compare_arrows
Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Technologia
Rozdzielczość
Filtruj

Projektory 3LCD

Chcesz stworzyć salę kinową w domowym zaciszu, stawiając na rozwiązania zapewniające intensywne barwy i wyraźny, ostry obraz? Wybierz projektory 3LCD z oferty sklepu Avpoint – to wysokiej jakości urządzenia od najlepszych producentów. Rozwiązania z tej kategorii zapewniają realistycznie odwzorowane kolory i wyjątkowo jasną biel, dzięki czemu mogą być wykorzystywane nawet przy większym natężeniu światła w pomieszczeniu. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem – to produkty znanych marek, które zapewnią najlepsze wrażenia z oglądania.

Projektory 3LCD – rzutniki wykorzystujące nowoczesną technologię w sklepie Avpoint

Projektory 3LCD, które oferujemy naszym klientom, to zaawansowane technologicznie urządzenia wykorzystujące matrycę złożoną z trzech paneli LCD. Każdy z nich jest odpowiedzialny za wyświetlanie przypisanego mu koloru: czerwonego, niebieskiego lub zielonego. Skonstruowana w ten sposób matryca zapewnia wysoce naturalne i wyraźne kolory wyświetlanego obrazu. Warto podkreślić też wysoką jasność, dzięki której projektor 3LCD poradzi sobie nawet w ciągu dnia czy wtedy, gdy dane pomieszczenie jest częściowo oświetlone. To również bardzo wszechstronne urządzenia, które sprawdzą się szczególnie dobrze do wyświetlania filmów, jednak to tylko jedno z możliwych zastosowań. W tej kategorii znaleźć można urządzenia renomowanych marek, takich jak Sony, Epson czy NEC.

Projektory 3LCD – uniwersalne zastosowanie

Projektory 3LCD dostępne w ofercie sklepu Avpoint będą odpowiednie nie tylko w roli urządzenia do oglądania filmów w pomieszczeniach o dowolnym poziomie światła. Takie sprzęty pozwolą również wyświetlać obraz z gier wideo w najlepszym stylu. Wykorzystanie urządzeń z tej kategorii w roli projektorów do kina domowego to jednak nie jedyna opcja – naturalne parametry obrazu sprawiają, że technologia 3LCD znajduje zastosowanie również w biznesie oraz edukacji. Z tego typu rzutnikami możliwe jest sprawne wyświetlanie prezentacji multimedialnych zawierających w sobie realistyczne detale, a także wygodne prowadzenie różnego rodzaju szkoleń, kursów czy wykładów. W naszej ofercie można liczyć na szeroki wybór projektorów prezentacyjnych, który z pewnością zadowoli potrzeby wszystkich klientów.