compare_arrows
Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Monitory dotykowe 15 cali

Monitory biurkowe o przekątnej 15 cali są przeważnie używane do podstawowych czynności związanych z pracą na komputerze. Świetnie sprawdzą się podczas przeglądania stron internetowych, sprawdzania poczty elektronicznej, a także pracy z prostymi programami. Przekątna wyświetlacza wyrażona w centymetrach równa się dokładnie 38,1 cm. Monitor 15 cali doskonale sprawdzi się w sytuacjach, w których użytkownik ma do dyspozycji niewielką ilość miejsca. Możliwość montażu na ścianie sprawia, że urządzenia tego typu mogą być wykorzystywane np. w fabrykach, magazynach, hurtowniach i sortowniach.

Monitory 15 cali - szeroki wybór modeli

W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo m.in. monitory produkowane przez renomowaną markę Iiyama. Ich cechą charakterystyczną jest atrakcyjny design, uniwersalne zastosowanie i wysoka jakość wykonania. Oferujemy m.in. dotykowe monitory 15 cali, wyprodukowane w oparciu o technologię pojemnościową. Specjalna warstwa zabezpieczająca ekran skutecznie chroni go przed zarysowaniami, nawet w przypadku intensywnej eksploatacji. W tej kategorii znajdą Państwo także monitor 15 cali z możliwością zmiany kąta nachylenia, dzięki czemu każdy użytkownik może indywidualnie dopasować go do własnych preferencji. Oferujemy modele wyróżniające się podwyższoną odpornością na zapylenie i wilgoć. Wybrane monitory są zgodne z klasą szczelności IP54 i IP65, dzięki czemu mogą bezpiecznie i efektywnie funkcjonować nawet w trudnych warunkach.

Kluczowe parametry techniczne monitorów 15 calowych

W naszym sklepie oferujemy monitory o przekątnej 15 cali, umożliwiające montaż zarówno na uchwycie, jak i na każdym ramieniu kompatybilnym ze standardem VESA. Maksymalna rozdzielczość matrycy to 1024 x 768 pikseli, co przypadku przekątnej 38,1 cm zapewnia szczegółowy i ostry obraz. Obecność portów VGA, HDMI oraz DisplayPort umożliwia podłączenie do monitorów zewnętrznych urządzeń. Krótki czas reakcji, połączony z wysoką częstotliwością odświeżania gwarantuje płynny obraz. Szerokie kąty widzenia oraz wysoka jasność maksymalna gwarantują komfortowe korzystanie z monitorów. Funkcja dotykowa może być realizowana zarówno za pomocą palca, jak i stylusa lub w lateksowych rękawiczkach. Matryce wykonane w technologii TN LED gwarantują nie tylko naturalne odwzorowanie kolorów, ale również wysoki kontrast. Niskie zużycie energii elektrycznej zapewnia oszczędności, nawet w przypadku intensywnej pracy urządzenia. W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo monitory różnych producentów, charakteryzujące się większą przekątną, np. 32 cale.