compare_arrows
Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Akcesoria i uchwyty

Monitory, ekrany czy inne odbiorniki nie muszą już stać jedynie na biurku! Uchwyty do monitorów to niezwykle przydatne i praktyczne akcesoria. Ich głównym zadaniem jest zamocowanie danego sprzętu elektronicznego w ustalony sposób. Zastosowanie tego typu rozwiązania świetnie wpływa na poprawę ergonomii całego pomieszczenia. Szukasz rewelacyjnych, a przede wszystkim trwałych uchwytów? Interesują Cię innego rodzaju akcesoria, dzięki którym znacznie podniesiesz komfort pracy? Zapraszamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą!

Podstawa mobilna Avtek TouchScreen Electric Stand V2

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje odnośnie ceny oraz dostępności tego produktu

compare_arrows
3 600,00 zł
compare_arrows
compare_arrows
Zapytaj o produkt

Znakomite uzupełnienie Twojego biura

Uchwyty do monitorów oraz innego rodzaju akcesoria przeznaczone do ekranów wprowadzą zupełnie nową jakość do Twojego biura. Bogata oferta daje wiele możliwości wyboru najlepiej dopasowanego akcesorium do Twoich potrzeb. Istnieją uchwyty, które na stałe montuje się do ściany, biurka lub innej powierzchni np. sufitów - świetnie sprawdzą się np. w salach konferencyjnych. Ciekawym rozwiązaniem są także akcesoria mobilne, doskonale pełniące swoją funkcję np. podczas targów, szkoleń czy innego rodzaju eventów, w których treść wyświetlana na monitorze musi być widoczna dla grupy osób.

Uchwyty do monitorów – zalety

Nowoczesne uchwyty do monitorów posiadają wiele atutów. Do najważniejszych należy m.in. zwiększenie wolnej przestrzeni na biurku lub innym blacie, mobilność, łatwość ulokowania innych sprzętów np. klawiatury, laptopa, czy drukarki, uporządkowanie kabli (system prowadzenia/ukrywania kabli) oraz możliwość dowolnego ustawienia monitora (pionowo lub poziomo). Co więcej, dzięki uchwytom można uzyskać konkretny kąt nachylenia oraz odpowiednią wysokość. Wszystko po to, aby monitor miał optymalne położenie, co będzie nie tylko sporym udogodnieniem w czasie codziennej pracy, ale także zbawiennym wpływem na zdrowie. Koniec ze zmęczonymi oczami i nieergonomiczną postawą ciała.

Sprawdzone akcesoria i uchwyty do monitorów

W naszej ofercie znajdują się zarówno wysokiej jakości monitory (https://avpoint.pl/monitory), jak i specjalnie dedykowane akcesoria i uchwyty. Na szczególną uwagę zasługują podstawy mobilne firmy Fonestar, umożliwiające montaż monitora nawet do 100 cali. Podstawy te są niezwykle eleganckie, estetyczne i funkcjonalne. Posiadają m.in. otwory do przeciągania i chowania kabli w konstrukcji, dwie praktyczne półki oraz hamulce, dzięki którym możliwe jest swobodne, bezpieczne przemieszczanie. Nasz zespół chętnie doradzi w wyborze uchwytu lub innego akcesorium dopasowanego do Twoich potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem!