compare_arrows
Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Przekątne
Rozdzielczość fizyczna
Odświeżanie
Filtruj

Monitory LED

Przy doborze odpowiedniego monitora do komputera nie liczy się tylko i wyłącznie jego przekątna, ale przede wszystkim typ. Modele led stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych, klasycznych już LCD. Pozwalają na większą energooszczędność oraz zapewniają nowoczesność, smukłość i lekkość. Dodatkowo świetnie radzą sobie z odwzorowaniem kolorów, szczególnie czerni. To, jaki model wybrać, zależy głównie od zastosowania bądź indywidualnych potrzeb klientów. Monitory ledowe są dość uniwersalne i sprawdzą się w użytkowaniu zarówno firmowym, jak i domowym. Posiadają bardzo dobre parametry działania, pozwalają na komfortowy odbiór obrazu oraz wykonywanych wielu czynności na komputerze. 

W odpowiedzi na potrzeby współczesnych klientów, którzy cenią sobie nowoczesną technologię i innowacyjne rozwiązania, stworzyliśmy bogatą ofertę monitorów komputerowych led, które spełnią nawet najbardziej wymagające oczekiwania. Nasz asortyment składa się tylko i wyłącznie z najwyższej jakości produktów, które zostały dokładnie sprawdzone oraz wyselekcjonowane.

Monitor Samsung QE65T

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje odnośnie ceny oraz dostępności tego produktu

compare_arrows
5 700,00 zł
compare_arrows
compare_arrows
Przekątna: 65 cali
Rozdzielczość: 3840x2160 (4K)
Zapytaj o produkt

Monitor Samsung QE82T

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje odnośnie ceny oraz dostępności tego produktu

compare_arrows
12 500,00 zł
compare_arrows
compare_arrows
Przekątna: 82 cale
Rozdzielczość: 3840x2160 (4K)
Zapytaj o produkt

Nowoczesność i profesjonalizm

Aby pozytywnie zaskoczyć klientów, oferujemy monitory led, które wyróżniają się najwyższym poziomem nowoczesności. W ofercie posiadamy modele Christie Access charakteryzujące się wysokim profesjonalizmem i solidnością wykonania. Z wielką przyjemnością prezentujemy monitory tej marki, ponieważ jest to jedna z najlepszych klas sprzętu elektronicznego. Klientom proponujemy cztery rozmiary urządzeń, począwszy od 55 cali po 65,75 oraz 86. Każde z modeli monitorów komputerowych led pozwalają na osiągnięcie najlepszego punktu widzenia, co wpływa zarówno na komfort pracy w biurze, jak i swobodę korzystania z komputera. Christie Access to ultranowoczesne wyświetlacze wielkoformatowe, które oferują rozdzielczość 4K UHD. Obraz w tej technologii jest o wiele bardziej czysty, ostry i lepszy. Pozwala na wyświetlanie detali o lepszej jakości, co wpływa na jakość dostrzegania. Jak sama nazwa wskazuje, monitor 4K umożliwia oglądanie w czterokrotnie większej rozdzielczości niż standardowy model Full HD. Dodatkowo, oferowane przez nas monitory ledowe pozwalają na pracę w różnym systemie, zarówno 24/7, jak i 16/7. Świetnie sprawdzają się w użytkowaniu publicznym, gdzie prezentują się naprawdę wyjątkowo. Znajdą zastosowanie w salach konferencyjnych, lekcyjnych a także biznesowych. Ich właściwości są tak bogate i urozmaicone, że idealnie sprawdzą się w różnorodnych sytuacjach. Tworząc ofertę monitorów ledowych, postawiliśmy na nowoczesność i profesjonalizm, aby zachwycić klientów nietuzinkowym oraz oryginalnym asortymentem. W dzisiejszych czasach liczy się technologia i innowacja, dlatego Christie Access to strzał w dziesiątkę, by pójść o krok wyżej. Zdecyduj się na wyjątkowe produkty z naszej oferty. Proponujemy korzystne ceny i szeroki wybór.