compare_arrows
Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Kable głośnikowe

Kable głośnikowe to element, który ma wpływ na jakość sygnałów przesyłanych ze wzmacniacza bądź amplitunera do głośnika. Wysokiej jakości kable mogą w znacznym stopniu poprawić dźwięk. Zniekształcenia i nieczystości będą wtedy praktycznie niesłyszalne. Działa to także w drugą stronę, ponieważ jeśli wybierze się asortyment z niższej półki, należy liczyć się także ze słabszą jakością sygnału. Dlatego też dobór kabli głośnikowych powinien być przemyślany i świadomy. Lepiej postawić na asortyment, który będzie służył przez lata i nie wpłynie negatywnie na odbiór dźwięku. Przekonaj się, na co warto zwrócić uwagę, poszukując dobrych jakościowo kabli.

Na co zwrócić uwagę kupując kable głośnikowe?

Zakup odpowiednich kabli głośnikowych to nie lada wyzwanie, szczególnie dla osób, które nie posiadają obszernej wiedzy z zakresu sprzętu audio. Na rynku dostępna jest szeroka gama kabli - wyższej i niższej jakości. Podczas zakupów warto zwrócić uwagę na ważne parametry, takie jak rezystencja, indukcyjność czy pojemność kabla. W przypadku rezystencji najlepiej, aby nie przekraczała 8 ohm/1000 m, ma ona wpływ na przepływ elektronów w przewodniku. Jeśli kabel cechuje się wysoką indukcyjnością, może pojawić się ograniczenie podczas wysokich częstotliwości. Natomiast pojemność kabli głośnikowych wpływa na występowanie szumów oraz wysokość dźwięku. Następnym ważnym elementem jest izolacja asortymentu, w tym grubość powłoki izolującej. Jest to bardzo istotny szczegół, który może zapobiec uszkodzeniom zewnętrznym kabla. Podczas zakupów warto również znać rodzaj wtyczki, którą powinien posiadać kabel głośnikowy. Na rynku są dostępne wtyczki bananowe bądź widły. W naszej ofercie znajdziesz przede wszystkim kable ze wtyczką bananową, które znacznie niwelują szumy oraz zniekształcenia podczas przesyłania sygnałów.

Kable głośnikowe najwyższej jakości

Nasza firma świadoma, jak ważną rolę odgrywają kable głośnikowe, oferuje asortyment najwyższej jakości. Oferowane przez nas kable od popularnego producenta - WW Wire to gwarancja czystego brzmienia. Kabel WW Wire został wykonany z dwóch skrętek i zewnętrznego płaszcza, który chroni przed drganiami, równocześnie zabezpieczając go przed jakimikolwiek uszkodzeniami zewnętrznymi. W porównaniu do innych kabli głośnikowych na rynku w tej kategorii cenowej, jako jeden z nielicznych współpracuje z każdym systemem. Dzięki ekranowaniu produkt niweluje zniekształcenia oraz zmniejsza poziom szumów. W naszej ofercie znajdziesz kable głośnikowe WW Wire o różnej długości. Zakupisz u nas kable zarówno o długości 2 m, jak i 3 m. Proponowany asortyment sprawdzi się nie tylko podczas większych imprez czy w klubach, ale także w każdym zaciszu domowym. Jest doskonałym rozwiązaniem dla fanów czystego brzmienia, którym zależy na jak najlepszym odbiorze ulubionych piosenek, ścieżki dźwiękowej podczas oglądania filmu czy całkowitemu oddaniu się grze na konsoli.