compare_arrows
Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Ekrany elektryczne do kina domowego

Oferujemy szeroki asortyment różnego rodzaju ekranów elektrycznych do kina domowego. Każdy z nich posiada unikalne właściwości, dzięki czemu bez problemu uda Ci się znaleźć sprzęt idealnie dopasowany do Twoich potrzeb i preferencji. W naszej ofercie znajdują się ekrany do zabudowy sufitowej z napinaczami, ekrany elektryczne do zabudowy, ekrany elektrycznie rozwijane z napinaczami i ekrany ramowe. Ta różnorodność sprawia, że można wśród nich znaleźć odpowiedni model do każdego wnętrza. Można wybierać między formatami powierzchni (stosunek długości boków ekranu) 4:3, 16:9 oraz 16:10. Oferujemy tylko najwyższej jakości urządzenia, pochodzące od renomowanych producentów i gwarantujące niezawodność oraz niezapomniane wrażenia. Wyświetlany na nich obraz ma niezwykle naturalne, żywe kolory, wysoki poziom kontrastów i wysoką rozdzielczość. Wszystko to dzięki ich budowie. Oferowane przez nas ekrany elektryczne do kina domowego charakteryzują się wyjątkowo wysokim współczynnikiem odbijania światła rzucanego przez projektor, co pozwala na uzyskanie zachwycających efektów wizualnych.

Ekran Suprema Libra X 177x99 (16:9) MW 81-cali

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje odnośnie ceny oraz dostępności tego produktu

compare_arrows
1 390,00 zł
compare_arrows
compare_arrows
Typ: typu PULL-UP
Format powierzchni: 16:9
Powierzchnia całkowita: 183x203
Rodzaj kasety: aluminiowa
Zapytaj o produkt

Ekran Suprema Libra X 203x114 (16:9) MW 92-cale

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje odnośnie ceny oraz dostępności tego produktu

compare_arrows
1 750,00 zł
compare_arrows
compare_arrows
Typ: typu PULL-UP
Format powierzchni: 16:9
Powierzchnia całkowita: 210x199
Rodzaj kasety: aluminiowa
Zapytaj o produkt

Nowy wymiar rozrywki w Twoim domu

Kino domowe skonstruowane przy ich wykorzystaniu dostarcza niesamowicie realistycznych wrażeń - zupełnie jakbyśmy przenieśli się do filmu, który akurat oglądamy. Ta technologia pozwala również na cieszenie się wspólnym seansem w o wiele większym gronie, niż przed telewizorem; dzięki dużej powierzchni i doskonałych parametrach obrazu, jest on świetnie widoczny nawet z dużej odległości. Dlatego urządzenie takie będzie idealne także do podziwiania zdjęć podczas rodzinnego zjazdu lub wspólnego kibicowania. Ekrany znajdujące się w naszym asortymencie zapewniają brak wszelkich przebarwień, nierównego poziom odbijania światła przez różne części ekranu czy niestabilnej konstrukcji, która z założenia powinna tłumić wszelkie drgania powodujące niewyraźny obraz. Dbałość o szczegóły, niezwykła dokładność i profesjonalizm to stały element codziennej pracy wszystkich naszych pracowników. Sprawiamy, że oferowany Państwu sprzęt stoi na najwyższym poziomie i zapewnia doskonałą współpracę z dobrze dobranym projektorem. Jest to również niezwykle istotny problem, który chętnie pomożemy rozwiązać każdemu klientowi. Aby wykorzystać w pełni możliwości zakupionych u nas produktów, należy zwrócić uwagę, do jakiego rodzaju multimediów będą zazwyczaj wykorzystywane, jaki jest stopień zaciemnienia docelowego pomieszczenia i jakie parametry techniczne posiada projektor. Takie informacje mogą mieć kluczowe znaczenie przy wyborze odpowiedniego modelu.

Nowoczesne ekrany do kina domowego - oferujemy sprzęt najwyższej jakości

Oferowane na naszej stronie ekrany posiadają wszystkie potrzebne atesty i zostały przebadane pod kątem bezpieczeństwa użytkowania. Są również wykonane z najlepszych materiałów i z najwyższą dbałością o szczegóły, co zapewnia im trwałość, niezawodność i doskonałe działanie przez długi czas. Szeroka oferta produktów o zróżnicowanych parametrach technicznych pozwoli Ci dobrać idealny ekran do swoich potrzeb. Natomiast w razie pytań lub wątpliwości, chętnie służymy radą i fachowym wsparciem, ponieważ satysfakcja klienta jest dla nas najważniejsza. Zapraszamy również do zapoznania się z resztą naszej oferty - posiadamy w asortymencie między innymi doskonałe projektory multimedialne do kina domowego oraz duży wybór akcesoriów i dodatków przeznaczonych dla tego typu urządzeń.

Rozmiar ekranu elektrycznego do kina domowego jest uzależniony przede wszystkim od metrażu pomieszczenia, w jakim będą wyświetlane filmy. Należy przed wyborem zmierzyć ścianę, na której chcemy umieścić ekran. Zbyt duży ekran może się rolować zaburzając oglądanie, a zbyt mały nie da oczekiwanych efektów.

Ekran elektryczny do kina domowego powinien być wysokiej jakości, aby wyświetlane obrazy miały żywe i głębokie barwy. Takim ekranem w przystępnej cenie zdecydowanie jest Suprema Andromeda Elegant IM, którego sterowanie jest bezprzewodowe za pomocą pilota.