compare_arrows
Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Monitory dla grafików

Monitor jest podstawowym narzędziem zarówno początkującego, jak i doświadczonego grafika. W dużej mierze wpływa na finalny wygląd grafiki oraz komfort i efektywność pracy. W asortymencie naszego sklepu znajdziesz wysokiej klasy monitory dla grafika w zróżnicowanym przedziale cenowym. Ponadto poszczególne modele różnią się od siebie przekątną, typem matrycy, rozdzielczością i innymi parametrami technicznymi. W sklepie AvPoint można znaleźć monitory renomowanych marek, znanych z wysokiej jakości wykonania i zaawansowanych rozwiązań technologicznych. Proponujemy m.in. monitory NEC, LG, iiyama oraz te produkowane przez inne marki.

Monitor dotykowy Avtek TS 7 Easy 55

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje odnośnie ceny oraz dostępności tego produktu

compare_arrows
6 500,00 zł
compare_arrows
compare_arrows
Przekątna: 55 cali
Rozdzielczość: 3840x2160 (4K)
Zapytaj o produkt

Monitor dotykowy Avtek TS 7 Easy 65

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje odnośnie ceny oraz dostępności tego produktu

compare_arrows
7 500,00 zł
compare_arrows
compare_arrows
Przekątna: 65 cali
Rozdzielczość: 3840x2160 (4K)
Zapytaj o produkt

Monitor dotykowy Avtek TS 7 Easy 75

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje odnośnie ceny oraz dostępności tego produktu

compare_arrows
8 500,00 zł
compare_arrows
compare_arrows
Przekątna: 75 cali
Rozdzielczość: 3840x2160 (4K)
Zapytaj o produkt

Najlepszy monitor dla grafika

W tej kategorii dostępne są monitory dla grafików charakteryzujące się rozdzielczością FullHD (1920x1080), WQHD (2560x1440), UWQHD (3440x1440) oraz 4k, czyli 3840 x 2160 pikseli. Oferujemy monitory wyświetlające obraz w dwóch formatach - mianowicie 16:9 i 21:9. Wybór konkretnego modelu zależy przede wszystkim od indywidualnych preferencji użytkownika. Asortyment sklepu AvPoint obejmuje monitory wyróżniające się szybkością odświeżania wynoszącą 60 Hz, 70 Hz i 75 Hz oraz maksymalnym czasem reakcji zawierającym się w przedziale od 8 ms do nawet 1 ms. Na szczególną uwagę zasługują modele typu ultra slim charakteryzujące się smukłą konstrukcją, która została zaprojektowana z myślą o ergonomii i wysokim komforcie użytkowania. Cienkie ramki dodatkowo powiększają przestrzeń roboczą. Proponujemy monitory wyposażone w praktyczną funkcję HDR (High Dynamic Range), czyli bardzo szeroki zakres dynamiki. W praktyce oznacza to wyświetlanie realistycznego obrazu wyróżniającego się wysokim kontrastem oraz ostrością.

Monitor dla grafika 4K - szczegółowy obraz

W tej kategorii oferujemy m.in. monitory dla grafika wyposażone w nowoczesne matryce zapewniające naturalne odwzorowania kolorów, wysoki kontrast, a także wysoką jasność maksymalną. Szerokie kąty widzenia oraz wysoka rozdzielczość sprawiają, że monitor dla grafika 4K jest doskonałym narzędziem pracy. Proponujemy m.in. modele wyposażone w praktyczną funkcję PIVOT, która pozwala na szybką zmianę orientacji monitora z pionowej na poziomą i odwrotnie. Modele dostępne w asortymencie sklepu AvPoint mają wbudowane wszystkie najpopularniejsze interfejsy komunikacyjne, w tym USB, DisplayPort, HDMi i VGA. Ponadto oferujemy monitory z funkcję Flicker Free odpowiedzialną za redukowanie migotania. W codziennym użytkowaniu oznacza to ograniczenie zmęczenia oczu nawet w przypadku kilkugodzinnej pracy

Monitor dla grafika - jaka matryca jest najlepsza?

Monitor dla grafików wyposażony w matrycę wykonaną w technologii IP wyróżnia się nasyconymi barwami oraz szerokimi kątami widzenia gwarantującymi komfortową pracę. W ofercie naszego sklepu jest dostępny monitor dla grafika zapewniający 10-bitową reprodukcję barw. Ponadto paleta kolorów, która obejmuje aż 99% całkowitej przestrzeni AdobeRGB, spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających grafików. Wybrane monitory są wyposażone w przydatną funkcję kalibracji pozwalającą na maksymalnie naturalne odwzorowanie kolorów. Na szczególną uwagę zasługuje również technologia Picture in Picture umożliwiająca jednoczesne wyświetlanie kilku sygnałów. Wszystkie te cechy sprawiają, że monitory z matrycami IPS (z ang. In-Plane Switching) cieszą się dużą popularnością wśród osób, które zajmują się tworzeniem i edycją grafiki. Proponujemy także monitor dla grafika z matrycą typu VA wyróżniającą się krótkim czasem reakcji i dobrym odwzorowaniem kolorów.

Monitory dla grafików w różnym przedziale cenowym

Oferta naszego sklepu obejmuje wysokiej klasy monitory przeznaczone zarówno dla profesjonalnych, jak i średnio-zaawansowanych oraz początkujących grafików. Proponujemy monitor dla grafika do 1000 zł spełniający wszystkie oczekiwania i potrzeby osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z tworzeniem i obróbką grafik. Szeroki asortyment monitorów w zróżnicowanym przedziale cenowym sprawia, że z pewnością każdy znajdzie modele spełniające konkretne oczekiwania. Monitor dla grafika do 1500 zł wyróżnia się przeważnie większą matrycą, natomiast monitor dla grafika do 2000 zł gwarantuje wysoką jakość obrazu i szereg dodatkowych funkcjonalności poprawiających komfort i zwiększających efektywność pracy. Jeżeli nasuwają się Państwu jakiekolwiek pytania dotyczące monitorów lub innych produktów dostępnych w naszym sklepie, zachęcamy do kontaktu. Doświadczony dział doradców z chęcią pomoże w wyborze konkretnego modelu, idealnie dopasowanego do konkretnych wymagań.