Zaktualizowaliśmy ważne informacje o przetwarzaniu danych. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności oraz regulaminie naszego sklepu. Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. zamknij
Kategorie

Bezprzewodowe HDMI

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo bezprzewodowe HDMI – to innowacyjne rozwiązanie, dzięki któremu przesył danych – filmów, plików audio, zdjęć oraz innych treści multimedialnych odbywa się bez użycia kabli. Zdalne łącze z urządzenia mobilnego – laptopa, notebooka, smartfona zapewnia szybki streaming treści do telewizora lub innego urządzenia wyświetlającego. To wygodne i proste w użyciu rozwiązanie, które gwarantuje czysty obraz w wysokiej rozdzielczości HD oraz głęboki, wyraźny dźwięk – bez zacinania ani strat w jakości.

Jest 12 produktów.
Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry

Bezprzewodowy adapter HDMI – funkcjonalne rozwiązanie oraz wysoka jakość przesyłanych multimediów

Zapoznaj się w nowymi możliwościami – zarządzaj treścią w efektywny, funkcjonalny sposób i ciesz się wysokiej jakości obrazem oraz dźwiękiem, wyświetlanym na dużych ekranach. Bezprzewodowe HDMI to alternatywa dla adapterów z okablowaniem. Modele dostępne w naszej ofercie, zapewniają perfekcyjne dopasowanie do urządzeń, wysoką jakość wyświetlanych plików oraz brak problemów ze splątanymi, zgiętymi kablami. Innowacyjne, bezprzewodowe adaptery znajdują zastosowanie podczas montażu kina domowego. Mogą również posłużyć jako udogodnienie i praktyczne rozwiązanie w instytucjach edukacyjnych oraz biznesie – wszędzie tam, gdzie liczy się perfekcja i niezawodne działanie.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą szeroką ofertą nowoczesnych sprzętów elektronicznych – bezprzewodowe HDMI to innowacyjny, niezwykle wygodny i praktyczny sposób na szybki przesył danych, który pozwala na zaoszczędzenie miejsca oraz brak problemów ze splątanymi kablami. Każdy model dostępny w naszym asortymencie posiada certyfikat, który potwierdza jego jakość i niezawodne działanie.