compare_arrows
Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Przekątne
Rozdzielczość fizyczna
Odświeżanie
Filtruj

Monitory biurkowe

Komputer stacjonarny to współczesne narzędzie pracy. Dlatego powinien on cechować się stylowym wyglądem, energooszczędnością oraz funkcjonalnością. Dodatkowo w naszym przekonaniu monitory biurowe po prostu muszą być duże, ponieważ jest to gwarancja wygodnej oraz niczym niezakłóconej pracy. Dzięki temu praca z arkuszem kalkulacyjnym, dokumentem tekstowym, przeglądarką internetową czy innymi programami sprawi Ci przyjemność, a do tego będzie niezwykle efektywna. 

W ofercie naszego sklepu AVPoint znajdziesz wiele propozycji, które spełnią Twoje oczekiwania. Z nami uzupełnisz swoje biuro, recepcję, gabinet, a także domowe stanowisko komputerowe o dobrej jakości monitor. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem w naszym sklepie, jak i monitorami do pracy biurowej. W przypadku pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji, jak również bardzo chętnie pomożemy w doborze odpowiedniego sprzętu.

Czym dysponuje AVPoint w swojej ofercie dla biurowych geniuszy?

W asortymencie sklepu AVPoint dominują monitory znanej i cenionej firmy iiyama. Proponowane naszym klientom modele monitorów różnią się między innymi: rozdzielczością fizyczną, formatem obrazu, kontrastem statycznym, czasem reakcji, odświeżaniem oraz przekątną. Monitory biurkowe mieszczą się w zakresie od 17” do 49”.

Zdajemy sobie sprawę, że są to podstawowe parametry. Jednak dostępne monitory w asortymencie AVPoint wyróżniają się dodatkowymi parametrami, które warto mieć także na uwadze przy wyborze nowego monitora biurkowego. Dlatego osoby długo przebywające przed monitorem powinny zdecydować się na najnowszą funkcję, czyli Blue Light Reducer.

Nadmieniona funkcja pozwala w znaczący sposób zredukować emitowane światło niebieskie, które w niekorzystny sposób oddziałuje na wzrok. To przede wszystkim ultranowoczesna rozdzielczość 4K oferująca znacznie lepszą jakość niż dotychczasowe Full HD. Takie monitory dla gwarancja najlepszych parametrów do pracy biurowej, jeśli chodzi o jakość i ostrość obrazu. Dodatkowo większość monitorów znajdujących się w naszej ofercie posiada wbudowane głośniki, wejście słuchawkowe oraz spełniają standard VESA.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną charakterystyką wybranych modeli, która dostępna jest na naszej stronie. Pozostajemy także do dyspozycji naszych klientów w przypadku pytań. Jesteśmy pewni, że każdy nasz klient znajdzie w ofercie AVPoint odpowiedni produkt dla siebie, który wkomponuje się w miejsce do pracy. Dostępne monitory biurkowe sprawdzą się na stanowisku jedno monitorowym, jak i dwu monitorowym.