Zaktualizowaliśmy ważne informacje o przetwarzaniu danych. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności oraz regulaminie naszego sklepu. Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. zamknij
Kategorie

Filtruj według

Marka

Marka

Typ projektora

Typ projektora

Technologia

Technologia

Rozdzielczość

Rozdzielczość

Projektory prezentacyjne

Oferujemy projektory prezentacyjne najwyższej jakości, stworzone przez renomowanych producentów z dbałością o najdrobniejsze szczegóły i charakteryzujące się niespotykaną starannością wykonania. W naszym asortymencie znajdują się urządzenia o szerokiej gamie różnorodnych parametrów technicznych, dzięki czemu każdy może znaleźć idealny dla siebie sprzęt, spełniający konkretne wymagania dotyczące cech konstrukcyjnych i innych właściwości warunkujących wygodną eksploatację. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, posiadamy w ofercie projektory prezentacyjne w szerokim przedziale cenowym i różnym zestawie funkcji. Dokładamy wszelkich starań, aby oferowany przez nas sprzęt spełniał rygorystyczne wymogi dotyczące jakości, bezpieczeństwa i komfortu podczas użytkowania.

Jest 24 produktów.
Pokazano 1-24 z 257 pozycji

Aktywne filtry

Wysoka rozdzielczość i doskonała jasność obrazu

Nasz asortyment stale się poszerza, co pozwala na coraz lepsze zaspokajanie indywidualnych potrzeb każdego klienta. Projektory prezentacyjne znajdujące się w naszej ofercie charakteryzują się wysoką rozdzielczością i jasnością obrazu, perfekcyjnym odwzorowaniem kolorów oraz kompaktową, elegancką formą, dzięki czemu znajdują szerokie zastosowanie w edukacji, biznesie oraz innych dziedzinach, w których wykorzystuje się taki rodzaj urządzeń. Nasz asortyment obejmuje projektory w technologii LCD, 3LCD, DLP oraz Laser&LED. Są to nowoczesne systemy, które zapewniają uzyskanie niezwykle żywego i naturalnego obrazu, który przyciąga uwagę i zachwyca bogactwem kolorów.

Nieodłącznym elementem każdego zestawu projekcyjnego jest odpowiedni ekran. Korzystanie z białej ściany jako materiału mającego zapewnić podkład dla rzucanego obrazu - jest błędem. Nie zapewni ona bowiem szansy skorzystania z możliwości, jakie oferuje projektor. Ekrany projekcyjne posiadają specjalną strukturę zapewniającą odpowiednie rozpraszanie światła. W zależności od parametrów uzyskuje się większy kontrast, jasność, głębię, ostrość. Taki sprzęt wymaga podobnej jakości komponentów, aby można było w pełni cieszyć się jego możliwościami.

Zróżnicowany asortyment - wybierz produkt dopasowany do własnych potrzeb

Dzięki szerokiemu wachlarzowi dostępnych urządzeń, każdy klient będzie moģł dokonać wyboru sprzętu doskonale dopasowanego do jego indywidualnych potrzeb i preferencji. Oferowane przez naszą firmę produkty mają długą żywotność i działają bez zarzutu nawet w trudnych warunkach. Pozwala to na skupienie się na wykonywanych zadaniach i nieprzejmowanie się techniczną stroną prezentacji, ponieważ tym urządzenie zajmie się za nas. Dzięki temu nasze projektory będą stanowiły ogromne ułatwienie w każdej pracy, która związana jest z wykorzystaniem technologii multimedialnej tego typu. W razie pojawiających się wątpliwości dotyczących wyboru sprzętu, jego eksploatacji bądź konserwacji, chętnie służymy radą i wsparciem, ponieważ satysfakcja klienta i jego komfort podczas szukania odpowiedniego urządzenia oraz jego późniejszego użytkowania są dla nas sprawą najwyższej wagi. Dlatego też zachęcamy do kontaktu z nami, jeśli masz jakieś pytania lub pragniesz podzielić się opinią na temat naszych projektorów.