compare_arrows
Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Wzmacniacze

Jesteś fanem czystego brzmienia? Nie wyobrażasz sobie dnia bez ulubionych piosenek? Zapomnij o nowoczesnych głośnikach bezprzewodowych. Na naszej stronie internetowej znajdziesz najwyższej jakości wzmacniacze, które wpłyną na jakość dźwięku i wypełnią pomieszczenie ponadczasowymi melodiami od sufitu po podłogę. Odpowiednio dobrany sprzęt audio to podstawowe wyposażenie zacisza domowego każdego prawdziwego audiofila i fana rozrywek. Z pomocą naszych wzmacniaczy będziesz mógł poczuć się jak w kinie, na koncercie czy na stadionie piłkarskim. Z pewnością każdy znajdzie u nas sprzęt audio dopasowanych do indywidualnych potrzeb.

Wzmacniacz Arcam SA10 z przetwornikiem cyfrowo-analogowym DAC

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje odnośnie ceny oraz dostępności tego produktu

compare_arrows
4 490,00 zł
compare_arrows
compare_arrows
Zapytaj o produkt

Wzmacniacz Arcam SA30 z przetwornikiem cyfrowo-analogowym DAC

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje odnośnie ceny oraz dostępności tego produktu

compare_arrows
12 990,00 zł
compare_arrows
compare_arrows
Zapytaj o produkt

Wzmacniacz Cambridge Audio CXA61

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje odnośnie ceny oraz dostępności tego produktu

compare_arrows
4 690,00 zł
compare_arrows
compare_arrows
Zapytaj o produkt

Szeroki wybór wzmacniaczy najwyższej jakości

Rynek sprzętu RTV oferuje szeroką gamę asortymentu, który sprawdzi się zarówno podczas większych imprez, jak i w domowym zaciszu. Podczas wyboru sprzętu warto zwrócić uwagę nie tylko na wygląd panelu przedniego, ale także jakość i funkcjonalność. Najważniejszym elementem przy wyborze wzmacniacza jest ilość wejść dla zewnętrznych urządzeń, znajdujących się na tylnym panelu sprzętu. Im więcej wejść tym lepiej. Nasz sklep z myślą o potrzebach największych audiofili oferuje szeroki wybór najwyższej jakości sprzętu audio. Na niniejszej stronie internetowej można znaleźć wzmacniacze Cambridge Audio CXA81 oraz Azur 851A. Pierwszy z nich wyposażono w nowe przetworniki cyfrowo-analogowe, które w niezwykły sposób wpływają na jakość dźwięku. Dodatkowo urządzenie gwarantuje bluetooth sptX HD, za pomocą którego można połączyć smartfon, tablet, a nawet komputer stacjonarny. A jeśli posiadasz urządzenie sprzed 10 lat, to nic straconego. Producent zapewnił również gniazdo, które jest kompatybilne ze starszym sprzętem stereo. Natomiast model Azur 851A występuje w dwóch wariantach kolorystycznych - białym i czarnym i zawiera dziewięć par gniazd RCA. Istnieje także możliwość podłączenia subwoofera. W ofercie naszego sklepu znajdują się także wielofunkcyjne wzmacniacze Arcam z przetwornikiem cyfrowo-analogowym.

Zalety wielofunkcyjnych wzmacniaczy

Oferowane wzmacniacze wielofunkcyjne pochodzą od popularnego producenta Arcam, który połączył sprzęt wraz z przetwornikiem cyfrowo-analogowym DAC. Model wzmacniacza SA10 ma 5 wejść analogowych i 3 wejścia cyfrowe. Jednym z większych jego atutów jest jedno wejście analogowe dla gramofonu, dzięki czemu nawet posiadacze ponadczasowego sprzętu audio mają możliwość skorzystania z zalety Arcam. Wzmacniacz przede wszystkim eliminuje szumy oraz zniekształcenia, więc od teraz możesz słuchać swojej ulubionej piosenki bez jakichkolwiek szumów. Ciekawą propozycją jest również model SA20, który posiada taką sama ilość wejść analogowych oraz cyfrowych. Pomimo klasy G model został okrzyknięty hybrydowym, gdyż ma dokładnie takie same zalety jak sprzęt w klasie A. Wielofunkcyjne wzmacniacze Arcam to doskonałe rozwiązanie dla fanów oldschoolu. Sprawdzą się zarówno w połączeniu z wiekowym gramofonem, jak i nowoczesnym smartfonem czy tabletem.

