compare_arrows

Ekrany Kauber

Lubisz oglądać filmy w większym formacie, lecz chciałbyś robić to w zaciszu własnego domu? W takim razie na pewno zainteresują Cię ekrany Kauber. Za sprawą urządzeń od tego znanego producenta stworzysz w swoim domu lub innym dowolnym pomieszczeniu idealne warunki do poznawania najnowszych produkcji oraz przypominania sobie klasyków kinematografii. Wystarczy, że skorzystasz z oferty sklepu AVPoint.

Jest 24 produktów.
Pokazano 1-24 z 252 pozycji

Stwórz własne domowe kino dzięki ekranowi marki Kauber

Proponowane w tym miejscu urządzenia marki Kauber umożliwiają swoim użytkownikom posiadanie dużego, przenośnego ekranu na wyłączność. Doskonale współgrają one z projektorami, stanowiąc dla nich o wiele lepsze tło niż zwykła ściana. Ukazujące się na nich filmy, prezentacje czy wykresy są doskonale czytelne ze względu na swój duży rozmiar, co stanowi jeden z głównych powodów, dla którego ekrany Kauber stosowane są nie tylko w domowych warunkach, ale też np. w salach wykładowych oraz klasach szkolnych. Nawet osoby siedzące w ostatnich rzędach mogą bez problemu zapoznawać się z wyświetlanymi treściami, bez konieczności podchodzenia do znacznie mniejszych monitorów komputerowych czy telewizorów.

Ekrany z serii Blue Label Tensioned – idealne do odtwarzania filmów, prezentacji, obrazów

Korzystając z usług naszego sklepu, każdy Klient może łatwo i szybko nabyć odpowiadający swoim potrzebom sprzęt marki Kauber. Ekran Blue Label 170 × 128 Tensioned (16:10P) jako jeden z wielu jest on w stanie sprostać wymaganiom największych kinomanów i nie tylko. Podobnie jak inne urządzenia z tej serii charakteryzuje się m.in. nowoczesnym wzornictwem, innowacyjnym systemem napinaczy oraz wyjątkowo trwałą, uzyskaną w wyniku zastosowania w procesie produkcji sprzętu aluminium, obudową. Ponadto proponowany model ekranu Kauber posiada generujący niewielki szum napęd rurowy, a wymiary jego powierzchni aktywnej personalizowane są zgodnie z zamówieniami składanymi przez Klientów AVPoint. Polecamy więc nabycie urządzeń z serii Blue Label, dostępnych w atrakcyjnej cenie.

Możliwe do stosowania również na zewnątrz ekrany o dużych rozmiarach

Warto pamiętać, że wyświetlanie obrazów z zastosowaniem ekranów marki Kauber sprawdza się zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Jeśli więc lubisz oglądać filmy lub chcesz pokazać swoją prezentację szerokiemu gronu widzów w plenerze, sprzęt, którego dystrybucję prowadzimy, na pewno Ci w tym pomoże. Jego przenoszenie nie sprawia żadnego problemu ze względu na możliwość elektrycznego zwinięcia go. Poza tym ekran Kauber nie ulega łatwo uszkodzeniom, co sprawia, że nawet częste korzystanie z niego i nie zawsze w idealnych warunkach nie naraża go na zniszczenie, a Ciebie – na konieczność nabycia kolejnego.