compare_arrows
Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Technologia
Rozdzielczość
Filtruj

Projektory DLP

Technologia DLP to jedno z najpopularniejszych rozwiązań na rynku projektorów. Choć takie rozwiązania są dostępne od wielu lat, nadal cieszą się niesłabnącą popularnością. Wynika to m.in. z faktu, że projektory DLP zapewniają wysoki współczynnik kontrastu oraz dobrą jasność pomimo niewygórowanej ceny. W efekcie umożliwiają one wyświetlanie obrazu w stosunkowo spokojnych, przyjemnych dla oka kolorach. Zapoznaj się z urządzeniami dostępnymi w asortymencie Avpoint.

Jak działają projektory DLP?

Działający w technologii DLP projektor to urządzenie wyposażone w procesor, którego zadaniem jest generowanie i wyświetlanie obrazu. W pierwszej kolejności obraz zostaje przetworzony w projektorze, a następnie światło odbija się od ogromnej liczbę niejednostajnych luster. Następnie obraz przedostaje się do obiektywu, by na koniec trafić na ścianę lub ekran projekcyjny. Liczba luster wykorzystywanych do generowania pikseli rośnie wraz z liczbą procesorów wykorzystywanych w urządzeniach DLP. Projektor tego rodzaju zapewnia przede wszystkim świetne odwzorowanie czerni oraz intensywny kontrast – dodatkowo obraz wyświetlany przez projektory DLP jest również bardzo płynny.

DLP projector z oferty Avpoint

Projektory DLP, które można kupić w naszym sklepie, to urządzenia najwyższej jakości. Ze względu na zastosowaną w nich technologię sprawdzą się między innymi jako metoda na stworzenie prywatnego kina w domowym zaciszu. Jakość wyświetlanego przez projektor z naszej oferty obrazu może być naprawdę zachwycająca i przywodzić na myśl prawdziwy ekran kinowy. Co więcej, wykonany w technologii DLP projektor to nierzadko kompaktowe urządzenie, które można z łatwością przenieść między różnymi miejscami. Taki sprzęt sprawdzi się również w celu wyświetlania prezentacji multimedialnych na spotkaniach biznesowych, a także podczas pokazywania materiałów edukacyjnych.

Postaw na projektory DLP z Avpoint

Korzystający z rozwiązania DLP projector to jedno z wielu urządzeń, które można znaleźć w naszym sklepie. Tego typu sprzęty różnią się pod względem wielu parametrów, takich jak rozdzielczość, jasność wyrażona w lumenach czy kontrast. Wybierając odpowiednie urządzenie, warto zwrócić uwagę także na dodatkowe funkcje, w które może być on wyposażony – w tym samoczynne wyłączanie przy braku sygnału czy możliwość dublowania ekranu z pozostałych urządzeń przez sieć wi-fi. Dzięki takim udogodnieniom rzutniki DLP zapewniają nie tylko świetny standard obrazu, lecz także sporą użyteczność. Warto przekonać się na własną rękę, że projektory DLP z oferty Avpoint to dobry wybór – zapraszamy do zapoznania się z propozycjami w tej kategorii.