compare_arrows
Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Głośniki instalacyjne

Głośniki instalacyjne zwane także głośnikami montażowymi, podtynkowymi, sufitowymi oraz ściennymi to doskonała propozycja dla osób, które nie mają zbyt wiele miejsca w pokoju bądź chcą pozostawić w nim wolną przestrzeń. Są one doskonałą alternatywą dla kolumn głośnikowych, które nie zawsze są kompaktowe. Na rynku sprzętu audio znajdziemy głośniki instalacyjne o różnych kształtach. Jeśli chcemy, aby sprzęt znajdował się na ścianach, warto postawić na głośniki prostokątne bądź kwadratowe. Natomiast asortyment sufitowy dostępnych jest w wersji okrągławej lub kwadratowej. Jednak dobór kształtu wspomnianych głośników przede wszystkim zależy od indywidualnych potrzeb. W naszym sklepie znajdziesz zarówno wersje okrągłe, jak i prostokątne.

Jaki głośnik instalacyjny wybrać?

Na początku wspomnieliśmy, że kształt głośnika instalacyjnego zależy przede wszystkim od indywidualnych preferencji. Jednak warto także zwrócić uwagę na jego możliwości oraz przeznaczenie. Godnym polecenia sprzętem audio, dostępnym na naszej stronie internetowej jest Monitor Audio Platinum PLIC II, głośnik sufitowy posiadający przetwornik niskotonowy, który wykorzystuje technologię membrany. Jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które uwielbiają silne brzmienia o niskich tonach. Dzięki niemu oglądanie ulubionych filmów czy koncertów live nabierze zupełnie innego charakteru. Wybierając głośnik instalacyjny Platinum PLIC II, masz gwarancję, że sygnał audio nie będzie zniekształcony, ale wyraźny i czysty. Inną ciekawą propozycją jest Monitor Audio Platinum In-Wall II o prostokątnym kształcie. Jest bardzo łatwy w instalacji w ścianie. Wyróżnia się obrotowym modułem, który został umieszczony w centralnej części głośnika. Głośnik instalacyjny od producenta Monitor Audio zapewnia niezapomniane wrażenia. Z pewnością żaden audiofil nie powstydziłby się takiego sprzętu.

Soundbar najpopularniejszym głośnikiem na rynku

W ostatnim czasie najpopularniejszym i najchętniej kupowanym głośnikiem stały się soundbary. Nie dość, że są one dostępne w bardzo przystępnych cenach, doceni go każdy audiofil zarówno ten zaczynający swoją przygodę z czystym brzmieniem, jak i doświadczony fan głośnych dźwięków. Na naszej stronie internetowej znajdziesz 3 modele soundbarów pasywnych - SB-2, SB-3 i SB-4. Każdy z nich wyróżnia się niezwykłą kompaktowością. Doskonale sprawdzą się we współpracy z telewizorami o 50 czy 60 calach. Wyposażone w trzy indywidualne zestawy głośników - prawy, lewy oraz centralny, potrafią wypełnić pomieszczenie głębokim brzmieniem, które docenią nawet laicy. Większość dostępnych na rynku sprzętu audio głośników instalacyjnych w tym soundbarów to modele uniwersalne, które świetnie wpiszą się w wiele przestrzeni, nie zwracając na siebie zbyt wielkiej uwagi. Jeśli jednak poszukujesz czegoś oryginalnego, takie soundbary również znajdziesz. Soundbary sprawdzą się zarówno w mieszkaniu o nowoczesnej aranżacji wnętrz, jak i mieszkaniu w stylu retro. Z pewnością każdy entuzjasta czystych dźwięków znajdzie u nas idealny dla siebie głośnik instalacyjny.