compare_arrows
Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Monitory do komputera dotykowe 17 cali

Przekątna monitora 17 cali w przeliczeniu na centymetry wynosi dokładnie 43,18 cm. Kompaktowe rozmiary, w połączeniu z wysoką jakością wyświetlanego obrazu pozwalają na wszechstronne wykorzystanie. Oferujemy modele wyróżniające się wysoką częstotliwością obrazu i krótkim czasem reakcji, co zapewnia perfekcyjnie płynny obraz. Zaawansowane matryce LED zapewniają naturalne odwzorowanie kolorów

Monitory 17 cali przeznaczone do pracy w trudnych warunkach

W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo monitory 17 przeznaczone do pracy w warunkach dużego zapylenia i wysokiej wilgotności powietrza. Dzięki klasie szczelności IP54 mogą bezpiecznie i efektywnie funkcjonować np. w hurtowniach, magazynach, halach produkcyjnych i sortowniach. Dzięki nowoczesnym matrycom wykonanym w technologii LED, monitory dostępne w naszym sklepie charakteryzują się niskim poborem energii elektrycznej, nawet w przypadku wielogodzinnej pracy. Wysoki kontrast, w połączeniu z szerokimi kątami widzenia zapewniają komfortowe użytkowanie i wszechstronne zastosowanie.

Monitor 17 cali - dodatkowe informacje

W tej kategorii znajdą Państwo monitory wyposażone w szereg przydatnych złączy. W zależności od konkretnego modelu, do dyspozycji jest złącze VGA, HDMi, DisplayPort i port USB. Proponujemy zarówno klasyczne monitory 17 cali, jak i modele dotykowe, działające w oparciu o technologię pojemnościową, akustyczną lub rezystancyjną. Każde urządzenie jest wyposażone w ochronę przepięciową, która zabezpiecza układ elektroniczny przed uszkodzeniem w trakcie nagłych skoków napięcia. W naszym sklepie znajdą Państwo zarówno monitory w czarnym, jak i białym wariancie, dzięki czemu można je swobodnie dopasować do każdej aranżacji wnętrza.

Pozostałe funkcjonalności

Każdy dotykowy monitor 17 cali jest chroniony specjalną powłoką zabezpieczającą ekran przed porysowaniem. Dzięki niej, nawet intensywnie użytkowane urządzenia zachowują pełną funkcjonalność przez długi czas. Wysoka jasność maksymalna pozwala na komfortowe eksploatowanie monitorów nawet w jasnych pomieszczeniach. Kolejną zaletą monitorów dostępnych w tej kategorii jest całkowicie płaski front, zapewniający szybkie i efektywne czyszczenie. Wybrane modele umożliwiają szeroką regulacją kąta nachylenia, dzięki czemu każdy użytkownik może dopasować go do swoich preferencji. W sklepie AVPoint znajdą Państwo monitory 17 cali umożliwiające montaż nie tylko na ścianie, ale również uchwycie lub statywie zgodnym z systemem VESA. Przypominamy, że w naszej ofercie posiadamy również zdecydowanie większe modele o przekątnej np. 55 cali.