compare_arrows
Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Technologia
Rozdzielczość
Filtruj

Projektory prezentacyjne

Oferujemy projektory prezentacyjne najwyższej jakości, stworzone przez renomowanych producentów z dbałością o najdrobniejsze szczegóły i charakteryzujące się niespotykaną starannością wykonania. W naszym asortymencie znajdują się urządzenia o szerokiej gamie różnorodnych parametrów technicznych, dzięki czemu każdy może znaleźć idealny dla siebie sprzęt, spełniający konkretne wymagania dotyczące cech konstrukcyjnych i innych właściwości warunkujących wygodną eksploatację. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, posiadamy w ofercie projektory prezentacyjne w szerokim przedziale cenowym i różnym zestawie funkcji. Dokładamy wszelkich starań, aby oferowany przez nas sprzęt spełniał rygorystyczne wymogi dotyczące jakości, bezpieczeństwa i komfortu podczas użytkowania.

Projektor Sony VPL-PHZ50

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje odnośnie ceny oraz dostępności tego produktu

compare_arrows
10 500,00 zł
compare_arrows
compare_arrows
Technologia: 3LCD
Rozdzielczość: 1920 x 1200 (WUXGA)
Jasność: 5000 ANSI lm
Kontrast: ∞:1
Zapytaj o produkt

Projektor Sony VPL-PHZ60

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje odnośnie ceny oraz dostępności tego produktu

compare_arrows
12 000,00 zł
compare_arrows
compare_arrows
Technologia: 3LCD
Rozdzielczość: 1920 x 1200 (WUXGA)
Jasność: 6000 ANSI lm
Kontrast: ∞:1
Zapytaj o produkt

Wysoka rozdzielczość i doskonała jasność obrazu

Nasz asortyment stale się poszerza, co pozwala na coraz lepsze zaspokajanie indywidualnych potrzeb każdego klienta. Projektory prezentacyjne znajdujące się w naszej ofercie charakteryzują się wysoką rozdzielczością i jasnością obrazu, perfekcyjnym odwzorowaniem kolorów oraz kompaktową, elegancką formą, dzięki czemu znajdują szerokie zastosowanie w edukacji, biznesie oraz innych dziedzinach, w których wykorzystuje się taki rodzaj urządzeń. Nasz asortyment obejmuje projektory w technologii LCD, 3LCD, DLP oraz Laser&LED. Są to nowoczesne systemy, które zapewniają uzyskanie niezwykle żywego i naturalnego obrazu, który przyciąga uwagę i zachwyca bogactwem kolorów.

Nieodłącznym elementem każdego zestawu projekcyjnego jest odpowiedni ekran. Korzystanie z białej ściany jako materiału mającego zapewnić podkład dla rzucanego obrazu - jest błędem. Nie zapewni ona bowiem szansy skorzystania z możliwości, jakie oferuje projektor. Ekrany projekcyjne posiadają specjalną strukturę zapewniającą odpowiednie rozpraszanie światła. W zależności od parametrów uzyskuje się większy kontrast, jasność, głębię, ostrość. Taki sprzęt wymaga podobnej jakości komponentów, aby można było w pełni cieszyć się jego możliwościami.

Zróżnicowany asortyment - wybierz produkt dopasowany do własnych potrzeb

Dzięki szerokiemu wachlarzowi dostępnych urządzeń, każdy klient będzie moģł dokonać wyboru sprzętu doskonale dopasowanego do jego indywidualnych potrzeb i preferencji. Oferowane przez naszą firmę produkty mają długą żywotność i działają bez zarzutu nawet w trudnych warunkach. Pozwala to na skupienie się na wykonywanych zadaniach i nieprzejmowanie się techniczną stroną prezentacji, ponieważ tym urządzenie zajmie się za nas. Dzięki temu nasze projektory będą stanowiły ogromne ułatwienie w każdej pracy, która związana jest z wykorzystaniem technologii multimedialnej tego typu. W razie pojawiających się wątpliwości dotyczących wyboru sprzętu, jego eksploatacji bądź konserwacji, chętnie służymy radą i wsparciem, ponieważ satysfakcja klienta i jego komfort podczas szukania odpowiedniego urządzenia oraz jego późniejszego użytkowania są dla nas sprawą najwyższej wagi. Dlatego też zachęcamy do kontaktu z nami, jeśli masz jakieś pytania lub pragniesz podzielić się opinią na temat naszych projektorów.