Działanie wzmacniaczy i ich rodzaje

Wzmacniacze służą do poprawy sygnału audio. Jest to możliwe dzięki wzmocnieniu mocy sygnałów elektrycznych, które wysyłane są przez urządzenia będące ich źródłami. Należą do nich np. odtwarzacze CD, komputery czy odbiorniki radiowe. Wzmacniacze podłącza się do kolumn. Dzięki temu możliwe jest ulepszenie jakości sygnału audio.

Wśród oferowanych przez nas wzmacniaczy można znaleźć urządzenia różnego typu. Wszystkie charakteryzują się wysoką jakością i doskonałą specyfikacją. Zdajemy sobie sprawę, że wybór wzmacniacza nie jest prosty. Jest to szczególnie trudne w przypadku osób, którym zależy na otrzymaniu dźwięku najwyższej klasy. Dlatego przed wyborem najlepszego wzmacniacza warto dowiedzieć się więcej, o ich charakterystyce. Do najpopularniejszych wariantów należą wzmacniacze stereo, wzmacniacze zintegrowane oraz wzmacniacze hybrydowe.

Wzmacniacz stereo

Wzmacniacze stereo to dość proste urządzenia. Ich zadaniem jest wzmocnienie sygnału ze źródła dźwięku i przesłanie go do kolumn. Typowy wzmacniacz stereo nie ma wbudowanych funkcji sieciowych. Przy tego typu modelach konieczny jest zakup jeszcze innego urządzenia. Wzmacniacz stereo to świetny wybór dla każdego, kto nie ma dużego budżetu, a chce cieszyć się dźwiękiem wysokiej jakości. Dzięki wzmacniaczowi tego typu z łatwością można osiągnąć doskonałej jakości dźwięk w domu. W naszej ofercie dostępny jest np. wzmacniacz stereo Cambridge Audio Azur 851A.

Wzmacniacz zintegrowany

Wzmacniacz zintegrowany to dobry wybór dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę ze sprzętem. Jest łatwy w instalacji. Wystarczy podłączyć go do źródła dźwięku — to wystarczy, aby cieszyć się wysokiej jakości muzyką. Wzmacniacz zintegrowany, podobnie jak wzmacniacz stereo, również jest opcją przestępną dla portfela. Tego typu sprzęt nie wymaga dużych umiejętności przy obsłudze. Warto wiedzieć, jak zbudowany jest wzmacniacz zintegrowany. Na jego konstrukcję składa się przedwzmacniacz i końcówka mocy. To właśnie dlatego tak prosto można go obsługiwać i łączyć z odpowiednimi urządzeniami.

Wzmacniacz hybrydowy

Wzmacniacz hybrydowy to kolejny rodzaj urządzeń, jakie znaleźć można w naszej ofercie. Tego typu sprzęt wyróżnia się kilkoma cechami. Wzmacniacz hybrydowy to kompromis pomiędzy dwoma nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi. Dzięki temu możliwe jest otrzymywanie dźwięku najwyższej jakości. Wzmacniacz hybrydowy cechuje się szybkością działania, a także nowoczesnym designem, na którym zależy wielu fanom elektroniki.

Oferujemy także liczne wzmacniacze nadające się wprost do instalacji, na przykład ze ściennym lub sufitowym zestawem audio. Rodzaj wzmacniacza, który warto wybrać, zależy od kilku czynników. Najważniejszym z nich są potrzeby danego użytkownika. W naszej ofercie każdy znajdzie odpowiedni sprzęt dla siebie.