Zaktualizowaliśmy ważne informacje o przetwarzaniu danych. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności oraz regulaminie naszego sklepu. Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. zamknij
Kategorie

Filtruj według

Marka

Marka

Typ projektora

Typ projektora

Technologia

Technologia

Rozdzielczość

Rozdzielczość

Projektory i rzutniki 4K

Rzutki i projektory wyświetlające obraz w imponującej technologii 4k zapewnią Ci niesamowite przeżycia sensoryczne. Odbiór obrazu jeszcze nigdy nie był tak dokładny – ultra wysoka rozdzielczość zapewnia maksymalnie nasycone, żywe barwy. Urządzenia te są w pełni dostosowane do użycia w domowych warunkach – automatycznie dopasowują jasność ekranu i pozwalają osiągać płynne przejścia między zmieniającymi się klatkami. Wysoka trwałość to zasługa nowoczesnych technologii ledowych, które odznaczają się długą żywotnością. Zaraz po uruchomieniu urządzenia są gotowe do działania. Montaż silników w układzie optycznym umożliwia prostą instalację urządzenia i swobodne sterowanie ostrością obrazu.

Jest 24 produktów.
Pokazano 1-24 z 38 pozycji

Aktywne filtry

Projektor 4k – imponująco czysty obraz i dokładne odwzorowanie każdego szczegółu na rzutniku

Projektory oraz rzutniki 4K dają możliwość profesjonalnego odbioru materiałów audiowizualnych bez żadnych ograniczeń! Czas eksploatacji rzutnika i projektora lampy wynosi nawet 5000 godzin, a wysoki współczynnik kontrastu zapewnia dokładne odwzorowanie ciemnych obrazów, nasycając je głęboką czernią. Zaciemnione miejsca na ekranie nie są już żadnym problemem – urządzenie dopasowuje ostrość na całej powierzchni wyświetlacza, eliminując niewyraźne, rozmyte punkty. Lekka obudowa i kompaktowy kształt umożliwiają swobodne przetransportowanie rzutnika oraz jego łatwe ustawienie i konfigurację.

Najlepszy sprzęt w technologi 4K

Oferujemy Państwu nowoczesny sprzęt do wyświetlania multimediów, dzięki któremu kino domowe nabiera zupełnie nowego wymiaru. Profesjonalne, wyposażone w innowacyjne funkcje projektory 4K zapewniają odbiór materiałów wideo w wysokiej rozdzielczości, czterokrotnie wyższej niż w technologii Full HD. Rzutniki i projektory z funkcją redukcji rozmazań dostarczają obraz w doskonałej ostrości, skutecznie eliminując problem rozmytych, niewyraźnych miejsc. Rozwiązanie to pozwala zobaczyć realistycznie przedstawione sceny w żywych, nasyconych kolorach. Swoboda instalacja umożliwia ustawienie rzutnika w dowolnie wybranej pozycji – pionowej i poziomej, bez żadnych strat na jakości wyświetlanych materiałów.