compare_arrows
Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Technologia
Rozdzielczość
Filtruj

Projektory ultra krótkoogniskowe - ultra short-throw

Przedstawiamy projektory ultra krótkoogniskowe, dzięki którym wyświetlany obraz posiada doskonale dobraną jasność względem bliskiej odległości. Wszystkie materiały multimedialne mogą być wyświetlane z niewielkiej odległości, dostarczając odbiorcom efektywnie duży obraz o doskonałych wrażeniach wizualnych. Szeroki, jasny oraz przestronny np. 100-calowy obraz można uzyskać z odległości już 1 metra. Obraz taki posiada niesamowitą kontrast, co daje możliwość ujrzenia nawet najdrobniejszych detali w imponująco czystych, głębokich i nasyconych kolorach.

Projektor ultra krótkoogniskowy – gwarancja niezawodnego działania i doskonała jakość wyświetlanego obrazu

Projektory ultra short-throw można ustawić kilka centymetrów od ściany, na której wyświetlane będą multimedialne treści. Imponująca rozdzielczość 4k zapewnia czterokrotnie lepszą jakość obrazu, niż Full HD – wyostrzone i żywe kolory tworzą maksymalnie realistyczny efekt. Modele dostępne w ofercie naszego sklepu są przyjazne środowisku – do odtworzenia obrazu wykorzystywane są hybrydowe lampy bezrtęciowe, zapewniające płynną, niezawodną pracę aż do 20 tysięcy godzin. Generowane światło pozwala również na zmniejszenie kosztów eksploatacyjnych oraz niweluje problem studzenia lampy po zakończonej emisji. Projektor można wyłączyć zaraz po skończonej pracy.

Dostępny w ofercie naszego sklepu projektor ultra krótkoogniskowy zapewnia niezawodne działanie – lampa zaraz po włączeniu jest przystosowana do działania, co pozwala zaoszczędzić czas na rozgrzanie i dostrojenie urządzenia. Zaraz po uruchomieniu kolory są żywe, głębokie i zachwycająco realistyczne. Nie które modele posiadają moduł WiFi, który zapewnia bezprzewodowe połączenie z komputerem lub innym urządzeniem mobilnym, a po zainstalowaniu aplikacji możliwy staje się również przesył treści ze smartfona prosto do urządzenia. Oprócz bezprzewodowej transmisji, urządzenia posiadają wejścia HDMI dla odtwarzaczy BR oraz DVD, co zapewnia łatwy i swobodny wgląd do zawartości dostępnych na przenośnych nośnikach.

Takie projektory nadają się do małych pomieszczeń, ponieważ obraz może być wyświetlany z odległości mniejszej niż 1 metr. Warty uwagi w tej kategorii będzie projektor Philips Screeneo U3 HDP3550, który ma świetne parametry techniczne oraz jest wyjątkowo poręczny i estetycznie wykonany.

Oba rodzaje projektorów charakteryzują się technologią krótkiego rzutu i wyświetlają wyraźny obraz z bliskiej odległości. Jednak projektory ultra krótkoogniskowe pozwalają uzyskać duży i realistyczny obraz już z odległości kilku centymetrów.