Zaktualizowaliśmy ważne informacje o przetwarzaniu danych. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności oraz regulaminie naszego sklepu. Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. zamknij
Kategorie

Monitory dotykowe do zabudowy

Możliwość obsługi urządzeń elektrycznych z pozycji panela dotykowego jest dziś niezwykle popularna. Funkcja dotykowa niezwykle ułatwia obsługę jak i pracę odbywającą się również z wykorzystaniem monitorów do zabudowy. Warto więc odłożyć na bok swoje przyzwyczajenia i porzucić standardową myszkę z klawiaturą oraz zdecydować się nowoczesne rozwiązanie, które pozwoli swobodnie obsługiwać ekran. To bardzo praktyczny aspekt, który sprawdzi się m.in. w branży przemysłowej oraz na stanowiskach obsługi klienta. 

Poznaj zalety ekranów dotykowych do zabudowy i postaw na ultranowoczesne technologie. W sklepie AVpoint oferujemy dobrej klasy produkty jakimi są monitory dotykowe do zabudowy. Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sklepu AVPoint, gdzie można znaleźć odpowiedni dla siebie i swojej firmy monitor. W przypadku pytań polecamy kontakt z naszymi specjalistami, którzy chętnie wytłumaczą i rozwieją każdą wątpliwość, ale również z zapałem doradzą w czasie zakupów.

Aktywne filtry

Charakterystyka ekranów dotykowych dostępnych w AVPoint

Nasz sklep dysponuje przede wszystkim monitorami w wersji dotykowej z firmy iiyama. W opinii specjalistów i naszej, jest to producent godny polecenia. Gwarantuje on najwyższą jakość produktu w korzystnej cenie, ponieważ wykorzystuje najlepsze podzespoły oraz materiały dodatkowe. AVPoint dysponuje wieloma rozmiarami prezentowanych monitorów, dlatego modele dotykowe do zabudowy dostępne są w wersji: 10”, 15”, 17”, 19”, 22” i 24”. Są to najpowszechniejsze rozmiary. Jeśli jednak nasz klient potrzebuje innej przekątnej ekranu, zachęcamy do kontaktu.

Proponowane technologie dotykowe w monitorach do zabudowy to najwyższa jakość, ale i trwałość wynikająca z wykorzystanych materiałów. Warto wspomnieć także, że jest to ekran charakteryzujący się wyjątkowo wysoką odpornością na zarysowania. Gdyby jednak one powstały, nie wpłyną na funkcję dotyku. Oferowane klientom w AVPoint monitory cechuje bardzo wysoka trwałość. Nadają się one również do pracy w warunkach znacznego zapylenia, są odporne na działanie wody. Ekrany dotykowe do zabudowy posiadają wysokiej klasy interfejs, który spełnia wiele oczekiwań. Jednocześnie powinien dobrze współpracować z wieloma programami o dużych wymaganiach systemowych.

Monitory dotykowe do zabudowy znajdujące się w ofercie sklepu AVPoint zostały zapakowane w gotowe zestawy, które posiadają w standardzie listwy zewnętrzne służące do montażu. Jesteśmy pewni, że jest to optymalne rozwiązanie jakie sprawdzi się w integratorach systemów dotykowych. Nasze ekrany posiadają również standard VESA, dzięki czemu monitory mogą zostać zamontowane na wybranym uchwycie lub ramieniu. Niemniej musi on także być zgodny ze wspomnianym standardem.