compare_arrows
Kategorie
Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Przekątne
Rozdzielczość fizyczna
Odświeżanie
Filtruj

Monitory dotykowe

Monitory, które wyposażone zostały w funkcję dotykową, stają się coraz bardziej popularne. Obecnie można się z nimi spotkać zarówno w domach, jak również w biurach. To bardzo nowoczesne rozwiązanie, które cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno w zakresie użytku domowego, jak i biznesowego. Czasy, w których w ekrany dotykowe były wyposażone wyłącznie różnego rodzaju urządzenia mobilne minęły bezpowrotnie. 

Tego typu, nowoczesne rozwiązania oferuje również sklep AVPoint. W naszej ofercie znaleźć można monitory dotykowe do komputera w różnych wariantach związanych z wielkością przekątnej obrazu. Dostępne są zarówno niewielkie, 15-calowe egzemplarze, które doskonale sprawdzą się w zastosowaniach domowych, jak również takie, które posiadają wielkość ekranu 27-cali. Z pewnością każdy klient AVPoint znajdzie coś odpowiedniego dla siebie w zależności od tego, jakie wymagania stawia przed wybranym sprzętem.

Dla kogo monitor dotykowy?

Tego rodzaju urządzenie doskonale sprawdzi się w najróżniejszych zastosowaniach. Zadowoleni z niego będą zarówno klienci biznesowi, którzy wykorzystują monitory w pracy, jak i użytkownicy indywidualni, którzy głównie będą na nich pracować w domu. Parametry takiego monitora zależą więc m.in. od jego przeznaczenia. Są one uzależnione od indywidualnych preferencji konkretnych odbiorców, jednak na pewne elementy należy zawsze zwrócić uwagę. Istotna jest przekątna, gdyż zbyt mała wielkość ekranu sprawi, iż korzystanie z monitora nie zapewni odpowiedniego poziomu komfortu. Wysoka rozdzielczość zapewnia dobrą jakość generowanego obrazu. Przekłada się to na wygodną obsługę monitora oraz większą wygodę.

Monitor dotykowy zaawansowany technologicznie

Monitory dotykowe coraz bardziej zyskują na popularności. Przemawia za tym fakt, iż coraz większa liczba aplikacji oraz programów tworzona jest z myślą o wykorzystaniu ekranu dotykowego. Z pewnością minie jeszcze sporo czasu, nim tego typu sprzęt wyprze klasyczne monitory, ale jest to rozwiązanie, które warto wziąć pod uwagę.

Monitory dostępne w ofercie sklepu AVPoint, posiadają ekrany, które pokryte zostały specjalną, szklaną powłoką. To dzięki temu monitor jest niezwykle trwały, odporny na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, a jakość wyświetlanego obrazu spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Oferowane w naszym sklepie monitory dotykowe do komputera posiadają również funkcję redukcji niebieskiego światła. To bardzo ważne dla ochrony narządu wzroku, podczas długotrwałej pracy przy komputerze. Nadmierna ekspozycja niebieskiego światła może bowiem doprowadzić do powstania negatywnych skutków zdrowotnych. Najczęściej objawia się to pieczeniem oczu oraz uczuciem suchości. W najgorszym przypadku może nawet dojść do zwyrodnienia siatkówki.

Monitory z AVPoint spełniają najwyższe normy, dzięki czemu są nie tylko komfortowe w użytkowaniu, ale również bezpieczne dla naszego wzroku. To idealny wybór dla osób, które potrzebują funkcji dotyku w swoim monitorze.