compare_arrows
Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Technologia
Rozdzielczość
Filtruj

Projektory SXRD

Wśród licznych propozycji dostępnych w segmencie projektorów warto zwrócić uwagę między innymi na urządzenia działające w technologii SXRD. To rzutniki laserowe skierowane przede wszystkim do najbardziej wymagających użytkowników. Do ich zalet należ zaliczyć możliwość wyświetlania obrazu o świetnej jakości w połączeniu z imponującą przekątną, co przekłada się na wszechstronne zastosowanie i pełen komfort użytkowania w wielu sytuacjach. Zapoznaj się z ofertą projektorów SXRD w sklepie Avpoint.

Projektor Sony VPL-PHZ50

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje odnośnie ceny oraz dostępności tego produktu

compare_arrows
10 500,00 zł
compare_arrows
compare_arrows
Technologia: 3LCD
Rozdzielczość: 1920 x 1200 (WUXGA)
Jasność: 5000 ANSI lm
Kontrast: ∞:1
Zapytaj o produkt

Projektor Sony VPL-PHZ60

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje odnośnie ceny oraz dostępności tego produktu

compare_arrows
12 000,00 zł
compare_arrows
compare_arrows
Technologia: 3LCD
Rozdzielczość: 1920 x 1200 (WUXGA)
Jasność: 6000 ANSI lm
Kontrast: ∞:1
Zapytaj o produkt

Technologia SXRD

Technologia SXRD to w gruncie rzeczy nowe podejście do mikrowyświetlaczy ciekłokrystalicznych na krzemie (LCOS). Warstwa ciekłego kryształu znajduje się w tym przypadku na powierzchni odbijającej światło, a niewielkie szczeliny między jego komórkami przepuszczają znikomą ilość światła. To sprawia, że działający na zasadzie technologii SXRD projektor pozwala uzyskać niezwykle głębokie odcienie czerni, a także niezrównaną ostrość obrazu. Dostępne w ofercie Avpoint urządzenia SXRD to w głównej mierze rzutniki produkowane przez Sony. Warto wspomnieć, że to stosunkowo nowe rozwiązanie na rynku, które już teraz zdążyło zyskać spore grono zwolenników, doceniających świetną jakość obrazu i intensywne kolory.

SXRDprojektor wyświetlający obraz z dużym kontrastem

Jedną z charakterystycznych cech rzutników SXRD jest ponadprzeciętny kontrast obrazu zapewniany przez urządzenie. Spora wartość tego parametru sprawia, że wszelkie ciemniejsze lub czarne obszary są oddane z niezwykłą precyzją. Projekcja SXRD, poza atramentową czernią, zapewnia także ogromną płynność obrazu podczas ruchu – dzięki temu doznania wizualne z powodzeniem konkurują z wrażeniami z kina. Emitowane kolory są niezwykle żywe, a ogólna jakość wykonania sprawia, że jest to idealna propozycja dla miłośników filmów. Taki projektor będzie świetnym wyborem do kina domowego – zwłaszcza w przypadku modeli wspierających wyświetlanie obrazu w rozdzielczości 4K, czyli 4 096 na 2 160 pikseli.

Bogata oferta Avpoint – projektory SXRD i nie tylko

Każdy projektor SXRD w naszej ofercie to produkt, który zadowoli nawet wyjątkowo wymagających użytkowników. Choć tego typu sprzęty mogą być nieco kosztowniejsze niż alternatywne rozwiązania, zdecydowanie są warte swojej ceny, co można zauważyć nie tylko po rewelacyjnych parametrach, lecz także bardzo korzystnych opiniach użytkowników. Jeśli szukasz wyłącznie najlepszych produktów, z pewnością warto postawić na technologię SXRD. W asortymencie Avpoint można znaleźć również wiele innych rzutników, które sprawdzą się między innymi podczas wyświetlania prezentacji multimedialnych. Bez względu na to, jakiego dokładnie sprzętu potrzebujesz, w naszej ofercie na pewno będzie coś dla Ciebie.