compare_arrows
Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Technologia
Rozdzielczość
Filtruj

Projektory 4K i rzutniki 4K

Rzutniki i projektory 4K wyświetlające obraz w imponującej technologii zapewnią Ci niesamowite przeżycia sensoryczne. Odbiór obrazu jeszcze nigdy nie był tak dokładny – ultra wysoka rozdzielczość projektora zapewnia maksymalnie nasycone, żywe barwy. Urządzenia te są w pełni dostosowane do użycia w domowych warunkach – automatycznie dopasowują jasność ekranu i pozwalają osiągać płynne przejścia między zmieniającymi się klatkami. Wysoka trwałość to zasługa nowoczesnych technologii ledowych wykorzystanych w nowoczesnych rzutnikach i projektorach 4K, które odznaczają się długą żywotnością. Zaraz po uruchomieniu urządzenia są gotowe do działania. Montaż silników w układzie optycznym umożliwia prostą instalację urządzenia i swobodne sterowanie ostrością obrazu przy zachowaniu odpowiedniej rozdzielczości

Projektor LG HU810PW NETFLIX 4K webOs

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje odnośnie ceny oraz dostępności tego produktu

compare_arrows
10 000,00 zł
compare_arrows
compare_arrows
Technologia: DLP
Rozdzielczość: 3840 x 2160 (UHD)
Jasność: 2700 ANSI lm
Kontrast: 2000000:1
Zapytaj o produkt

Projektor Optoma UHD55

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje odnośnie ceny oraz dostępności tego produktu

compare_arrows
6 040,00 zł
compare_arrows
compare_arrows
Technologia: DLP
Rozdzielczość: 3840 x 2160 (UHD)
Jasność: 3600 ANSI lm
Kontrast: 1200000:1
Zapytaj o produkt

Projektor laserowy 4k – imponująco czysty obraz i dokładne odwzorowanie każdego szczegółu na rzutniku

Projektory 4K oraz rzutniki dają możliwość profesjonalnego odbioru materiałów audiowizualnych bez żadnych ograniczeń! Czas eksploatacji rzutnika i projektora LED lampy wynosi nawet 5000 godzin, a wysoki współczynnik kontrastu zapewnia dokładne odwzorowanie ciemnych obrazów, nasycając je głęboką czernią. Nasze projektory 4K oraz rzutniki pochodzą wyłącznie od najlepszych producentów, co daje idealny efekt podczas wyświetlania obrazu na ekranie. Zaciemnione miejsca na ekranie nie są już żadnym problemem – urządzenie dopasowuje ostrość na całej powierzchni wyświetlacza, eliminując niewyraźne, rozmyte punkty. Lekka obudowa i kompaktowy kształt umożliwiają swobodne przetransportowanie rzutnika oraz jego łatwe ustawienie i konfigurację.

Najlepszy sprzęt w technologi 4K do kina domowego

Oferujemy Państwu nowoczesny sprzęt do wyświetlania multimediów, dzięki któremu kino domowe nabiera zupełnie nowego wymiaru. Profesjonalne, wyposażone w innowacyjne funkcje projektory 4K zapewniają odbiór materiałów wideo w wysokiej rozdzielczości, czterokrotnie wyższej niż w technologii Full HD.

Redukcja rozmazań w rzutnikach i projektorach 4K

Rzutniki i projektory w rozdzielczości 4K z funkcją redukcji rozmazań dostarczają obraz w doskonałej ostrości, skutecznie eliminując problem rozmytych, niewyraźnych miejsc. Rozwiązanie to pozwala zobaczyć realistycznie przedstawione sceny w żywych, nasyconych kolorach. Swoboda instalacja umożliwia ustawienie rzutnika oraz projektora 4K w dowolnie wybranej pozycji – pionowej i poziomej, bez żadnych strat na jakości wyświetlanych materiałów.

Przy zakupie urządzenia warto sprawdzić, jaki oferuje kontrast, aby wrażenia z oglądania były jak najlepsze, a obraz jak najbardziej realistyczny. Dobrym wyborem jest niedrogi projektor BenQ TK 800M.

Na pewno trzeba zwrócić uwagę na jego rozdzielczość. 4K jest świetnym wyborem, szczególnie jeśli wybrany sprzęt ma wysoki kontrast i jasność. Jeśli pomieszczenie jest małe, warto zainwestować w projektor krótkoogniskowy np. model BenQ TK700STi.

Jeżeli potrzebne jest nam urządzenie do wyświetlania filmów i seriali z Netflixobrazów w jak najlepszej jakości, to rzutnik 4K jest idealnym wyborem. Powinien mieć wysoki kontrast, aby lepiej odwzorowywać naturalne barwy oraz jasność.

Projektory 4K da się znaleźć w przystępnych cenach. Jednym z takich modeli jest projektor ViewSonic PV701-4K, który ma świetną jasność oraz natywny kontrast, dzięki czemu wyświetlane obrazy są żywe i czyste.