compare_arrows
Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Przekątne
Rozdzielczość fizyczna
Odświeżanie
Filtruj

Przekątne

W ofercie Avpoint znajduje się różnorodny katalog monitorów. Klienci mogą wybierać spośród poszczególnych modeli na podstawie wielu parametrów, w tym przekątnej. Paleta produktów oferuje opcje z przedziału od 15 do 98 cali. Co więcej, w ofercie znajdują się monitory od sprawdzonych producentów takich jak IIyama, NEC, Samsung czy MIRA. Dzięki temu klienci bez problemu znajdą monitory, które odpowiadają ich zapotrzebowaniu, a także gwarantują obraz w wysokiej jakości. Całość uzupełnia atrakcyjna cena i krótki czas realizacji zamówienia.

Wybrane produkty z oferty Avpoint – na jakie monitory warto zwrócić uwagę?

W sklepie Avpoint wyszukać można rozmaite monitory według przekątnych. Są to urządzenia, które sprawdzą się zarówno przy standardowym użytkowaniu, jak i podczas rozgrywki, oglądania filmów lub pracy. Warto przypatrzeć się przykładowym produktom z każdej z tych grup. Czym się charakteryzują?

Monitory do standardowego zastosowania

Do modeli, które znakomicie nadają się do standardowego zastosowania, zalicza się monitor IIyama ProLite E2083HSD-B1 FLICKER FREE HD LED. Jest to urządzenie o przekątnej 20 cali. Ma podświetlenie LED i zapewnia rozdzielczość na poziomie 1600x900 pikseli.

Co więcej, producent urządzenia zaimplementował w nim takie rozwiązania jak współczynnik kontrastu, który zapewnia żywe obrazy i wideo bez nieestetycznego rozmycia. Całość uzupełniają analogowe wejścia VGA i cyfrowe DVI, które zapewniają kompatybilność z najnowszymi systemami i kartami graficznymi. Dzięki temu monitory IIyama ProLite E2083HSD-B1 FLICKER FREE HD LED znakomicie nadają się do codziennego użytku.

Monitory nadające się do rozrywki

Jedną z ciekawszych propozycji dla osób szukających monitorów do rozrywki – oglądania filmów lub gier, jest IIyama G-Master GB3461WQSU-B1 RED EAGLE IPS 144 Hz. Urządzenie oferuje znakomitą jakość obrazu na przestrzeni o przekątnej wynoszącej aż 34 cale. Za sprawą jakich rozwiązań monitory oferują tak dobry obraz?

Dzieje się tak przez zaimplementowanie technologii Freesync Premium. Rozwiązanie gwarantuje niskie opóźnienia wejściowe i niską kompensację odświeżania. Dzięki temu nie pojawiają się problemy związane na przykład z zacinaniem się obrazu – i to przy praktycznie każdej szybkości odświeżania.

W przypadku tego monitora nie można także nie wspomnieć o technologii IPS. Obejmujący 100% zakresu kolorów sRGB panel IPS zapewnia wyjątkową dokładność barw i szersze kąty widzenia, co gwarantuje wierne odwzorowanie żywych scen batalistycznych, walki lub wyścigów. Może to mieć także zastosowanie przy oglądaniu filmów wysokiej jakości.

Całość uzupełnia Black Tuner. Ta opcja umożliwia dostosowywanie głębi czerni, adekwatnie do potrzeb użytkownika. Zapewnia to wyjątkową elastyczność, jeżeli chodzi o efekt emitowanego obrazu.

Monitory idealne do pracy

Nie można także zapomnieć o monitorach z oferty Avpoint, które będą się świetnie nadawać do pracy. Jednym z takich urządzeń jest IIyama ProLite B2875UHSU-B1 4K (UHD) PIP BlueLight Reducer. To produkt, który zapewni użytkownikowi dużo przestrzeni roboczej – przekątne monitorów mają aż 28 cali i to w jakości 4K.

Oprócz tego praca jest znacznie łatwiejsze dzięki funkcjom takim jak PIP (Picture in Picture) i ACR. Pierwsza z nich umożliwia oglądanie obrazów pochodzących z dwóch różnych źródeł w tym samym czasie. Natomiast druga działa w ten sposób, że automatycznie dostosowuje kontrast i jasność ekranu, aby zapewnić doskonałą jakość obrazu. Całość uzupełnia zmniejszenie emitowanego światła niebieskiego, co może być znaczącą kwestią, jeżeli przyszły użytkownik planuje spędzać przed monitorem długie godziny podczas pracy.