compare_arrows
Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Typ
Format powierzchni
Filtruj

Ekrany przenośne

Ekrany przenośne to doskonałe produkty dla klientów biznesowych, ale znakomicie sprawdzą się również w zaciszu domowym jako element małego kina domowego. W ofercie posiadamy szeroki wybór ekranów projekcyjnych wysokiej klasy, o zróżnicowanych parametrach technicznych i w dużym przedziale cenowym. Jedną z największych zalet tych urządzeń jest oszczędność miejsca. W momencie, kiedy ekran jest w użytku - nie zajmuje więcej miejsca niż dzisiejszy przeciętny telewizor, natomiast po zwinięciu - można go schować w dowolne miejsce w specjalnym pokrowcu. Kolejną przewagą nad elektronicznym wyświetlaczem jest znacznie mniejsza różnica w koszcie zakupu między mniejszą a większą wersją sprzętu. Bez względu zaś na okoliczności i sposób wykorzystania ekranu, największą zaletą jest charakterystyczny, niesamowity klimat, jaki tworzy się przy odtwarzaniu multimediów na płótnie.

Ekran Suprema Libra X 203x114 (16:9) MW 92-cale

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje odnośnie ceny oraz dostępności tego produktu

compare_arrows
1 750,00 zł
compare_arrows
compare_arrows
Typ: typu PULL-UP
Format powierzchni: 16:9
Powierzchnia całkowita: 210x199
Rodzaj kasety: aluminiowa
Zapytaj o produkt

Ekran Suprema Libra X 177x99 (16:9) MW 81-cali

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje odnośnie ceny oraz dostępności tego produktu

compare_arrows
1 390,00 zł
compare_arrows
compare_arrows
Typ: typu PULL-UP
Format powierzchni: 16:9
Powierzchnia całkowita: 183x203
Rodzaj kasety: aluminiowa
Zapytaj o produkt

Nowoczesne ekrany przenośne w atrakcyjnych cenach

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, która bogata jest w produkty wysokiej klasy o różnym przeznaczeniu. Wszystkie produkty zrobione są z wysokiej jakości materiałów i cieszą się niesłabnącym powodzeniem wśród klientów odwiedzających nasz sklep. Dobrze wykonany ekran charakteryzuje się specjalną powłoką, którą pokryta jest elastyczną powierzchnią. Ma ona na celu specyficzny sposób odbijania światła. Od tego, jaki rodzaj wybierzemy, będzie zależał kontrast obrazu, jaki uzyskamy, możliwy kąt patrzenia oraz ostrość. Od tak zwanego współczynnika Gain zależy stopień i rodzaj odbicia światła. Większy Gain powoduje zmniejszenie kontrastu oraz ilości czerni. Od niego zależy również kąt widzenia, który wraz ze wzrostem wartości maleje nawet do 90 stopni. Należy dobierać go na podstawie parametrów, jakie ma nasz projektor - przede wszystkim jasności.

Ekrany ramowe na stelażu, podłogowe oraz na trójnogu - wybierz model dla siebie

Znaczenie ma też odległość od ekranu, stopień zaciemnienia w pomieszczeniu oraz rodzaj wyświetlanych materiałów. W podstawowym nazewnictwie można rozróżnić kilka przykładowych rodzajów tkanin: Matt White, Matt White E, Matt White P, Matt White HD, Matt Grey, White Ice. Przykładowo Matt White podbija jasność obrazu i znakomicie sprawdzi się do sal konferencyjnych bądź do kina domowego - w miejscach, gdzie nie ma możliwości całkowitego zaciemnienia pomieszczenia. Bardzo ważną rolę odgrywa na ekranie czarna ramka - pełni ona rolę granicy, dzięki której światło z rzutnika nie rozprasza się na całe pomieszczenie. Dzięki niej podwyższa się również kontrast wyświetlanego obrazu. Cena ekranu uzależniona jest przede wszystkim od użytego do jego produkcji materiału. Tkaniny wyższej jakości pokryte są trwalszą strukturą, mniej widoczną gołym okiem i bardziej odporną na zniekształcenia. Istnieją wersje z czarnym tłem po nieoświetlonej stronie. Płótno, które ma zostać schowane, nigdy nie może być zaginane. Powinno zawsze zostać zwinięte, ponieważ odkształcenia niszczą jego strukturę.

Porządny ekran posłuży przez wiele lat, dlatego warto zdecydować się na produkty z naszej oferty. Cechują się one trwałością i doskonałą jakością wyświetlanego obrazu.

Zalety ekranów przenośnych

Monitor przenośny to doskonały wybór dla każdego, kto ceni połączenie profesjonalizmu z praktycznością i niepowtarzalnym klimatem. Tego typu urządzenia charakteryzują się uniwersalnością i wysoką jakością. Każdy przenośny ekran dostępny w naszym sklepie sprawdzi się doskonale podczas użytkowania.

Niemal każdy z nas potrzebuje od czasu do czasu skorzystać z rozwiązania, jakim jest ekran projekcyjny. Przenośny charakter takiego monitora pozwala także na łatwe transportowanie go. Doskonałym przykładem mogą być placówki firm rozmieszczone w różnych punktach miasta. Wykorzystanie ekranu przenośnego sprawia, że problem transportu ciężkiego i nieporęcznego sprzętu odchodzi w niepamięć. Przenośny monitor jest doskonałą alternatywą dla innych urządzeń wykorzystywanych w prezentacjach biznesowych. Przenośny ekran okazuje się bardzo pożądany również przez fanów urządzania wnętrz i nowoczesnego zagospodarowania przestrzeni. Wielu z nich uważa, że przenośny monitor świetnie sprawdzi się nie tylko w połączeniu z zestawem kina domowego, lecz także ze zwykłym rzutnikiem i ozdobnym otoczeniem. To kolejne interesujące zastosowanie, o którym należy wspomnieć, zastanawiając się nad zakupem omawianego urządzenia, którym jest monitor przenośny.

Ekrany przenośne są bardzo wygodnym rozwiązaniem zarówno dla klientów biznesowych, jak i do kina domowego. Najlepiej sprawdzą się w sytuacjach, kiedy projektor jest często przenoszony. Ekrany przenośne są lekkie i poręczne, dzięki temu zyskują na popularności.

Do 500 złotych można znaleźć bardzo dobre ekrany przenośne do projektora. Ekran Avtek Tripod Standard 200 jest solidnie wykonany, a ponadto łatwo jest go złożyć i przenieść w nowe miejsce lub schować, gdy nie jest potrzebny. Powierzchnia ekranu gwarantuje głębie i naturalne kolory wyświetlanych obrazów.