compare_arrows
Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Ekrany elektryczne dla biznesu

Ekrany elektryczne dla biznesu charakteryzują się nieco innymi parametrami, niż te przeznaczone do użytku w domu. Muszą mieć wystarczająco dużą powierzchnię, by wyświetlany na nich obraz był widoczny z dużej odległości. Powinien też być wyraźny i niezniekształcony, bez względu na kąt patrzenia. Jego współczynnik odbicia światła powinien mieć wartość na tyle uniwersalną, by dało się komfortowo korzystać z urządzenia bez względu na stopień zaciemnienia pomieszczenia. W zależności od miejsca, w którym będą się odbywały projekcje, oferujemy różne rodzaje ekranów: elektryczne do zabudowy, elektrycznie rozwijane i elektrycznie rozwijane z napinaczami. Pozwala to dostosować wybór ekranu do potrzeb klienta i cech pomieszczenia, w którym zamontowane będzie urządzenie. To bardzo ważne, ponieważ niewłaściwie dobrany sprzęt nie będzie mógł w pełni pokazać swoich możliwości. W naszym asortymencie znajdują się ekrany elektryczne o różnych formatach powierzchni (stosunek długości boków 4:3 lub 16:10), co pozwala jeszcze lepiej dobrać produkt indywidualnie dla każdego klienta. Zastosowanie tych urządzeń jest niezwykle szerokie: sprawdzą się zarówno podczas konferencji i szkoleń, jak i spotkań oraz imprez integracyjnych. Doskonale nadają się do wyświetlania zdjęć, filmów, prezentacji oraz materiałów szkoleniowych, co będzie ogromną pomocą dla każdej osoby prowadzącej zebranie lub prezentującej swój projekt. Dzięki użyciu starannie wyselekcjonowanych materiałów i perfekcyjnemu wykonaniu, ekrany elektryczne oferowane na naszej stronie są niezwykle trwałe i niezawodne, a także cechują się wysoką jakością wyświetlanego obrazu.

Ekrany elektryczne - profesjonalne rozwiązania dla biznesu

W naszym asortymencie znajdują się tylko urządzenia renomowanych firm, specjalizujących się w produkcji tego rodzaju sprzętu. Pozwala to nam mieć pewność, że każdy klient będzie mógł znaleźć idealny dla siebie produkt, który posłuży mu przez wiele lat. Przy ostatecznym wyborze modelu należy zwrócić uwagę, do jakiego dokładnie celu ma być zazwyczaj używany dany ekran, jaki stopień zaciemnienia panuje w docelowym miejscu i jakie ma parametry projektor, który będzie miał rzucać obraz. Dzięki temu możliwe jest dobranie takich parametrów, jak odpowiednie proporcje płótna projekcyjnego, materiał z jakiego ma zostać wykonane, wielkość współczynnika gain (określa stopień odbicia światła), czy promień widzialności obrazu. Dla firm najczęściej stosuje się białe płótno z wartością gain około 1,0 - zapewnia to dostateczną jasność obrazu w oświetlonych miejscach, niezwykłą ostrość i odpowiedni kontrast.

Stawiamy na sprzęt najwyższej jakości

Warto wybrać sprawdzone produkty w postaci oferowanych na naszej stronie ekranów elektrycznych, które cechują się wysoką jakością wykonania, a także są bezpieczne i wygodne w użytkowaniu. W razie pytań lub wątpliwości dotyczących wyboru odpowiedniego urządzenia lub eksploatacji zakupionego u nas produktu, chętnie służymy fachową pomocą i radą. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą innych produktów, wśród których znajdują się między innymi wysokiej klasy projektory multimedialne o różnym przeznaczeniu oraz szeroki wybór akcesoriów i dodatków do tego typu sprzętu.