compare_arrows
Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Tablica multimedialna dla dzieci

Tablica interaktywna dla dzieci jest urządzeniem umożliwiającym prezentowanie treści edukacyjnych w kreatywny i przede wszystkim angażujący sposób. Dzięki niej prowadzone zajęcia są jeszcze bardziej interesujące. W codziennym użytkowaniu oznacza to efektywniejsze przekazywanie wiedzy i lepsze wyniki w nauce. Tablica multimedialna dla dzieci umożliwia nie tylko wyświetlanie obrazu, ale również dźwięku, dzięki czemu treści edukacyjne dodatkowo zyskują na wartości. W asortymencie naszego sklepu oferujemy wyłącznie wysokiej klasy tablice renomowanych marek, takich jak myBoard, Newline, Avtek, Promethean, Smart, Qomo i innych.

Edukacyjna tablica dla dzieci - uniwersalne zastosowanie

W tej kategorii dostępne są tablice interaktywne dla dzieci do przedszkola oraz wyższych klas, wyróżniające się prostą i intuicyjną obsługą. Technologia Plug&Play sprawia, że po wyjęciu z pudełka, podłączeniu do zasilania i komputera, urządzenie jest w pełni gotowe do pracy. Oferujemy tablice multimedialne dla dzieci, których obsługa wymaga użycia pisaka, palca, wskaźnika lub każdego innego przedmiotu. Szeroki wybór modeli charakteryzujących się różną wielkością pola roboczego sprawia, że wybór konkretnej tablicy, dopasowanej do wielkości pomieszczenia, nie stanowi żadnego problemu. Urządzenie może być z powodzeniem wykorzystywane zarówno do wyświetlania prezentacji, grafik, zdjęć, filmów, teledysków i wszystkich innych materiałów edukacyjnych.

Interaktywna tablica dla dzieci - funkcjonalne oprogramowanie

Razem z tablicą multimedialną otrzymują Państwo zaawansowane oprogramowanie zachęcające do nauki. Dzięki niemu nauczyciel może wcześniej przygotować i zaplanować wszystkie zajęcia. W zależności od konkretnego modelu tablicy oraz producenta, oprogramowanie może zawierać m.in. elementy graficzne i szablony interaktywne. Dzięki nim zajęcia stają jeszcze bardziej angażujące i interesujące. Tablica multimedialna dla dzieci zachęca do aktywnego udziału w zajęcia. Ponadto skupia i utrzymuje wagę przez całą lekcję. Dzięki oprogramowaniu nauczyciel może prezentować treści edukacyjne w różnorodny sposób i efektywniej tłumaczyć skomplikowane zagadnienia. Wydajne podzespoły gwarantują płynne i natychmiastowe działanie tablicy. Dodatkowo, brak efektu opóźnienia i błyskawiczne włączenie urządzenia zapewniają wysoki komfort obsługi.

Tablica interaktywna dla dzieci do przedszkola - zestawy z projektorem

W asortymencie naszego sklepu dostępne są także kompletne zestawy zawierające tablicę multimedialną, projektor i soundbar. Taki komplet jest w pełni gotowy do pracy zarówno w przestronnych, jak i niewielkich salach oraz pomieszczeniach. Projektory krótkoogniskowe umożliwiają wyświetlanie obrazu charakteryzującego się dużą przekątną nawet z bliskiej odległości. Ponadto gwarantują wysoką jakość i szczegółowość obrazu, bez względu na rodzaj oświetlenia i nasłonecznienia sali. Wysoki kontrast, perfekcyjna ostrość i nasycone kolory zapewniają doskonały odbiór wyświetlanych treści. Ponadto obecność trybów energooszczędnych nie tylko redukuje zapotrzebowanie na energię elektryczną, ale również znacząco wydłuża żywotność lampy. Wybrane zestawy zawierają też praktyczny uchwyt montażowy do projektora, umożliwiający m.in. obrót urządzenia wokół własnej osi.

Tablice multimedialne - długa żywotność i bezawaryjne działanie

W ofercie naszego sklepu można znaleźć tablice interaktywne dla dzieci wyróżniające się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, w tym zarysowania. Oferujemy m.in. modele z suchościeralną powłoką antyrefleksyjną, które redukuje praktycznie do zera możliwość pojawienia się rozpraszających refleksów. W tej kategorii znajdą Państwo magnetyczne tablice z ceramiczną strukturą i wieloma punktami dotyku. Dodatkowo, wszystkie modele zostały zaprojektowane w taki sposób, aby jak najefektywniej wykorzystać działanie projektora. Tablice mogą być wyposażone w praktyczne akcesoria poszerzające ich funkcjonalność. Są to m.in. moduły WiFi, dzięki którym tablice łączą się z komputerem, tabletem lub smartfonem, bez konieczności podłączania przewodów. Na szczególną uwagę zasługują również interaktywne półki umożliwiające np. zmianę koloru pisaka. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących tablic, sposobu montażu lub akcesoriów dodatkowych, zachęcamy do kontaktu. Nasi doradcy z chęcią pomogą w wyborze modelu dopasowanego do konkretnych potrzeb i wymagań użytkowników.