Zaktualizowaliśmy ważne informacje o przetwarzaniu danych. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności oraz regulaminie naszego sklepu. Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. zamknij
Kategorie

Bezprzewodowe HDMI

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo bezprzewodowe HDMI – to innowacyjne rozwiązanie, dzięki któremu przesył danych – filmów, plików audio, zdjęć oraz innych treści multimedialnych odbywa się bez użycia kabli. Zdalne łącze z urządzenia mobilnego – laptopa, notebooka, smartfona zapewnia szybki streaming treści do telewizora lub innego urządzenia wyświetlającego. To wygodne i proste w użyciu rozwiązanie, które gwarantuje czysty obraz w wysokiej rozdzielczości HD oraz głęboki, wyraźny dźwięk – bez zacinania ani strat w jakości.

Jest 18 produktów.
Pokazano 1-18 z 18 pozycji
Aktywne filtry

Bezprzewodowy adapter HDMI – funkcjonalne rozwiązanie oraz wysoka jakość przesyłanych multimediów

Zapoznaj się w nowymi możliwościami – zarządzaj treścią w efektywny, funkcjonalny sposób i ciesz się wysokiej jakości obrazem oraz dźwiękiem, wyświetlanym na dużych ekranach. Bezprzewodowe HDMI to alternatywa dla adapterów z okablowaniem. Modele dostępne w naszej ofercie, zapewniają perfekcyjne dopasowanie do urządzeń, wysoką jakość wyświetlanych plików oraz brak problemów ze splątanymi, zgiętymi kablami.

Innowacyjne adaptery HDMI oraz WI-FI

Innowacyjne, bezprzewodowe adaptery znajdują zastosowanie podczas montażu kina domowego. Mogą również posłużyć jako udogodnienie i praktyczne rozwiązanie w instytucjach edukacyjnych oraz biznesie – wszędzie tam, gdzie liczy się perfekcja i niezawodne działanie.

Bezprzewodowe transmitery HDMI/WI-FI – praktyczny sposób na przesył danych

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą szeroką ofertą nowoczesnych sprzętów elektronicznych – bezprzewodowe HDMI to innowacyjny, niezwykle wygodny i praktyczny sposób na szybki przesył danych, który pozwala na zaoszczędzenie miejsca oraz brak problemów ze splątanymi kablami. Każdy model dostępny w naszym asortymencie posiada certyfikat, który potwierdza jego jakość i niezawodne działanie.