compare_arrows
Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Moduł WiFi do projektora

Dostępny w ofercie naszego sklepu internetowego bezprzewodowy moduł WiFi do projektora zapewnia łatwe i proste połączenie z urządzeniem, bez potrzeby instalacji kabli. Zdalne sterowanie i konfiguracja może odbywać się z odległości – to funkcjonalne rozwiązanie, dzięki któremu obrazy, dokumenty tekstowe, pliki audio i video oraz wszelkiego rodzaju prezentacje multimedialne mogą być wyświetlane na dużym ekranie projektora, w bardzo dobrej rozdzielczości. Kompaktowe, małe i lekkie modele są dopasowane do urządzeń mobilnych, zapewniając łatwy i wygodny dostęp.

Moduł WiFi Epson ELPAP10

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje odnośnie ceny oraz dostępności tego produktu

compare_arrows
540,00 zł
compare_arrows
compare_arrows
Zapytaj o produkt

Bezprzewodowy moduł WiFi do projektora – sprzęt najlepszej jakości dostępny w sklepie Avpoint

Moduł WiFi do projektora to nowa jakość w sposobie prezentowanych treści – wysoka rozdzielczość, czysty, ostry obraz i głęboki dźwięk, a to wszystko bez użycia okablowania. W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości modele, z doskonale wyprofilowanym złączem, zapewniającym bezpieczne i wygodne przesyłanie danych na ekran projektora. Każdy produkt znajdujący się w naszej ofercie jest certyfikowany – nasza oferta składa się z modeli sprowadzanych wyłącznie od najlepszych, renomowanych producentów nowoczesnego, inteligentnego sprzętu.

Sprawdź naszą bogatą ofertę innowacyjnych, funkcjonalnych produktów - poznaj nowe możliwości zarządzania i prezentowania danych – filmów, zdjęć, plików tekstowych oraz innych treści. Moduł WiFi do projektora zapewnia szybkie łącze, bez potrzeby uruchamiania skomplikowanych konfiguracji. Wyświetlaj treści szybko, wygodnie i bez ograniczeń. To bezprzewodowe, wygodne rozwiązanie, dzięki któremu w łatwy sposób możesz dzielić się multimediami na dużym ekranie – przesył danych następuje z ekranu laptopa czy smartfona na projektor. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym szerokim asortymentem – zapewniamy najwyższą jakość, niezawodne działanie i dobre ceny.