Projektory prezentacyjne – jak wybrać właściwą odmianę urządzenia?

Szukając dobrego projektora, który będzie wykorzystywany na przykład w pracy lub szkole, warto zdecydować się na ofertę Avpoint. W katalogu sklepu znajdują się rozmaite modele projektorów prezentacyjnych. Urządzenia są produkowane przez tak znane i cenione firmy jak Epson, Sony, czy Panasonic. W połączeniu z atrakcyjną ceną klient ma przed sobą ofertę zawierającą projektory prezentacyjne wysokiej jakości za korzystną kwotę pieniędzy. Jednak, na co zwrócić uwagę, żeby wybrać właściwą odmianę urządzenia?

Projektory prezentacyjne biznesowe – na co zwrócić uwagę?

Jeżeli chodzi o projektory prezentacyjne, urządzenia, które znajdują zastosowanie w firmach czy placówkach edukacyjnych, często nazywa się projektami biznesowymi. Dzieje się tak ze względu na to, że urządzenia z tej grupy mają dość podobną specyfikację techniczną.

Dobry projektor prezentacyjny, który sprawdzi się w salach konferencyjnych lub wykładowych, powinien zapewniać większą jasność. Jest to niezbędne głównie z tego powodu, że warunki takie jak w wymienionych pomieszczeniach są mało elastyczne. Trudno zapewnić zaciemnienie w dużej sali. Z tego powodu lampa powinna mieć więcej ANSI lumenów – odpowiednim rozwiązaniem, będzie zdecydowanie się na modele generujące obraz w standardzie od 1500 do 2200 lumenów, a najlepszym na te dysponujące mocą powyżej 5000 lumenów.

Czym są ANSI lumeny?

ANSI lumeny są parametrem, który pozwala dokładnie opisać ogólną ilość światła emitowanego przez projektor. Innymi słowy, im wyższa wartość lumenów dla projektora, tym jaśniejsze światło on wytwarza.

Jaką rozdzielczością powinien dysponować dobry projektor prezentacyjny?

Rozdzielczość projektora to liczba pikseli, których urządzenie używa do tworzenia obrazu. Zależność jest bardzo prosta – im więcej pikseli, tym wyższa rozdzielczość i tym lepsze odwzorowanie szczegółów.

Klienci na pewno spotkali się z oznaczeniami typu „1920x1200”. Pierwsza z nich odnosi się do pikseli w poziomie, a druga w pionie ekranu. Jeżeli chodzi o przytoczony przykład, to ma on także nazwę w formie literowej – WUXGA. Oprócz niej dostępne są także projektory prezentacyjne zapewniające rozdzielczość obrazu:

  • 4K (4096x2160)/UHD (3840x2160),
  • Full HD 1080p (1920x1080),
  • WXGA (1280x800),
  • XGA (1024x768),
  • SVGA (800x600).

Dlaczego warto wiedzieć, jaką rozdzielczość zapewniają projektory prezentacyjne? Urządzenie zapewniające najwyższe wartości, mogą emitować obraz o dużej szczegółowości. Dlatego jeżeli zamawiającemu szczególnie zależy na jakości projekcji, powinien się zastanowić nad nabyciem projektorów prezentacyjnych z rozdzielczością typu 4K lub Full HD. Są także dostępne w ofercie Avpoint.

Projektor do wyświetlania prezentacji powinny mieć odpowiednią jasność i kontrast, a także być ciche, aby nie rozpraszały. Do prezentacji multimedialnych najlepiej sprawdzą się projektory LCD

Projektor powinien mieć odpowiednią rozdzielczość i kontrast oraz pracować jak najciszej. Szum sprzętu może rozpraszać słuchaczy, dlatego warto wybrać urządzenie, takie jak projektor Epson EB-FH52.

Sale szkolne zwykle są małe, dlatego najlepiej sprawdzają się w nich projektory krótkoogniskowe, które wyświetlają wyraźny obraz już z niewielkiej odległości od ściany lub tablicy.