compare_arrows
Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Akcesoria do głośników

Posiadasz głośniki kolumnowe? A może jesteś zwolennikiem głośników instalacyjnych? Chcesz zadbać o lepsze brzmienie? Odpowiedzią na wszystkie te pytania jest odpowiedni dobór akcesoriów do głośników. Na rynku sprzętu audio są dostępne zarówno dodatki do kolumn, jak i głośników ściennych orz sufitowych. Nasz sklep wychodząc naprzeciw potrzebom największego audiofila, oferuje akcesoria do głośników od czołowych producentów sprzętu RTV. Proponujemy asortyment w przystępnych cenach, dlatego na pewno każdy znajdzie produkt odpowiadający jego indywidualnym potrzebom. Sprawdź sam, jakie akcesoria głośnikowe będą kompatybilne z Twoim wyposażeniem audio!

Akcesoria do głośników kolumnowych

Głośniki kolumnowe to nie lada gratka dla każdego audiofila, który nie wyobraża sobie poranka bez ulubionego brzmienia w tle. Profesjonalny zestaw głośników odznacza się zarówno wysoką jakością wykonania, jak i wysoką ceną. W związku z tym warto zainwestować także w dobre akcesoria do głośników. Rynek sprzętu audio oferuje szeroki wybór części zamiennych oraz dodatków do większości modeli głośników. Odpowiedni zakup bardzo często pozwala nie tylko zadbać o lepsze brzmienie, ale także na samodzielną naprawę. W naszym sklepie znajdziesz akcesoria od czołowych producentów sprzętu audio. Współpracujemy m.in. z Monitor Audio. Producent świadomy tego, jak ważne jest czyste brzmienie oraz dbanie o jakość asortymentu, proponuje podstawkę do głośnika centralnego PLC150 II oraz PLC350 II. Wysokość stojaka została zoptymalizowana pod potrzeby klientów, dzięki czemu jest ona doskonałym rozwiązaniem dla osób, które uwielbiają słuchać ulubionych kawałków w pozycji siedzącej. Na rynku dostępne są również podstawki, statywy głośnikowe teleskopowe oraz uchwyty do mocowania głośników w preferowanej pozycji. Z pewnością każdy audiofil znajdzie idealne akcesoria do swoich głośników.

Akcesoria do głośników instalacyjnych

Bardzo często zdarza się, że głośniki instalacyjne są znacznie lepszym rozwiązaniem niż niekompaktowe kolumny głośnikowe w szczególności, gdy mieszkanie nie jest tak przestronne. Jednak i w tym przypadku warto zwrócić uwagę na dostępność akcesoriów do głośników na rynku sprzętów audio. Najpopularniejszym akcesorium do głośników instalacyjnych są wysokiej jakości obudowy ścienne, które umożliwiają profesjonalny montaż sprzętu na betonowych oraz murowanych ścianach. Kluczowe jest, aby były wykonane z wodoszczelnej płyty, dzięki czemu można uniknąć spięcia. Ciekawą propozycją są także skrzynki montażowe do ścian montażowych, wykonane z drewna. Często wybieranym akcesorium są także obrotowe kontrolery głośności. To doskonała propozycja dla osób, które preferują regulować głośność brzmienia na zewnątrz. Zazwyczaj do kontrolera można podłączyć kilka par głośników, co w znaczny sposób przekłada się na niezwykłą wygodę w obsłudze głośników instalacyjnych. Z pewnością w naszym sklepie każdy zapalony audiofil znajdzie idealne akcesoria do swoich głośników.