Zaktualizowaliśmy ważne informacje o przetwarzaniu danych. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności oraz regulaminie naszego sklepu. Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. zamknij
Kategorie

Filtruj według

Marka

Marka

Kabel HDMI do projektora

Oferujemy najwyższej jakości kabel HDMI do projektora – złote wtyki oraz giętka, elastyczna struktura zapewniają doskonałą przepustowość, dostarczając czysty obraz i dźwięk najlepszej jakości – bez przycinania, szumów i start w rozdzielczości. Perfekcyjnie dopasowane wtyczki i złącza zostały objęte najnowszą technologią zabezpieczającą kable przed ewentualnym wypięciem – system ULS tworzy blokadę i chroni przed rozłączeniem instalacji, dzięki czemu złącze pozostaje stabilne, niezależnie do sposobu montażu urządzeń.

Jest 24 produktów.
Pokazano 1-24 z 65 pozycji
Aktywne filtry

Kable HDMI do projektora – najlepsza jakość oraz niezawodne działanie

Dostępny w naszej ofercie kabel HDMI do rzutnika to najlepsze rozwiązanie w dziedzinie komponentów do urządzeń audiowizualnych. Mała średnica kabli zapewnia wysoką elastyczność i lekkość. To niezawodne produkty, które są gwarancją odporności na zakłócenia elektromagnetyczne. Nasze modele posiadają długość od 0,5 do nawet 100 metrów, co zapewnia swobodne dopasowanie konkretnego produktu do rodzaju sprzętu audiowizualnego. To, co jeszcze wyróżnia kable dostępne w ofercie naszego sklepu to perfekcyjnie dopasowane złącza oraz wewnętrzne przewodniki wykonane z czystej, wysokojakościowej miedzi beztlenowej – co gwarantuje czysty obraz i pełny, głęboki dźwięk.

Kabel HDMI do projektora to gwarancja trwałego, niezawodnego działania – trzykrotne ekranowanie oraz perfekcyjnie wykonane złącza, pokryte 24-karatowym złotem zapewniają pełną przepustowość 4K i odtwarzanie plików audio i video w najlepszej, wysokiej rozdzielczości. Praktyczne i bardzo wygodne zabezpieczenie kabla przy instalacji ze sprzętem zapewnia bezpieczną emisję i brak zakłóceń, bez względu na sposób mocowania konstrukcji. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą – zapewniamy wydajny, niezawodny sprzęt najwyższej jakości oraz bardzo dobre ceny. Zapraszamy.