compare_arrows

Suprema

Dobry projektor to jedna z podstaw kina domowego lub udanej prezentacji biznesowej. Wiedzą o tym wszyscy, natomiast mało kto zdaje sobie sprawę, że ważny jest nie tylko sam projektor, ale również odpowiedni ekran, na którym wyświetlane będą slajdy lub wybrany przez nas film. Wśród czołowych producentów tych urządzeń wskazać można między innymi firmę Suprema produkującą nie tylko ekrany, ale także inne akcesoria, związane z ich wykorzystywaniem.

Jest 24 produktów.
Pokazano 1-24 z 171 pozycji

Ekran Suprema Andromeda 220x124 (16:9) 100'' Matt Grey

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje odnośnie ceny oraz dostępności tego produktu

compare_arrows
2 400,00 zł
compare_arrows
compare_arrows
Typ: elektrycznie rozwijany
Format powierzchni: 16:9
Powierzchnia całkowita: 244,8 x 195
Rodzaj kasety: aluminiowa
Zapytaj o produkt

Ekran Suprema Andromeda 240x135 (16:9) 110' Matt White

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje odnośnie ceny oraz dostępności tego produktu

compare_arrows
2 700,00 zł
compare_arrows
compare_arrows
Typ: elektrycznie rozwijany
Format powierzchni: 16:9
Powierzchnia całkowita: 2648x1962 mm
Rodzaj kasety: aluminiowa
Zapytaj o produkt

Ekrany Suprema – charakterystyka

Decydując się na ekran Suprema, warto mieć świadomość tego, że producent ten oferuje zarówno ekrany rozwijane ręcznie, jak i modele rozwijane elektrycznie oraz ekrany ramowe. Te ostatnie z linii rezydencjonalnej TAURUS służą przede wszystkim do użytku domowego, umożliwiając komfortowe seanse filmowe na dużym ekranie. Wśród elektrycznie rozwijanych ekranów projekcyjnych z pewnością warto zwrócić uwagę na modele ANDROMEDA oraz ANDROMEDA ELEGANT IM, które sprawdzą się we wszelkich salach konferencyjnych. Godny uwagi jest także model AQUARIUS, z powierzchnią projekcyjną opuszczaną do 5 metrów – dzięki temu model ten nadaje się do bardzo wysokich pomieszczeń. Nie brak też w pełni profesjonalnego, wielkoformatowego ekranu HERKULES MAXI, dostępnego w formatach 4:2, 16:10 i 16:9. Jego szerokość może wynosić od 508 do nawet 1000 centymetrów, pozwala zatem na wyposażanie w pełni profesjonalnej sali kinowej.

Jeżeli chodzi o ekrany Suprema rozwijane ręcznie, producent ten oferuje trzy modele. Pierwszym z nich jest FENIKS o szerokości 171-282 cm, drugim – bliźniaczy model FENIKS ELEGANT, wzbogacony o system powolnego zwijania. W przypadku tego modelu szerokość wynosi od 171 do 266 centymetrów. Oba należą do linii profesjonalnej. Zdecydowanie tańszym rozwiązaniem jest LUPUS MANUAL z linii ekonomicznej, oferujący szerokość od 171 do 234 centymetrów. Materiał projekcyjny w tym przypadku jest w kolorze matowej bieli.

Przenośny ekran? Żaden problem!

Bez problemu znajdziemy także w ofercie firmy Suprema ekrany przenośne, które mogą być wykorzystywane w dowolnym miejscu. Modele LEO oraz LEO AIR należą do linii ekonomicznej i rozstawiane są na trójnogu. Ich szerokość to 152-203 cm w przypadku wersji LEO oraz 234 dla LEO AIR. W linii profesjonalnej także znajdziemy dwa ekrany, różniące się możliwościami. LIBRA X to ekran przenośny typu “pull-up” o szerokości 81-203 centymetrów, dostępny w formatach 4:3, 16:10 oraz 16:9, wyposażony w nożycowy system rozkładania oraz szybki tryb rozstawiania ekranu (zaledwie 3 sekundy). Z kolei model ORION to ekran przenośny ramowy, którego szerokość wynosi od 243 do 646 centymetrów. Umożliwia on zarówno projekcję przednią, jak i wsteczną.

Pozostałe produkty firmy Suprema

Wśród pozostałych produktów firmy Suprema znajdują się między innymi uchwyty ścienne Spider Wall – pozwalają one na wygodne, komfortowe zawieszenie projektora na specjalnym ramieniu, mocowanym do ściany. W ofercie firmy znajdują się także uchwyty sufitowe. Utrzymane w kolorze bieli, czerni i szarości nie rzucają się w oczy. Co za tym idzie, doskonale komponują się w wygląd każdego pomieszczenia, bez względu na to, czy mowa o biurze, uczelni czy domowym zaciszu. Ciekawym rozwiązaniem, produkowanym przez firmę Suprema są również windy do projektorów, pozwalające na wysunięcie urządzenia bezpośrednio z zamieszczonej w suficie skrytki.