compare_arrows
Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Ekrany elektryczne dla placówek edukacyjnych

Ekrany edukacyjne są znakomitym rozwiązaniem do szkół i uczelni jako sposób na poszerzenie sposobów na efektywną naukę. Wyposażenie klasy lub sali wykładowej w zestaw projekcyjny, to doskonały sposób na ułatwienie pracy prowadzącemu, ale też fenomenalna metoda na lepsze wyniki w nauce uczniów. Możliwości, jakie daje efektowne wyświetlanie treści z urządzenia elektronicznego sprawiają, że wykładany materiał może zyskać wiele nowych walorów, które nie sposób byłoby przekazać bez takiego sprzętu. Wręcz niemożliwym jest przedstawienie pewnych treści bez tego typu rozwiązania - bezproblemowe staje się pokazanie dowolnego materiału wideo, licznych treści graficznych, animowanych, działania różnego rodzaju programów. Oddziaływanie w urozmaicony sposób na różne zmysły studentów sprawia, że więcej prezentowanych informacji zostanie w pamięci i będzie lepiej zrozumiana. Takie i wiele innych możliwości przedstawia korzystanie ze sprzętu projekcyjnego na zajęciach edukacyjnych.

Innowacyjne rozwiązania dla nowoczesnej szkoły

W naszej ofercie znajduje się szereg produktów dobranych w taki sposób, aby można było wybrać odpowiedni do pomieszczenia i przeznaczenia, na którym zależy klientowi. Z chęcią doradzimy odpowiednie rozwiązanie dopasowane do spersonalizowanych potrzeb każdego zainteresowanego. Do celów edukacyjnych najlepiej sprawdzą się ekrany z powłoką zapewniającą szeroki kąt widzenia, które bezproblemowo radzą sobie w jasnych, niezaciemnionych pomieszczeniach. Jest to możliwe dzięki specjalnej strukturze i odpowiedniemu kolorowi płótna. W oferowanych przez nas urządzeniach struktura często wykonywana jest z włókna szklanego, lub podobnych materiałów i nie jest odporna na zagięcia - w przypadku wystąpienia takowego, struktura dosłownie się łamie, a ekran zostaje w ten sposób trwale uszkodzony i nie odzyska już nigdy swoich dawnych właściwości. Od niej zależy tak zwany współczynnik odbicia Gain. Dostosowuje się jego wartość w zależności od rodzaju projektora, treści jakie mają zazwyczaj być wyświetlane i oświetlenia pomieszczenia. Im większa jest jego wartość, tym bardziej traci na wartości kontrast i głębia kolorów. Czarna ramka wokół miejsca, gdzie będzie trafiał obraz z rzutnika, zapewnia zwiększenie kontrastu i mniejsze rozproszenie światła na pomieszczenie.

Ogromne możliwości, łatwa obsługa oraz wysoki komfort użytkowania

Większość produktów, jakie mamy do zaoferowania w tej kategorii posiada specjalną kasetę, do której w bezpieczny sposób zwijane jest płótno. Dzięki takiemu rozwiązaniu zwiększone jest bezpieczeństwo chowanego płótna i zapewniona większa ilość miejsca oraz wygoda w danej sali. Do kasety dołączony często jest pilot zapewniający możliwość zdalnego sterowania. Dzięki takiemu rozwiązaniu często możliwe jest korzystanie naprzemiennie z tablicy i projektora w tym samym miejscu.

Zarówno same ekrany, jak i mechanizmy zapewniające możliwość ich bezpiecznego zwijania wykonane są z najwyższą starannością i posiadają stosowną dla nich gwarancję. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą szeroką ofertą, w której posiadamy między innymi odpowiednie projektory, dzięki którym skompletujesz cały zestaw projekcyjny do swojej sali wykładowej.

Ekran elektryczny do projektora przeznaczony do prowadzenia szkoleń, powinien mieć odpowiednio dużą powierzchnię oraz kolor. Najlepszy będzie biały. Duży ekran wraz z odpowiednim projektorem laserowym pozwoli odpowiednio przyswajać prezentowane treści nawet osobom siedzącym daleko.

Zaletą ekranów elektrycznych jest możliwość montażu na ścianie lub suficie, co pozwala zaoszczędzić przestrzeń w pomieszczeniu. Możliwość zwijania i rozwijania za pomocą przycisku daje dodatkowy komfort. Wadą takiego ekranu może być wyższa cena oraz konieczność przyłączenia do sieci elektrycznej.