compare_arrows
Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Winda sufitowa do projektora

Elektryczna winda sufitowa do projektora zapewnia perfekcyjną regulację i ukrycie sprzętu. Dopasowanie wysokości, przechyłu i pochyłu wyświetlanego obrazu odbywa się za pomocą automatycznego sterowania. Stabilna konstrukcja, wykonana z wysokogatunkowej stali zapewnia niezawodne działania. W zestawie znajduje się przełącznik naścienny, a montaż urządzenia odbywa się w szybki i prosty sposób. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi parametrami elektrycznego systemu mocowania.

Niezbędne akcesoria do urządzeń audiowizualnych – winda sufitowa do projektora

W ofercie naszego sklepu znajdują się windy sufitowe do projektora oraz inne sprzęty audiowizuale. Elektryczne sterowanie pozwala na prostą regulację, zaś cały system mocowania przeznaczony jest do sufitów podwieszanych. Ten praktyczny dodatek znajduje zastosowanie w przestrzeniach sal konferencyjnych, biurach szkoleniowych, uniwersyteckich aulach wydziałowych oraz salach lekcyjnych. Nasz sklep prowadzi sprzedaż wysokojakościowego sprzętu, który dystrybuujemy wyłącznie od sprawdzonych, renomowanych firm, czego potwierdzeniem jest 5 lat gwarancji na wbudowany silnik elektryczny oraz możliwość serwisowania sprzętu w autoryzowanych salonach.

Winda sufitowa do projektora dostępna w ofercie naszego sklepu, zapewnia bezpieczny montaż sprzętu audiowizualnego oraz estetyczny, stylowy wygląd całej konstrukcji.