compare_arrows

Monitory iiyama

Wielu użytkowników komputerów dokonując zakupu nowego urządzenia, skupia swoją uwagę przede wszystkim na komponentach, które mają się w nim znajdować. Warto jednak pamiętać, że inne sprzęty także należy maksymalnie dostosować do potrzeb osób spędzających lwią część swojego życia przy klawiaturze. Mamy tu na myśli przede wszystkim monitory, które powinny umożliwić dostrzeżenie jak największej liczby szczegółów, lecz zarazem nie oddziaływać negatywnie na wzrok. Modele marki iiyama łączą w sobie te dwie cechy, co sprawia, że wciąż znajdują dla siebie kolejnych nabywców, a Ty również możesz dołączyć do tego grona jako Klient sklepu AVPoint.

Jest 24 produktów.
Pokazano 1-24 z 129 pozycji

Monitor iiyama G-Master GCB3480WQSU-B1 Red Eagle VA LED 180Hz 0,4ms hub USB zakrzywiony ekran

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje odnośnie ceny oraz dostępności tego produktu

compare_arrows
1 700,00 zł
compare_arrows
compare_arrows
Przekątna: 34 cali
Rozdzielczość: 3440x1440 (UWQHD)
Zapytaj o produkt

Dostosowane do potrzeb monitory marki iiyama

Być może monitory iiyama nie są tak powszechnie znane, jak wyroby marek Samsung, BENQ czy LG, co nie oznacza jednak, że charakteryzują się niższą jakością. Wręcz przeciwnie – dostępne w naszej ofercie urządzenia są w stanie spełnić nawet największe wymagania, stawiane im przez zarówno miłośników wirtualnej rozgrywki, jak i osoby na co dzień pracujące przy komputerze. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów naszego sklepu, zadbaliśmy o to, aby zawsze mieli oni dostęp do możliwie największej liczby monitorów marki iiyama. Właśnie dlatego oferujemy zakup urządzeń różniących się nie tylko pod względem cenowym, ale też poszczególnymi parametrami. Wśród tych najistotniejszych wymienić należy przede wszystkim: rozdzielczość, format obrazu, czas reakcji, kąty widzenia czy długość przekątnej. Zatem bez względu na to, jakiego rodzaju monitora iiyama poszukujesz, istnieje duża szansa na to, że zdołasz go znaleźć właśnie w naszym sklepie.

Oferujemy zakup monitorów skutecznie chroniących wzrok przed szkodliwym światłem niebieskim

Na wstępie wspomnieliśmy, że ochrona wzroku to coś, na co także należy zwrócić uwagę, nabywając nowy monitor. Iiyama jest marką, której zdecydowanie nie można zarzucić tego, iż nie dba o wzrok użytkowników jej artykułów elektronicznych. Najlepszym tego przykładem jest model G-Master G2230HS-B1 Black Hawk 75 Hz TN LED FreeSync. Produkt ten dedykowany jest szczególnie graczom, którzy często potrafią spędzać nawet całe dnie na pokonywaniu kolejnych poziomów w swoich ulubionych produkcjach. Nie trzeba przy tym dodawać, że wzrok wielu z nich może na tym mocno ucierpieć… Twórcy marki iiyama zadbali jednak o to, by wspomniany model był w stanie skutecznie zabezpieczać wzrok przed szkodliwym dla niego światłem niebieskim, z którym kontakt skutkuje często nie tylko suchością i pieczeniem oczu, ale też zwyrodnieniami siatkówki oraz plamki żółtej. Technologia Ficker-free, charakterystyczna dla oferowanego monitora iiyama, redukuje emisję niebieskiego światła, co sprawia, że korzystanie z niego jest zdecydowanie bardziej przyjazne dla ludzkiego zdrowia. Jeśli więc zależy Ci na nim, zwróć swój wzrok w stronę wyrobów japońskiej marki, by móc dłużej utrzymać go w dobrej kondycji.