatowe zachwycają swoją elegancką, a przy tym wyjątkowo płaską budową. Wykonane z materiałów najwyższej jakości, z innowacyjnym podświetleniem ledowym zapewniają łatwe oraz niezwykle sprawne mocowanie konstrukcji do sufitu lub ściany pomieszczenia. Imponujący, szeroki ekran tworzy wyjątkowy, czysty obraz, bez zacinania, szumów i efektu tęczy. Sprawdź nasze wyjątkowe modele i wybierz produkt dopasowany do Twoich potrzeb. Zapewniamy najlepsze, certyfikowane urządzenia od renomowanych, sprawdzonych producentów.

Monitory wielkoformatowe 4k to nowy sposób odbioru multimediów – pełne, wyraziste, jasne kolory, wysoka rozdzielczość oraz imponująco głęboki dźwięk – to wszystko znajdziesz w naszych innowacyjnych urządzeniach. Wyposażone w system Ultra High Definition prezentują idealnie ostry obraz w wysokiej rozdzielczości, dzięki której zobaczysz każdy, nawet najmniejszy detal. W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne modele o różnych rozmiarach i proporcjach ekranu. Istnieje również możliwość zamówienia produktu o dowolnie wybranych wymiarach. Kompaktowe, lekkie ekrany z podświetleniem ledowym zapewniają również niewielkie zużycie energii. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą profesjonalnych urządzeń do odtwarzania i wyświetlania multimediów.