Zaktualizowaliśmy ważne informacje o przetwarzaniu danych. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności oraz regulaminie naszego sklepu. Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. zamknij
Kategorie

Uchwyt sufitowy do projektora Epson

Uchwyt sufitowy do projektora Epson to praktyczne i dedykowane przez tego producenta rozwiązanie, które zapewnia stabilne, bezpieczne mocowanie sprzętu oraz jego swobodną regulację. Wieszak wykonany z trwałej, odpornej na obciążenia stalowej konstrukcji posiada funkcję szybkiego, swobodnego montażu i demontażu. Pokryte srebrnym lub czarnym kolorem kolumny uchwytu zakrywają kable projektora i prowadzą je wewnątrz, zapewniając estetyczny wygląd. Budowa uchwytu jest w pełni dostosowana do wagi oraz kształtu projektora, zapewniając tym samym bezpieczną i stabilną podporę dla urządzeń tej marki.

Aktywne filtry

Solidna konstrukcja – dedykowany uchwyt do projektora marki Epson

Uchwyt sufitowy do projektora Epson to niezawodny bezpieczny sprzęt, który jest niezbędny do prawidłowego zawieszenia projektora. Szeroki zakres regulacji oraz możliwość pełnego obrotu o 360 stopni zapewnia swobodne dostosowanie obrazu – zmiany jego położenia w zależności od potrzeb. Odległość od sufitu waha się od 42,6 do 65,5 cm. W zestawie znajdują się śruby regulacyjne. To bardzo wygodne rozwiązanie, które może być stosowane w przestrzeni biur, uczelni, szkół oraz jako element mocujący kino domowe.

Oferujemy uchwyt sufitowy do projektora Epson, który zapewnia możliwość precyzyjnej regulacji położenia w poziomie i w pionie. Łatwy montaż oraz duża wartość maksymalnego udźwigu zapewniają skuteczne i niezawodne działanie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – nasze modele cechują się trwałym i bardzo solidnym wykonaniem oraz wysokimi parametrami technicznymi.