Zaktualizowaliśmy ważne informacje o przetwarzaniu danych. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności oraz regulaminie naszego sklepu. Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. zamknij
Kategorie

Zestawy tablica interaktywna i projektor

Wybierz nową jakość w zarządzaniu informacjami – tablica interaktywna z projektorem to gotowe do pracy rozwiązanie, które zapewnia obraz w bardzo dobrej rozdzielczości. Zestaw można wyposażyć w moduł WiFi, dzięki czemu możliwe staje się szybkie, bezprzewodowe połączenie z komputerem lub innym sprzętem mobilnym. Własne oprogramowanie pozwala na tworzenie zasobów w postaci atrakcyjnych i angażujących dla odbiorcy plików multimedialnych – zdjęć, filmów, nagrań audio oraz dokumentów tekstowych. Każdy zestaw pochodzi od sprawdzonych producentów, czego potwierdzeniem jest gwarancja producenta oraz możliwość korzystania z autoryzowanych punktów serwisu.

Aktywne filtry

Tablica interaktywna z projektorem

Innowacyjny zestaw – tablica interaktywna i projektor – to wysokiej klasy sprzęt wykorzystywany w edukacji i biznesie. Pozwala on na tworzenie angażujących, profesjonalnych prezentacji multimedialnych, odtwarzanych w wysokiej rozdzielczości. Czysty, głęboki obraz oraz doskonała widoczność przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów użycia to zasługa energooszczędnej technologii, która zmniejsza zużycie energii bez konieczności rezygnowania z najwyższej jakości przekazu. Prosty w obsłudze, intuicyjny panel narzędzi z rozwijanym podmenu pozwala na efektywną organizację pracy i możliwość skorzystania z wielu praktycznych funkcji.

Tablica interaktywna z projektorem to gwarancja efektywnego zarządzania treścią – sprzęt ten doskonale sprawdzi się podczas biznesowych spotkań, wykładów uniwersyteckich, prowadzenia lekcji, a także wszelkiego rodzaju szkoleń. Wyraźne kolory, wysoka rozdzielczość oraz wykorzystanie multiplatformowości daje możliwość zdobycia pełnego zaangażowania odbiorców w przedstawione treści oraz ułatwia ich organizację.